Srovnání online kurzů italštiny

Logo 5nej 300x300

Nejlepší online kurzy italštiny 2018

Chcete se naučit italsky, ale stále váháte, jak začít? Chtěli byste online kurz italštiny, jenž vás provede vším podstatným: od gramatiky, přes slovíčka až po výslovnost? Že ano? Pak přesně pro vás jsme připravili srovnání pěti nejlepších online kurzů italštiny. Tak… jaký kurz u nás tedy vyhrává v roce 2018?

5nej-srovnani

OnlineJazyky.cz

DuoLingo

Rocket Languages

Rosetta Stone

Babbel

Celková známka

9,58,98,78,68,5
1. Místo2. Místo3. místoFinalistaFinalista
ShrnutíJe to interaktivní platforma pro ty, jenž to s učením jazyků myslí vážně a chtějí se posunout o úroveň výšeCelosvětově známá mobilní aplikace s interaktivním způsobem výukyAnglicky mluvící platforma s obrovským množstvím materiálů a zaměřením na poslech.Obsáhlý kurz na několik měsíců, který je veden z angličtiny (do 28 jazyků).Moderní, interaktivní platforma na učení jazyků z angličtiny do jiného jazyka.

Finance

Cena2490 Kč / úroveň0 Kč / 2150 Kč$99.95 / úroveň (2200Kč)$131.88 / rok (2900Kč)59.40 € / rok (1528Kč)
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze (1 rok)

Učební metody

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Kompatibilita

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Jednoduchost a lokalizace

Z jakého jazyka je kurz veden?češtinaangličtinaangličtinaangličtinaangličtina
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jazyky

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Recenze nejlepších online kurzů italštiny

Některé námi vybrané platformy nabízejí kromě italštiny i jiné jazyky. Jak si ale stojí tyto platformy přímo ve italštině? Tomu se věnuje nadcházející sekce. Pokud vás bude zajímat více o daném kurzu, u každého najdete i odkaz na celou recenzi.

OnlineJazyky.cz – italština

OnlineJazyky.cz jsou vedoucí hráč na českém trhu, co se učení jazyků týče. Italština však stále patří k jejich slabším stránkám (jejich angličtina a němčina jsou jejich nejlépe zpracované jazyky). Kurz je sice zpracovaný kvalitně, ale je určený zatím pouze pro začátečníky na úrovni A1. Tento kurz italštiny se soustředí na zvládnutí základní gramatiky, slovní zásoby a frází. Stejně tak procvičuje všechny jazykové dovednosti – čtení, poslech, mluvený a psaný projev. Po dokončení kurzu budete schopni porozumět jednoduchým článkům a vytvářet jednoduché věty. Hlavní předností tohoto online kurzu italštiny jsou interaktivní cvičení, video průvodce a chytře vytvořený motivační program. S výukou vám pomůže i lektor na online chatu a nástroj na procvičování italských slovíček.

Prozkoumat italštinu na OnlineJazyky.cz / Přečíst celou recenzi

Duolingo – italština

Duolingo je hlavně mobilní aplikace, která vás učí italštinu z angličtiny – nikoli češtiny. Je plně zdarma, avšak budete se prodírat reklamami, jenž jsou chvílemi skutečně rušivé (je možno upgradovat na verzi bez reklam za $10 měsíčně). Faktem však je, že chcete-li ovládnout základy italštiny hravou formou a přitom nejste připraveni utratit tisíce za profesionální online kurzy italštiny jako třeba OnlineJazyky.cz, pak je Duolingo dobrá volba. Kurz je primárně pro začátečníky, přičemž pokročilejší “italštináři” si z kurzu vezmou jen málo. Duolingo kombinuje řadu interaktivních metod zahrnující poslech, mluvení, psaní i čtení.

Prozkoumat italštinu na Duolingo / Přečíst celou recenzi

Rocket Italian (od Rocket Languages)

Rocket Italian je online kurz, jehož cíl je pomoci vám pochopit italštinu, umět ji rozumět i komunikovat, i když zrovna dané slovíčko neznáte. Objevíte zde celkem 60 italských audio lekcí, přičemž každá trvá cca 20 min. Každá lekce navíc obsahuje i učení gramatiky a řadu slovíček. Audio lekce si také můžete stáhnout a procvičovat je offline. Italština z dílny společnosti Rocket Languages je platforma s obrovským množstvím materiálů – především audio nahrávek a cvičeními s nimi spojenými. Pokud jste začátečník a chcete se naučit základy italštiny, zde jste správně. I pokud jste mírně pokročilý mluvčí, Rocket Italian vám bude ku prospěchu. Stejně jako většina kurzů zde, i tento je veden z angličtiny do italštiny (z češtiny do italštiny je pouze ten od OnlineJazyky.cz)

Prozkoumat italštinu na Rocket Russian / Přečíst celou recenzi

Rosetta Stone – italština

Největší předností této zahraniční platformy na učení italštiny (a jiných jazyků) je učení slovíček a kvalitně zpracované rozpoznání výslovnosti. Vynikající kurz italštiny pro začátečníky, jehož cílem je zdokonalit se ve své slovní zásobě a pochytit základy gramatiky. Naopak pokročilí zde však bohužel příliš nepochodí. Někteří lidé si navíc stěžují, že vysvětlování gramatiky není adekvátní tomu, jak komplexní italština je.

Základem metody Rosetta Stone je učení se slovíček pomocí karet s obrázky, práce s textem a mluvení s automatickým rozpoznáním řeči. Platforma sice není tak hravá jako někteří její konkurenti, ale obsahuje množství materiálů, jemuž se jen málokterý kurz vyrovná. Brát je třeba ale v potaz, že kurz vás učí z angličtiny do italštiny – češtinu zde nenajdete.

Prozkoumat italštinu na Rosetta Stone / Přečíst celou recenzi

Babbel – italština

Pokud hledáte cenově dostupný kurz z angličtiny do italštiny, jenž je plný interaktivních cvičeních a chcete jej používat napříč všemi zařízeními, možná právě Babbel vám bude dobře sloužit. Nevýhodou je to, že vás Babbel nenabádá aktivně mluvit či psát – ve většině cvičení vybíráte z možností a nevyužíváte tolik vlastní kreativitu – i díky tomu je pohyb kurzem velmi jednoduchý a intuitivní. Babbel má též výborný poměr cena/výkon ($23.85 na 3 měsíce).

V době psaní tohoto článku má italština 60 mini-kurzů, přičemž každý mini-kurz má 10-20 lekcí, takže se připravte, že vás čeká pořádná nálož italštiny. Některé další jazyky v Babbelu, nabízejí poměrně chudou nabídku navazujících pokročilejších lekcí. Nutno podotknout, že italština si vede poměrně dobře a i lehce pokročilý si zde najde své. Najdete zde velký počet interaktivních cvičeních na poslech, čtení, mluvení i psaní.

Prozkoumat italštinu na Babbel / Přečíst celou recenzi

Jak se vám naše srovnání líbí?
Zpracovávám
Naši čtenáři hodnotí známkou: 5 (3 hlasy)