Woocommerce recenze

Woocommerce


Výhody
+ Bezplatný nástroj pro drobné i velké e-shopy
+ Obrovské možnosti
+ Rychlé opravy bezpečnostních problémů

 

Nevýhody
– Nepříliš vhodné pro nezkušené uživatele
– Omezená technická podpora

 

 

 

woocommerce-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

WooCommerce je jedním z nejznámějších pluginů pro WordPress. Od roku 2011, kdy vznikl, kolem sebe shromáždil početnou komunitu a na jeho základě fungují sta tisíce e-shopů po celém světě. Jelikož jde o nástavbu redakčního systému WordPress, instalace je velmi rychlá a jednoduchá.

Tento plugin je navíc bezplatný a funkční s většinou WP šablon. Nejlépe však uděláte, pokud zvolíte některou šablonu z dílny WooThemes, což jsou vývojáři, kteří stojí za vznikem WooCommerce. E-shop vytvořený pomocí WooCommerce můžete navíc integrovat i do již existujícího webu.

Toto řešení je vhodné pro drobné, ale i obsáhlejší e-shopy a provozovatelům poskytuje široké možnosti úprav a přizpůsobení. S WooCommerce můžete používat bezpočet dalších užitečných (placených i bezplatných) pluginů a modulů; díky aktivní komunitě je bezpečnost na vysoké úrovni a samozřejmostí je možnost propojení se sociálními sítěmi, získávání komplexních statistik a využívání všech myslitelných marketingových nástrojů.

WooCommerce je dlouhodobě skvěle hodnocený plugin, ale neznamená to, že jeho používání nemá žádná úskalí. Lépe si s ním poradí zkušenější uživatelé, kteří si zvládnou pohrát s přizpůsobením, nastavením i správou. S tím souvisí i fakt, že technická podpora je poněkud problematická a nastalé potíže budete muset řešit svépomocí anebo díky radám posbíraným na diskuzních fórech. WooCommerce nabízí nepřeberné možností. Záleží jen na vašich schopnostech (nebo schopnostech vašeho týmu), jak je dokážete využít.

Světoznámé řešení pro malé i větší e-shopy vhodné spíše pro zkušenější uživatele.

Jednoduchost instalace

Snadná instalace, bezplatné používání

Ať už jste technicky zdatnější nebo ne, všichni máme stejných 24 hodin za den a ztrácet čas komplikovanou instalací eshopového řešení je to poslední, po čem člověk při rozjezdu nového projektu touží. Jak je na tom v tomto ohledu Woocommerce?

Cenazdarma
Instalacenadstavba wordpressu
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Vyzkoušení zdarma

Marketing

Všechny marketingové nástroje

Cílem eshopu je prodávat a proto jsou možnosti marketingu jedním z nejzásadnějších faktorů, které při výběru sledovat. To jsou možnosti jako specifikování META dat pro SEO, implementace FB pixelu, exportování do srovnávačů jako Heureka nebo možnost vytvářet blogový obsah.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktů
SEO meta data
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace

Rozsáhlé možnosti přizpůsobení a úprav

Jste v rámci platformy omezení pouze na pár šablon nebo si můžete vybírat z desítek různých? A do jaké míry můžete šablonu upravovat? Tabulka níže podá odpověď:

Výběr z více šablon
Placené šablony
Zdrojový kód
Úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Podpora

Minimální technická podpora

Komunikuje podpora pouze přes email? Nabízí i live chat, autorizovaný požadavek či telefonickou podporu? To najdete v tabulce:

Forum / FAQ
Email
Autorizovaný požadavek
Telefon
Live chat

Není pro vás Woocommerce to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších pronájmů eshopu.

Více informací →

Woocommerce recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.33 (3 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem