Eshop-Rychle Recenze

Eshop-rychle

Hlavní výhoda
Ovládání i spuštění je velmi jednoduché.
Hlavní nevýhoda
 32 z 50 dostupných šablon nejsou responzivní.

Eshop-rychle-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Eshop-Rychle.cz je řešení, které vám nabídne plně funkční eshop během pár kliknutí. Služba je ideální pro internetové obchody, které chtějí stabilní eshopové řešení, jenž nebude třeba dále měnit ani v případě většího úspěchu. Na platformě běží, jak malé, tak i velké eshopy.

Jednoduchost instalace – 10/10

Hned po registraci se dostanete do uživatelsky přívětivého prostředí, které lze poměrně intuitivně ovládat. Systém navíc obohatili o příjemného průvodce, jenž vás provede všemi důležitými kroky pro spuštění vašeho eshopu. I přes to, že je služba snadná na obsluhu obsahuje i pokročilé funkce, bez kterých se později při provozování úspěšného eshopu zkrátka neobejdete.

Marketing – 8/10

Co se týče marketingových nástrojů, objevíte jich zde celou řadu. Kód šablon je čistý a máte možnost vyplnit META data, což je pro SEO klíčové. Plně podporují všechny známé srovnávače zboží a nemusíte se obávat ani importu produktů od vašeho dodavatele nebo z bývalého eshopu. Podporují totiž všechny základní způsoby importu a pokud byste měli potíže, pomůže vám jejich technik. V ceně je i zabezpečení pomocí SSL a o EET je také postaráno.

Customizace – 9/10

Počet šablon, ze kterých si můžete vybírat je bezkonkurenční. Celkem máte na výběr z padesáti šablon. Je třeba však zmínit, že více jak polovina není plně přizpůsobena mobilním zařízením. I tak však máte na výběr cca z dvaceti responzivních šablon. Pomocí CSS si pak dále můžete upravit cokoli, co se vám nebude zdát. Pokud byste od designu očekávali něco konkrétního, nabízí též možnost najmutí profesionála, který vám udělá grafické služby na míru.

Rychlost hotového eshopu – 8/10

Od té doby, kdy Google započítává rychlost webu jako jeden z faktorů při sestavování výsledků vyhledávání, vám může pomalý web doslova odsávat peníze. Všechny recenzované eshopy ale v testu obstály. Našli jsme deset webů, které používají Eshop-Rychle.cz a změřili dobu načítaní stránky. Zjistili jsme, že průměrná rychlost je 2,2 sekundy, což není vůbec špatný výsledek. V porovnání s ostatními službami však rychlost mírně zaostává.

Podpora – 8/10

Při komunikaci si můžete vybrat hned ze tří možností: live chat, autorizovaný požadavek skrze administraci nebo telefon. Výslednou známku jsme sestavili na základě testovací komunikace a hodnotili jsme rychlost odpovědi, kvalitu a ochotu. Celkově však můžeme říct, že support Eshop rychle patří mezi ty nejlepší na trhu.

Více informací →

Naše hodnocení
 • 10/10
  Jednoduchost instalace - 10/10
 • 8/10
  Marketing - 8/10
 • 9/10
  Customizace - 9/10
 • 8/10
  Rychlost - 8/10
 • 8/10
  Podpora - 8/10
8.6/10
Zpracovávám
Naši čtenáři hodnotí známkou: 5 (4 hlasy)

Více informací →

4 komentáře

 1. Ta hlavní nevýhoda ani tak nevadí, protože ten zbytek těch šablon se těm responzivním designem nevyrovná. Já bych od nich uvítala spíš nějaké možnosti marketingových balíčků (tvorba bannerů apod). Za mě mají dobře zpracované statistiky, ty automatické e-maily se zlepšily ale stejně není možnost např. vkládat obr. do záhlaví a vůbec svobodněji editovat v rámci bloků kde se zobrazí logo, u QR platby můžu zvolit jen to jestli bude nalevo nebo napravo apod. Jinak podpora na chatu je opravdu ukázková, vždy skvěle poradí. A je potřeba, protože návody nejsou vždy aktualizované, aby se podle nich dalo pracovat bez pomoci administrátorů. Na to, že je to jedno z nejlevnějších řešení dle nabízených funkcí, je to podle mě nejlepší volba. Ale chce to pořádně projít veškerou podporu a zjistit si všechny možnosti a funkce, aby to šlo nejefektivněji využít. Taky hlídat novinky a aktuality a hned to zkoušet. Za mě dobrý 🙂

 2. JirkaKral napsal:

  Pokud byste udělali hodnocení ve srovnání s WEBAREAL, vyšel by z toho eshop-rychle na 10/10 .. byl jsem s nimi ještě když byli společná společnost a sám vidím jasně jaký posun udělali, takže za mě momentálně jedna z top platforem pro eshop k pronájmu v ČR

  • Redakce 5nej.cz napsal:

   Eshop-rychle.cz recenze

   Naprosto souhlasíme Eshop-Rychle se podle nás příští rok vyhoupne na jedničku. 🙂

 1. 7.10.2017

  […] nabídne plně fungující eshop, zajistí vám i napojení na obchody jiných služeb (Prestashop, Eshop-Rychle.cz, Shoptet,…). V ceně tarifu máte neomezený počet internetových obchodů a co víc, […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *