Srovnání online kurzů italštiny

Nejlepší online kurzy italštiny 2021

Chcete se naučit italsky, ale stále váháte, jak začít? Chtěli byste online kurz italštiny, jenž vás provede vším podstatným: od gramatiky, přes slovíčka až po výslovnost? Že ano? Pak přesně pro vás jsme připravili srovnání pěti nejlepších online kurzů italštiny. Tak… jaký kurz u nás tedy vyhrává v roce 2021?

5nej-srovnani

OnlineJazyky.cz

DuoLingo

Rocket Languages

Rosetta Stone

Babbel

Celková známka

9,78,98,78,68,5
1. Místo2. Místo3. místoFinalistaFinalista
ShrnutíJe to interaktivní platforma pro ty, jenž to s učením jazyků myslí vážně a chtějí se posunout o úroveň výšeCelosvětově známá mobilní aplikace s interaktivním způsobem výukyAnglicky mluvící platforma s obrovským množstvím materiálů a zaměřením na poslech.Obsáhlý kurz na několik měsíců, který je veden z angličtiny (do 28 jazyků).Moderní, interaktivní platforma na učení jazyků z angličtiny do jiného jazyka.

Finance

Cena2490 Kč / úroveň0 Kč / 2150 Kč$99.95 / úroveň (2200Kč)$131.88 / rok (2900Kč)59.40 € / rok (1528Kč)
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze (1 rok)

Učební metody

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Kompatibilita

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Jednoduchost a lokalizace

Z jakého jazyka je kurz veden?češtinaangličtinaangličtinaangličtinaangličtina
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jazyky

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Italština pro samouky

Italština je považováná za jeden z nejjednodušších jazyků na této planetě – proto je vhodným kandidátem pro to aby byl nazýván „pro samouky“. Ačkoliv je italština pro samouky, neznamená to, že vám tyto informace naskáčou do hlavy sami. Stejně musíte studovat a stejně musíte Italštinu procvičovat.

Pokud se chcete naučit nějaký jazyk, máte v podstatě 3 možnosti | koupit si kurz italštiny online | nechat se učit v jazykové škole nebo pod dohledem soukromého lektora | vycestovat do italsky mluvící země.

Pokud zrovna neoplýváte časem na zbyt nebo vyššími tisícemi korun, odpadá varianta s docházením do jazykové školy nebo vycestováním.

Jak se naučit Italsky?

Dle našeho rozboru je nejlepší variantou jak se opravdu naučit důkladně jazyk:

vycestovat + italština pro samouky (kurz italštiny online)

Díky této variantě můžete ve volných chvílích studovat a zároveň procvičovat.

Pokud nemáte čas nebo prostředky pro vycestování – je pro vás italština pro samouky to pravé.

Italština Online:

Některé námi vybrané platformy nabízejí kromě italštiny i jiné jazyky. Jak si ale stojí tyto platformy přímo ve italštině? Tomu se věnuje nadcházející sekce. Pokud vás bude zajímat více o daném kurzu, u každého najdete i odkaz na celou recenzi.

Recenze nejlepších online kurzů italštiny

onlinejazyky-logo

OnlineJazyky.cz – italština

OnlineJazyky.cz jsou vedoucí hráč na českém trhu, co se učení jazyků týče. Italština však stále patří k jejich slabším stránkám (jejich angličtina a němčina jsou jejich nejlépe zpracované jazyky). Kurz je sice zpracovaný kvalitně, ale je určený zatím pouze pro začátečníky na úrovni A1. Tento kurz italštiny se soustředí na zvládnutí základní gramatiky, slovní zásoby a frází. Stejně tak procvičuje všechny jazykové dovednosti – čtení, poslech, mluvený a psaný projev. Po dokončení kurzu budete schopni porozumět jednoduchým článkům a vytvářet jednoduché věty. Hlavní předností tohoto online kurzu italštiny jsou interaktivní cvičení, video průvodce a chytře vytvořený motivační program. S výukou vám pomůže i lektor na online chatu a nástroj na procvičování italských slovíček.

duolingo-logo

Duolingo – italština

Duolingo je hlavně mobilní aplikace, která vás učí italštinu z angličtiny – nikoli češtiny. Je plně zdarma, avšak budete se prodírat reklamami, jenž jsou chvílemi skutečně rušivé (je možno upgradovat na verzi bez reklam za $10 měsíčně). Faktem však je, že chcete-li ovládnout základy italštiny hravou formou a přitom nejste připraveni utratit tisíce za profesionální online kurzy italštiny jako třeba OnlineJazyky.cz, pak je Duolingo dobrá volba. Kurz je primárně pro začátečníky, přičemž pokročilejší “italštináři” si z kurzu vezmou jen málo. Duolingo kombinuje řadu interaktivních metod zahrnující poslech, mluvení, psaní i čtení.

logo-rocket-languages

Rocket Italian (od Rocket Languages)

Rocket Italian je online kurz, jehož cíl je pomoci vám pochopit italštinu, umět ji rozumět i komunikovat, i když zrovna dané slovíčko neznáte. Objevíte zde celkem 60 italských audio lekcí, přičemž každá trvá cca 20 min. Každá lekce navíc obsahuje i učení gramatiky a řadu slovíček. Audio lekce si také můžete stáhnout a procvičovat je offline. Italština z dílny společnosti Rocket Languages je platforma s obrovským množstvím materiálů – především audio nahrávek a cvičeními s nimi spojenými. Pokud jste začátečník a chcete se naučit základy italštiny, zde jste správně. I pokud jste mírně pokročilý mluvčí, Rocket Italian vám bude ku prospěchu. Stejně jako většina kurzů zde, i tento je veden z angličtiny do italštiny (z češtiny do italštiny je pouze ten od OnlineJazyky.cz)

logo-rosetta Stone

Rosetta Stone – italština

Největší předností této zahraniční platformy na učení italštiny (a jiných jazyků) je učení slovíček a kvalitně zpracované rozpoznání výslovnosti. Vynikající kurz italštiny pro začátečníky, jehož cílem je zdokonalit se ve své slovní zásobě a pochytit základy gramatiky. Naopak pokročilí zde však bohužel příliš nepochodí. Někteří lidé si navíc stěžují, že vysvětlování gramatiky není adekvátní tomu, jak komplexní italština je.

logo-babbel

Babbel – italština

Pokud hledáte cenově dostupný kurz z angličtiny do italštiny, jenž je plný interaktivních cvičeních a chcete jej používat napříč všemi zařízeními, možná právě Babbel vám bude dobře sloužit. Nevýhodou je to, že vás Babbel nenabádá aktivně mluvit či psát – ve většině cvičení vybíráte z možností a nevyužíváte tolik vlastní kreativitu – i díky tomu je pohyb kurzem velmi jednoduchý a intuitivní. Babbel má též výborný poměr cena/výkon ($23.85 na 3 měsíce).

Srovnání online kurzů italštiny
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.67 (9 Recenzí)

Přispět názorem