ExitShop Recenze

Vyhody

+ Eshop tvoří sami jejich uživatelé – máte “před-vyřešených” spoustu mini problémů, na které byste jako “eshopař” jinak časem narazil.

Nevyhody

Pokud máte mnoho objednávek, cena je vyšší.

 

exit-shop-logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Exit shop se oproti jiným eshopovým systémům mírně liší. I přesto, že Vám nabídne plně fungující eshop, zajistí vám i napojení na obchody jiných služeb (Prestashop, Eshop-Rychle.cz, Shoptet,…). V ceně tarifu máte neomezený počet internetových obchodů a co víc, můžete je spravovat z jedné administrace. Celkově jde o komplexní eshopové řešení, které ocení velké i malé eshopy.

Jednoduchost instalace – 7.5/10

Prvotní registrace do systému nemůže být jednodušší. Stačí zadat email a hned na to se dostáváte do vaší nově vytvořené administrace. Je třeba věnovat chvíli času na zorientování se v adminu, jelikož na vás nevyskočí žádný průvodce systémem, tak jako např. u Eshop-rychle.cz. Poté, co si však administraci prostudujete, je práce se systémem intuitivní a bezproblémová. Někteří ocení i šikovný mobilní widget, který vás informuje o nových objednávkách.

InstalaceNa klik (e-mail)
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Uživatelská přívětivost (5 je nejvíce)3
Vyzkoušení zdarma

Marketing – 7/10

ExitShop začínal jako malý projekt určený pouze pro potřeby majitele. Postupně se však rozrostl na jedno z nejpoužívanějších eshopových řešení v ČR. Jinými slovy ti lidé, kteří ExitShop vyvíjí, jej sami na svých internetových obchodech používají. Jaké možnosti na vás čekají?
Vyzdvihnout musíme možnost napojení na eshopy z jiných služeb jako jsou např. Eshop-Rychle.cz, PrestaShop nebo Shoptet.cz. V ExitShopu můžete vytvořit neomezený počet eshopů, které navíc spravujete z jedné administrace – vše je v ceně a bez příplatku. Standardem je možnost blogu, SEO optimalizace i live chatu. Za SSL zabezpečení si nyní zaplatíte jednorázový poplatek 200 Kč.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktůxml
SEO meta data
Wordpress
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace – 6/10

Čeká na vás 11 šablon, které jsou plně přizpůsobené i mobilním zařízením. V případě, že vám šablony nebudou postačovat, máte možnost je upravit pomocí CSS. ExitShop se vyznačuje širokým spektrem externích služeb, které můžete integrovat (např. Platební brány, účetní systémy, Analytické nástroje,…). Ti, kteří chtějí expandovat za hranice, mají možnost šablonu i kompletně přeložit.

Počet šablon zdarma11
Placené šablony
Zdrojový kód
úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Rychlost hotového eshopu – 9/10

Rychlost výsledného eshopu je klíčová nejen ve snaze o získání nejvyšších pozic ve vyhledávačích, ale také ovlivňuje nákupní chování návštěvníků na webu. Našli jsme deset webů, které používají ExitShop a změřili dobu načítaní stránky. Zjistili jsme, že průměrná rychlost jsou 2 sekundy, což je velmi dobrý výsledek. V porovnání s ostatními službami patří mezi ty rychlejší.

Rychlost načítání e-shopů (sekundy)1,961

Podpora – 10/10

Kontaktovat podporu se vám povede na více frontách: autorizovaným požadavkem z administrace, emailem a live chatem. Nejrychleji se odpovědi dostanete pomocí livechatu, ale rychlost odpovědi požadavku z adminu je též blesková (odpověď jsme dostali během 23 min). Celkově je support velmi kvalitní a ochotný pomoci snad se vším, nač narazíte.

Čas odpovědi23 min
Forma dotazuaut. požadavek
Počet zodpovězených otázek10/10
Mají online live chat?
Kvalita odpovědi z podporystručná, ale jasný

Pokud vám ne Exit Shopu schází nějaká funkce, podívejte se na ostatní služby, poskytující pronájem eshopu.Závěrečné hodnocení

ExitShop Recenze
exit-shop-logo

Název: ExitShop

Shrnutí:
✅ Google Analytics
✅ Facebook pixel
✅ Má export pro známé srovnávače
✅ SEO meta data
✅ Blog
✅ EET
✅ Live chat

 • Jednoduchost instalace - 8/10
  8/10
 • Marketing - 7/10
  7/10
 • Customizace - 6/10
  6/10
 • Rychlost - 9/10
  9/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.06 (18 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání e-shopových řešení.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem