Eshop-Rychle Recenze

Vyhody

+ Ovládání i spuštění je velmi jednoduché
+ Neomezené množství produktů u všech tarifů
+ Možnost vyzkoušet na 15 zdarma

Nevyhody

32 z 50 dostupných šablon není responzivních

 

Eshop-rychle-logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Eshop-Rychle.cz je řešení, které vám nabídne plně funkční e-shop na pár kliknutí. Služba je ideální pro internetové obchody, které chtějí stabilní e-shopové řešení, jenž nebude třeba dále měnit ani v případě většího úspěchu. Na platformě běží jak velké, tak menší e-shopy. Díky neomezenému počtu produktů navíc nebudete muset navyšovat tarif s postupným navyšováním své produktové nabídky. Ceny jsou navíc oproti konkurenci příjemně nízké. Vybrat si můžete z více než 100 šablon, které se dají ještě dále dotvářet.


Video recenze

Jednoduchost instalace – 10/10

E Shop Rychle Predstaveni

Hned po registraci se dostanete do uživatelsky přívětivého prostředí, které lze poměrně intuitivně ovládat. Systém navíc obohatili o příjemného průvodce, jenž vás provede všemi důležitými kroky pro spuštění vašeho e-shopu. I přes to, že je služba snadná na obsluhu obsahuje i pokročilé funkce, bez kterých se později při provozování úspěšného eshopu zkrátka neobejdete.

Velkou výhodou je, že si na 15 dní můžete Eshop-rychle vyzkoušet zdarma. Snadno tak zjistíte, jak se vám v administraci pracuje, jestli je v ní vše, co si pro svůj e-shop představujete atd. I když vlastnosti, moduly a funkce si můžete prohlédnout předem, když najedete na informace o tarifech a funkcích. 

Co se nám líbilo, bylo opravdu přehledné rozdělení administrace. V horní liště najdete záložky pro obsah webu, e-shop, aplikace, statistiky, propagaci webu a samotné nastavení. Když kliknete na vybranou záložku, po levé straně se vám nabídne sloupek s dalšími funkcemi a vlastnostmi. Např, v záložce Nastavení najdete Nastavení webu, Design webu, Domény, Správu osobních údajů atd. 

Obsluha tohoto administrativního prostředí nám oproti konkurenci přišla opravdu velmi jednoduchá. 

InstalaceNa klik (e-mail)
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Vyzkoušení zdarma

Finance

E Shop Rychle Cenik

Eshop-rychle nemá jen jednoduché administrativní prostředí. I po finanční stránce pro vás bude rozhodování poměrně snadné. V nabídce jsou dva tarify – Startup za 390 Kč měsíčně a tarif Business za 790 Kč měsíčně. Oba tarify mají neomezené množství produktů, ale liší se v dalších parametrech. Např. prostor na disku nebo e-mailové adresy má tarif Business rovněž neomezené. Většinu funkcí, které nižší tarif nemá, je možné dokoupit. Ovšem tam už pak je otázka, zda se nevyplatí vybrat rovnou vyšší tarif. Stejně jako konkurence i Eshop-rychle nabízí možnost předplatit si služby na delší dobu, přičemž čím delší doba, tím vyšší sleva. 

Např. u půlročního předplatného máte jeden měsíc zdarma, ale pokud uzavřete smlouvu rovnou na dva roky, zdarma budete mít rovnou 5 měsíců. 

Náš tip!

Pokud hledáte pronájem e-shopu, který vám nezruinuje peněženku a nezaskočí váš složitou administrací, bude pro vás Ehop-rychle to pravé. Nemají sice tarif zcela zdarma, ale můžete si je vyzkoušet bez poplatku na 15 dní. A práce v administraci? Tu zvládnout i nováčci.

Marketing – 8.1/10

E Shop Rychle Marketing

Co se týče marketingových nástrojů, objevíte jich zde celou řadu. Kód šablon je čistý a máte možnost vyplnit METAdata, což je pro SEO klíčové. Plně podporují všechny známé srovnávače zboží a nemusíte se obávat ani importu produktů od vašeho dodavatele nebo z bývalého eshopu. Podporují totiž všechny základní způsoby importu a pokud byste měli potíže, pomůže vám jejich technik. V ceně je i zabezpečení pomocí SSL a o EET je také postaráno.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktůxml, csv
SEO meta data
Wordpress
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace – 7/10

E Shop Rychle Customizace

Počet šablon, ze kterých si můžete vybírat je bezkonkurenční. Eshop-rychle nabízí přes 100 šablon, z nichž ovšem některé nejsou responzivní pro mobilní telefony. Vzhledem k tomu, že velká řada klientů dnes nakupuje právě přes mobil, popř. tablet, bylo by vhodné volit raději šablony, které tyto parametry splňují. I tak ale budete mít výběr o dost větší, než u konkurence. 

Pomocí CSS si pak dále můžete upravit cokoli, co se vám nebude zdát. Pokud byste od designu očekávali něco konkrétního, nabízí též možnost najmutí profesionála, který vám udělá grafické služby na míru.

Počet šablon zdarma108
Placené šablony
úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Rychlost hotového eshopu

Od té doby, kdy Google započítává rychlost webu jako jeden z faktorů při sestavování výsledků vyhledávání, vám může pomalý web doslova odsávat peníze. Všechny recenzované e-shopy ale v našem rychlostním testu obstály. Našli jsme deset webů, které používají Eshop-rychle.cz a změřili dobu načítaní stránky. Zjistili jsme, že průměrná rychlost je 2,2 sekundy, což není vůbec špatný výsledek. V porovnání s ostatními službami však rychlost mírně zaostává.

Rychlost načítání e-shopů (sekundy)2,268

Podpora – 10/10

E Shop Rychle Podpora

Při komunikaci si můžete u Eshop-rychle vybrat z několika možností: můžete zaslat autorizovaný požadavek skrze administraci, klasický e-mail nebo využít telefon. Výslednou známku jsme sestavili na základě testovací komunikace a hodnotili jsme rychlost odpovědi, kvalitu a ochotu. My jsme využili e-mailovou schránku a poslali několik dotazů s tím, že odpovědi jsme obdrželi do druhého dne. Byly sice hodně stručné, ale postačovaly. 

Čas odpovědido 24 hodin
Telefon
E-mail/kontaktní formulář
Mají online live chat?
Počet zodpovězených otázek10/10
Kvalita odpovědi z podporyKvalitní

Eshop-rychle patří mezi nejlepší a nejlevnější e-shopová řešení na trhu. Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje, podívejtse na nejlepší e-shopy k pronájmu – pronájem eshopů.


Závěrečné hodnocení

Eshop-Rychle Recenze
Eshop-rychle-logo

Název: Eshop-Rychle

Shrnutí:
✅ Google Analytics
✅ Facebook pixel
✅ Má export pro známé srovnávače
✅ SEO meta data
✅ Blog
✅ EET
✅ SSL
✅ Live chat

 • Jednoduchost instalace - 10/10
  10/10
 • Marketing - 8.1/10
  8.1/10
 • Customizace - 7/10
  7/10
 • Podpora - 9/10
  9/10
8.5/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.94 (34 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání e-shopových řešení.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

15 Příspěvků

 1. Vratislav 3.4.2021
 2. Marek 14.3.2019
  • Redakce 5nej.cz 14.3.2019
 3. Petr 29.8.2018
  • Redakce 5nej.cz 5.9.2018
 4. Petr Štalmach 14.3.2018
  • Redakce 5nej.cz 5.9.2018
 5. Peter 27.2.2018
  • Redakce 5nej.cz 5.9.2018
 6. JirkaKral 16.11.2017
  • Redakce 5nej.cz 16.11.2017
  • Jakub 28.3.2018
   • Redakce 5nej.cz 5.9.2018
  • Redakce 5nej.cz 16.11.2017

Přispět názorem