Eshop-Rychle Recenze

Zveřejněno · Aktualizováno

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

12 komentářů

 1. Ta hlavní nevýhoda ani tak nevadí, protože ten zbytek těch šablon se těm responzivním designem nevyrovná. Já bych od nich uvítala spíš nějaké možnosti marketingových balíčků (tvorba bannerů apod). Za mě mají dobře zpracované statistiky, ty automatické e-maily se zlepšily ale stejně není možnost např. vkládat obr. do záhlaví a vůbec svobodněji editovat v rámci bloků kde se zobrazí logo, u QR platby můžu zvolit jen to jestli bude nalevo nebo napravo apod. Jinak podpora na chatu je opravdu ukázková, vždy skvěle poradí. A je potřeba, protože návody nejsou vždy aktualizované, aby se podle nich dalo pracovat bez pomoci administrátorů. Na to, že je to jedno z nejlevnějších řešení dle nabízených funkcí, je to podle mě nejlepší volba. Ale chce to pořádně projít veškerou podporu a zjistit si všechny možnosti a funkce, aby to šlo nejefektivněji využít. Taky hlídat novinky a aktuality a hned to zkoušet. Za mě dobrý 🙂

 2. JirkaKral napsal:

  Pokud byste udělali hodnocení ve srovnání s WEBAREAL, vyšel by z toho eshop-rychle na 10/10 .. byl jsem s nimi ještě když byli společná společnost a sám vidím jasně jaký posun udělali, takže za mě momentálně jedna z top platforem pro eshop k pronájmu v ČR

  • Redakce 5nej.cz napsal:

   Eshop-rychle.cz recenze

   Naprosto souhlasíme Eshop-Rychle se podle nás příští rok vyhoupne na jedničku. 🙂

  • Jakub napsal:

   Suhlasim, dokonce si dovolím říct, že Shoptet bude muset něco dělat s cenami, pokud se chce udržet na čele právě kvůli kvalitě eshopu-rychle 🙂

 3. Peter napsal:

  Súhlasím s Jirkom, rovnako som bol s nimi od začiatku, som sám zvedavý ako to tento rok ER odpáli, prajem im to, podpora a updaty fungujú 100% 🙂

 4. To hodnocení jak se to vezme?
  1- Jaká instalace e-shop běží na jejich systému.
  2- Varianty se nepropisují do feedu pro google a to je problém. Protože hlavní karty nemají ean (gtin) a produktová čísla (mpn) se nepropisují je problém pro google tyto produkty párovat (google ve specifikaci vyžaduje buď gtin nebo mpn jako povinný tag, že ho tam máte je skvělé, ale do něj se nic nepropisuje – u gtin není co a mpn netuším proč je prázdný). Připravenost pro google nákupy teda máte jen pro ty kteří nepoužívají varianty. Ti mají smůlu. Google mi zařazuje jen karty, které nemají varanty a tudíž je Ean na hlavní kartě uveden.
  3- Dnes se mi samy od sebe objevily staré produkty, které byly ještě na původním e-shopu než jsem přešel k e-shop-rychle. Problém, je že jsem to přišel náhodou (byla na produkt, které má starý id a špatnou cenu vytvořena objednávka) nikdo mě neinformoval, že něco se systémem prováděl. Je to k popukání.
  4- Firma pro kterou tento e-shop administruji si platí prémium podporu, ale každá změna, kterou požaduji je problém.
  5- Export objednávek do PPL systém již implementují skoro rok.
  6- Občas provádějí nějakou opravu, o které opět ani nevím a stává se, že se změní nastavení exportu pro feedy, taktéž nelze vychytat takže každý den ráno kontroluji nastavení.

  Hodnocení: Funkčnost – 70% , Spolehlivost – 10%

  Podpora – 5 – cokoliv je problém a ještě ze mě dělají h..pa
  Rychlost – 4 – nejpomalejší řešení co znám odezva = katastrofa
  Jednoduchost instalace – nic se neinstaluje
  Marketing – 8 to je jediné s čím souhlasím
  Customizace – 6 pokud nepožadujete složitější úpravy na míru

  Nedoporučuji nikomu kdo nemá pevné nervy. Když Vás chtějí lapnout tak nic není problém, jakmile přejdete k nim všechno je problém, který se jim nechce řešit a snaží se Vás ukecat, že tak jak to je je to lepší, a nebo je problém ve Vás (Protože všichni ostatní to mají takhle a jsou s tím spokojení).

  Doporučuji pro spořivé lidi, protože za ty peníze nic lepšího nepořídíte.

 5. Petr napsal:

  Velmi dobré řešení za dobrou cenu. Najdete zde vše v jednom a vše funguje.
  Pro většinu obchodů to je vynikající řešení. Jistě se najdou i extra požadavky, které nepůjde řešit zcela ale pro většinu je to skutečně dobré řešení. 15let jsem prodával jiný zahraniční sw pro tvorbu e-obchodů a mohu srovnávat.

  E-shop rychle nemá moc šablon ale ono to dnes většině lidí stačí. Myslím, že nejde ani tak o šablony webu ale spíše chybí šablony zobrazení produktů. Například 3 produkty vedle sebe má většina obchodů ale podařilo se nám to změnit přes CSS na 7 produktů vedle sebe a tak je možnost vlastních úprav docela vysoká. V minulém řešení jsem měl 20 šablon webů a ke každé dalších 20 šablon pro zobrazení produktů. Zde to je jedna šablona pro web a taky to stačí. Něco upravíte přes CSS a důležitý je celek a to funguje skvěle.

  Každou chvíli přibývají nové funkce – např. párování plateb je podle mě vynikající a jednoduché řešení bez sledování bankovního účtu vidíte kdo dluží.

  Podpora je vynikající.
  Propojení na účetní systém Pohoda funguje skvěle.

  Slabší stránkou je podle mě tisk faktur (při více než 6ti položkách je na 2 stránky a my máme někdy i 20 položek …) jde jen o to vyhodit nepotřebné sloupce a změnit prostě celý tisk, podívat se na to znova po čase.
  Chybí zde také možnost nějakých slevových akcí – např. kup X a dostaneš Y zdarma nebo kup víc a dostaneš slevu či podobně. Dá se bez toho ale žít a vymyslet jiné akce.

  Nakonec z vlastní dlouholeté zkušenosti: Pokud si necháte jakýkoli sw na e-obchod spravovat programátorem, který má ambice vytvořit vlastní e-shop, pak tam najde vždy mnoho chyb, protože ON by to dělal jinak a lépe a ti, kdo prodali tisíce instalací, jsou z jeho pohledu amatéři. Když mu dáte obchod vytvořit, trvá to měsíce či roky a po zaplacení podpora rychle klesá, aktualizace jsou problém. Cena je samozřejmě zcela jinde než zde.

 1. 7.10.2017

  […] nabídne plně fungující eshop, zajistí vám i napojení na obchody jiných služeb (Prestashop, Eshop-Rychle.cz, Shoptet,…). V ceně tarifu máte neomezený počet internetových obchodů a co víc, […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × dva =