ExitShop Recenze

ExitShop

Hlavní výhoda
Eshop tvoří sami jejich uživatelé – máte “před-vyřešených” spoustu mini problémů, na které byste jako “eshopař” jinak časem narazil.

Hlavní nevýhoda
  Pokud máte mnoho objednávek, cena je vyšší.

exit-shop-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Exit shop se oproti jiným eshopovým systémům mírně liší. I přesto, že Vám nabídne plně fungující eshop, zajistí vám i napojení na obchody jiných služeb (Prestashop, Eshop-Rychle.cz, Shoptet,…). V ceně tarifu máte neomezený počet internetových obchodů a co víc, můžete je spravovat z jedné administrace. Celkově jde o komplexní eshopové řešení, které ocení velké i malé eshopy.

Jednoduchost instalace – 6.5/10

Prvotní registrace do systému nemůže být jednodušší. Stačí zadat email a hned na to se dostáváte do vaší nově vytvořené administrace. Je třeba věnovat chvíli času na zorientování se v adminu, jelikož na vás nevyskočí žádný průvodce systémem, tak jako např. u Eshop-rychle.cz. Poté, co si však administraci prostudujete, je práce se systémem intuitivní a bezproblémová. Někteří ocení i šikovný mobilní widget, který vás informuje o nových objednávkách.

Marketing – 7/10

ExitShop začínal jako malý projekt určený pouze pro potřeby majitele. Postupně se však rozrostl na jedno z nejpoužívanějších eshopových řešení v ČR. Jinými slovy ti lidé, kteří ExitShop vyvíjí, jej sami na svých internetových obchodech používají. Jaké možnosti na vás čekají?

Vyzdvihnout musíme možnost napojení na eshopy z jiných služeb jako jsou např. Eshop-Rychle.cz, PrestaShop nebo Shoptet.cz. V ExitShopu můžete vytvořit neomezený počet eshopů, které navíc spravujete z jedné administrace – vše je v ceně a bez příplatku. Standardem je možnost blogu, SEO optimalizace i live chatu. Za SSL zabezpečení si nyní zaplatíte jednorázový poplatek 200 Kč.

Customizace – 8/10

Čeká na vás 11 šablon, které jsou plně přizpůsobené i mobilním zařízením. V případě, že vám šablony nebudou postačovat, máte možnost je upravit pomocí CSS. ExitShop se vyznačuje širokým spektrem externích služeb, které můžete integrovat (např. Platební brány, účetní systémy, Analytické nástroje,…). Ti, kteří chtějí expandovat za hranice, mají možnost šablonu i kompletně přeložit.

Rychlost hotového eshopu – 9/10

Rychlost výsledného eshopu je klíčová nejen ve snaze o získání nejvyšších pozic ve vyhledávačích, ale také ovlivňuje nákupní chování návštěvníků na webu. Našli jsme deset webů, které používají ExitShop a změřili dobu načítaní stránky. Zjistili jsme, že průměrná rychlost jsou 2 sekundy, což je velmi dobrý výsledek. V porovnání s ostatními službami patří mezi ty rychlejší.

Podpora – 10/10

Kontaktovat podporu se vám povede na více frontách: autorizovaným požadavkem z administrace, emailem a live chatem. Nejrychleji se odpovědi dostanete pomocí livechatu, ale rychlost odpovědi požadavku z adminu je též blesková (odpověď jsme dostali během 23 min). Celkově je support velmi kvalitní a ochotný pomoci snad se vším, nač narazíte.

Více informací →

Naše hodnocení
 • 6.5/10
  Jednoduchost instalace - 6.5/10
 • 7/10
  Marketing - 7/10
 • 8/10
  Customizace - 8/10
 • 9/10
  Rychlost - 9/10
 • 10/10
  Podpora - 10/10
8.1/10
Zpracovávám
Naši čtenáři hodnotí známkou: 5 (1 hlas)

Více informací →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *