Eshop-Rychle Recenze

Eshop-rychle

Hlavní výhoda
Ovládání i spuštění je velmi jednoduché.
Hlavní nevýhoda
- 32 z 50 dostupných šablon nejsou responzivní.

Eshop-rychle-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Eshop-Rychle.cz je řešení, které vám nabídne plně funkční eshop během pár kliknutí. Služba je ideální pro internetové obchody, které chtějí stabilní eshopové řešení, jenž nebude třeba dále měnit ani v případě většího úspěchu. Na platformě běží, jak malé, tak i velké eshopy.

Jednoduchost instalace – 10/10

Hned po registraci se dostanete do uživatelsky přívětivého prostředí, které lze poměrně intuitivně ovládat. Systém navíc obohatili o příjemného průvodce, jenž vás provede všemi důležitými kroky pro spuštění vašeho eshopu. I přes to, že je služba snadná na obsluhu obsahuje i pokročilé funkce, bez kterých se později při provozování úspěšného eshopu zkrátka neobejdete.

InstalaceNa klik (e-mail)
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Uživatelská přívětivost (5 je nejvíce)5
Vyzkoušení zdarma

Marketing – 8/10

Co se týče marketingových nástrojů, objevíte jich zde celou řadu. Kód šablon je čistý a máte možnost vyplnit META data, což je pro SEO klíčové. Plně podporují všechny známé srovnávače zboží a nemusíte se obávat ani importu produktů od vašeho dodavatele nebo z bývalého eshopu. Podporují totiž všechny základní způsoby importu a pokud byste měli potíže, pomůže vám jejich technik. V ceně je i zabezpečení pomocí SSL a o EET je také postaráno.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktůxml, csv
SEO meta data
Wordpress
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace – 9/10

Počet šablon, ze kterých si můžete vybírat je bezkonkurenční. Celkem máte na výběr z padesáti šablon. Je třeba však zmínit, že více jak polovina není plně přizpůsobena mobilním zařízením. I tak však máte na výběr cca z dvaceti responzivních šablon. Pomocí CSS si pak dále můžete upravit cokoli, co se vám nebude zdát. Pokud byste od designu očekávali něco konkrétního, nabízí též možnost najmutí profesionála, který vám udělá grafické služby na míru.

Počet šablon zdarma50
Placené šablony
Zdrojový kód
úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Rychlost hotového eshopu – 8/10

Od té doby, kdy Google započítává rychlost webu jako jeden z faktorů při sestavování výsledků vyhledávání, vám může pomalý web doslova odsávat peníze. Všechny recenzované eshopy ale v testu obstály. Našli jsme deset webů, které používají Eshop-Rychle.cz a změřili dobu načítaní stránky. Zjistili jsme, že průměrná rychlost je 2,2 sekundy, což není vůbec špatný výsledek. V porovnání s ostatními službami však rychlost mírně zaostává.

Rychlost načítání e-shopů (sekundy)2,268

Podpora – 8/10

Při komunikaci si můžete vybrat hned ze tří možností: live chat, autorizovaný požadavek skrze administraci nebo telefon. Výslednou známku jsme sestavili na základě testovací komunikace a hodnotili jsme rychlost odpovědi, kvalitu a ochotu. Celkově však můžeme říct, že support Eshop rychle patří mezi ty nejlepší na trhu.

Čas odpovědicca 1-2 hod
Forma dotazuaut. požadavek
Počet zodpovězených otázek10/10
Mají online live chat?
Kvalita odpovědi z podporykvalitní a obsáhlá

Více informací →

Naše hodnocení
 • 10/10
  Jednoduchost instalace - 10/10
 • 8/10
  Marketing - 8/10
 • 9/10
  Customizace - 9/10
 • 8/10
  Rychlost - 8/10
 • 8/10
  Podpora - 8/10
8.6/10
Zpracovávám
Naši čtenáři hodnotí známkou: 5 (7 hlasů)

Více informací →

7 komentářů

 1. Ta hlavní nevýhoda ani tak nevadí, protože ten zbytek těch šablon se těm responzivním designem nevyrovná. Já bych od nich uvítala spíš nějaké možnosti marketingových balíčků (tvorba bannerů apod). Za mě mají dobře zpracované statistiky, ty automatické e-maily se zlepšily ale stejně není možnost např. vkládat obr. do záhlaví a vůbec svobodněji editovat v rámci bloků kde se zobrazí logo, u QR platby můžu zvolit jen to jestli bude nalevo nebo napravo apod. Jinak podpora na chatu je opravdu ukázková, vždy skvěle poradí. A je potřeba, protože návody nejsou vždy aktualizované, aby se podle nich dalo pracovat bez pomoci administrátorů. Na to, že je to jedno z nejlevnějších řešení dle nabízených funkcí, je to podle mě nejlepší volba. Ale chce to pořádně projít veškerou podporu a zjistit si všechny možnosti a funkce, aby to šlo nejefektivněji využít. Taky hlídat novinky a aktuality a hned to zkoušet. Za mě dobrý 🙂

 2. JirkaKral napsal:

  Pokud byste udělali hodnocení ve srovnání s WEBAREAL, vyšel by z toho eshop-rychle na 10/10 .. byl jsem s nimi ještě když byli společná společnost a sám vidím jasně jaký posun udělali, takže za mě momentálně jedna z top platforem pro eshop k pronájmu v ČR

  • Redakce 5nej.cz napsal:

   Eshop-rychle.cz recenze

   Naprosto souhlasíme Eshop-Rychle se podle nás příští rok vyhoupne na jedničku. 🙂

  • Jakub napsal:

   Suhlasim, dokonce si dovolím říct, že Shoptet bude muset něco dělat s cenami, pokud se chce udržet na čele právě kvůli kvalitě eshopu-rychle 🙂

 3. Peter napsal:

  Súhlasím s Jirkom, rovnako som bol s nimi od začiatku, som sám zvedavý ako to tento rok ER odpáli, prajem im to, podpora a updaty fungujú 100% 🙂

 4. To hodnocení jak se to vezme?
  1- Jaká instalace e-shop běží na jejich systému.
  2- Varianty se nepropisují do feedu pro google a to je problém. Protože hlavní karty nemají ean (gtin) a produktová čísla (mpn) se nepropisují je problém pro google tyto produkty párovat (google ve specifikaci vyžaduje buď gtin nebo mpn jako povinný tag, že ho tam máte je skvělé, ale do něj se nic nepropisuje – u gtin není co a mpn netuším proč je prázdný). Připravenost pro google nákupy teda máte jen pro ty kteří nepoužívají varianty. Ti mají smůlu. Google mi zařazuje jen karty, které nemají varanty a tudíž je Ean na hlavní kartě uveden.
  3- Dnes se mi samy od sebe objevily staré produkty, které byly ještě na původním e-shopu než jsem přešel k e-shop-rychle. Problém, je že jsem to přišel náhodou (byla na produkt, které má starý id a špatnou cenu vytvořena objednávka) nikdo mě neinformoval, že něco se systémem prováděl. Je to k popukání.
  4- Firma pro kterou tento e-shop administruji si platí prémium podporu, ale každá změna, kterou požaduji je problém.
  5- Export objednávek do PPL systém již implementují skoro rok.
  6- Občas provádějí nějakou opravu, o které opět ani nevím a stává se, že se změní nastavení exportu pro feedy, taktéž nelze vychytat takže každý den ráno kontroluji nastavení.

  Hodnocení: Funkčnost – 70% , Spolehlivost – 10%

  Podpora – 5 – cokoliv je problém a ještě ze mě dělají h..pa
  Rychlost – 4 – nejpomalejší řešení co znám odezva = katastrofa
  Jednoduchost instalace – nic se neinstaluje
  Marketing – 8 to je jediné s čím souhlasím
  Customizace – 6 pokud nepožadujete složitější úpravy na míru

  Nedoporučuji nikomu kdo nemá pevné nervy. Když Vás chtějí lapnout tak nic není problém, jakmile přejdete k nim všechno je problém, který se jim nechce řešit a snaží se Vás ukecat, že tak jak to je je to lepší, a nebo je problém ve Vás (Protože všichni ostatní to mají takhle a jsou s tím spokojení).

  Doporučuji pro spořivé lidi, protože za ty peníze nic lepšího nepořídíte.

 1. 7.10.2017

  […] nabídne plně fungující eshop, zajistí vám i napojení na obchody jiných služeb (Prestashop, Eshop-Rychle.cz, Shoptet,…). V ceně tarifu máte neomezený počet internetových obchodů a co víc, […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *