ExitShop Recenze

Vyhody

+ Eshop tvoří sami jejich uživatelé – máte “před-vyřešených” spoustu mini problémů, na které byste jako “eshopař” jinak časem narazil.
+ Neomezeně všechny funkce – za jednotnou cenu
+ Možnost individuálního tarifu – platba jen z prodaných výrobků

Nevyhody

Pokud máte mnoho objednávek, cena je vyšší
– Vhodný je spíše pro zkušenější e-shopaře, kteří už ví, co od e-shopu chtít

 

exit-shop-logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

ExitShop se oproti jiným eshopovým systémům mírně liší. I přesto, že Vám nabídne plně fungující e-shop, zajistí vám i napojení na obchody jiných služeb (Prestashop, Eshop-Rychle.cz, Shoptet, atd.) V ceně tarifu máte neomezený počet internetových obchodů a co víc, můžete je spravovat z jedné administrace. Celkově jde o komplexní eshopové řešení, které ocení velké i malé e-shopy. Vhodné je ale spíše pro pokročilé e-shopaře, co už mají nějakou zkušenost. Platit jej lze buď ve formě tarifu + poplatku z prodaného zboží, nebo individuálně. Záleží na tom, jak se domluvíme s majiteli Exitshopu.

Jednoduchost instalace – 7.5/10

Exitshop Predstaveni

Prvotní registrace do systému Exitshopu nemůže být jednodušší. Stačí zadat email a hned na to se dostáváte do vaší nově vytvořené administrace. Je třeba věnovat chvíli času na zorientování se v adminu, jelikož na vás nevyskočí žádný průvodce systémem, tak jako např. u Eshop-rychle.cz. Poté, co si však administraci prostudujete, je práce se systémem intuitivní a bezproblémová. Někteří ocení i šikovný mobilní widget, který vás informuje o nových objednávkách.

InstalaceNa klik (e-mail)
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Vyzkoušení zdarma

Náš tip!

Hledáte našlapané e-shopové řešení, které vám umožní propojit se téměř se všemi aplikacemi a službami, dovolí využívat spoustu platebních metod, usnadní vám účetnictví, fakturaci a ještě přichází s tou nejférovější cenou na českém trhu? Pak je právě ExitShop to, co hledáte. 

Finance

Exitshop Cena

Jelikož majitelé ExitShopu nesnáší tarify, příplatkové moduly, popř. nějaká placená rozšíření, poskytují všechny funkce za jednu cenu a navíc neomezeně. Je jedno, kolik budete mít ve svém obchodu produktů, jaké funkce využijete apod.

ExitShop nenabízí ani žádný Free tarif nebo možnost vyzkoušet si jejich platformu na nějakou dobu zdarma. Poplatky za váš e-shop je potřeba vždy předem domluvit s majiteli Exitshopu, přičemž možností je hned několik. Buď budete platit 120 Kč týdně + 2 % z prodaných kusů bez DPH a dopravy, nebo se můžete domluvit zcela individuálně. Podle vyjádření majitelů je individuální nájemné možné od začátku pro projekty, které se jim jeví jako zajímavé. Např. malý český výrobce, neziskovky u kterých vidíme smysl apod. Je to vždy podmíněno osobním nebo telefonickým hovorem, kdy jim nový klient představí svoje plány. U ostatních projektů je pak možno požádat o dohodu o tarifu nejdříve po 6 měsících od 1. objednávky na e-shopu.

Marketing – 9/10

Exitshop Marketing

ExitShop začínal jako malý projekt určený pouze pro potřeby majitele. Postupně se však rozrostl na jedno z nejpoužívanějších eshopových řešení v ČR. Jinými slovy ti lidé, kteří ExitShop vyvíjí, jej sami na svých internetových obchodech používají. Jaké možnosti na vás čekají?

Vyzdvihnout musíme možnost napojení na e-shopy z jiných služeb jako jsou např. Eshop-Rychle.cz, PrestaShop nebo Shoptet.cz. V ExitShopu můžete vytvořit neomezený počet e-shopů, které navíc spravujete z jedné administrace – vše je v ceně a bez příplatku. Standardem je možnost blogu, SEO optimalizace i live chatu. Za SSL zabezpečení si nyní zaplatíte jednorázový poplatek 200 Kč.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktůxml
SEO meta data
Wordpress
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace – 6/10

Exitshop-design1

V ExitShopu na vás čeká 11 šablon, které jsou plně přizpůsobené i mobilním zařízením. V případě, že vám šablony nebudou postačovat, máte možnost je upravit pomocí CSS. ExitShop se vyznačuje širokým spektrem externích služeb, které můžete integrovat (např. platební brány, účetní systémy, Analytické nástroje, atd.) Ti, kteří chtějí expandovat za hranice, mají možnost šablonu i kompletně přeložit.

Samozřejmostí je napojení e-shopu na EET, ale hodně práce vám ulehčí i propojení s fakturačními a účetními systémy, jako jsou MoneyS3, Pohoda, FlexiBee, Helios, iDoklad a další. 

Z platebních možností pro vaše zákazníky musíme vyzdvihnout využití platebních bran GoPay, PayU, Comgate, Pays, ale také BitcoinPay nebo Twisto. 

Počet šablon zdarma23+14 pro jednostránkové e-shopy
Placené šablony
úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Rychlost hotového eshopu

Rychlost výsledného eshopu je klíčová nejen ve snaze o získání nejvyšších pozic ve vyhledávačích, ale také ovlivňuje nákupní chování návštěvníků na webu. Našli jsme deset webů, které používají ExitShop a změřili dobu načítaní stránky. Zjistili jsme, že průměrná rychlost jsou 2 sekundy, což je velmi dobrý výsledek. V porovnání s ostatními službami patří mezi ty rychlejší. A navíc – rychlost e-shopu ovlivňuje řada faktorů, berte tedy naše měření spíše orientačně. 

Rychlost načítání e-shopů (sekundy)1,961

Podpora – 10/10

Exitshop Podpora

Kontaktovat podporu se vám povede na více frontách: autorizovaným požadavkem z administrace, e-mailem a telefonem. Nejrychleji se k odpovědi dostanete pomocí telefonu. My jsme zvolili e-mailovou komunikaci, kdy jsme si na odpovědi bohužel chvíli počkali. Majitelé si nás mezi sebou přehazovali, až se nám nakonec odpovědi dostalo za cca 4 dny. Celkově je ale support poměrně kvalitní a ochotný pomoci snad se vším, nač narazíte.

Čas odpovědi23 min
Telefon
E-mail/kontaktní formulář
Mají online live chat?
Počet zodpovězených otázek10/10
Kvalita odpovědi z podporyStručná, ale dobrá

Pokud vám ne Exit Shopu schází nějaká funkce, podívejte se na ostatní služby, poskytující pronájem eshopu.Závěrečné hodnocení

ExitShop Recenze
exit-shop-logo

Název: ExitShop

Shrnutí:
✅ Google Analytics
✅ Facebook pixel
✅ Má export pro známé srovnávače
✅ SEO meta data
✅ Blog
✅ EET
✅ Live chat

 • Jednoduchost instalace - 7.5/10
  7.5/10
 • Marketing - 9/10
  9/10
 • Customizace - 6/10
  6/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.96 (23 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání e-shopových řešení.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem