OxyShop recenze

OxyShop


Výhody
+ Kompletní realizace e-shopu
+ Vhodné i pro robustní projekty
+ Nadstandardní míra asistence

 

Nevýhody
– Větší počet negativních ohlasů
– Vyšší cena

 

 

oxyshop-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

OxyShop patří mezi významné české poskytovatele řešení pro internetové obchody. Tato společnost nabízí jednak možnost využití předpřipravených variant na bázi pronájmu, stejně tak si ale můžete nechat vytvořit e-shop na míru – mezi nejznámější klienty pak patří například obchod CZC.cz.

Pokud jde o variantu, která nabízí pronájem e-shopu, OxyShop poskytuje komplexní řešení, které vytvoříte společně s konzultantem. Míra asistence při realizaci je poměrně vysoká a dalo by se říct, že v rámci tuzemských podmínek nadstandardní. Tento přístup bude jistě vyhovovat klientům, kteří ještě nemají vyjasněné detaily ohledně vzhledu a fungování budoucího obchodu a je pro ně důležitý užší kontakt a spolupráce s poskytovatelem.

Výhodou OxyShopu je taky napojení na většinu nejdůležitějších ekonomických a ERP systémů. Na velmi dobré úrovni je i technická podpora, která zahrnuje nejen telefonní linku, ale taky live chat. Na druhou stranu budete muset oželit možnost významnějších zásahů do struktury e-shopu a jeho designu.

Pokud jde o nevýhody, je nutné říct, že OxyShop nepatří mezi nejlevnější volby pro realizaci a provoz e-shopu. Na druhou stranu, pokud nechcete vytvářet web svépomocí a máte dostupné finanční prostředky, může jít o dobré řešení. OxyShop navíc poskytuje i poradenství např. v oblasti marketingu.

OxyShop je vesměs dobře hodnocený a má řadu úspěšných klientů. Přesto se průběžně objevují i výrazně negativní ohlasy, které se týkají například přístupu společnosti k řešení problémů nebo chyb.

Pronajímání nebo komplexní vytvoření e-shopu s velmi individuálním přístupem.

Jednoduchost instalace

Asistovaná instalace a rozběhnutí e-shopu

Ať už jste technicky zdatnější nebo ne, všichni máme stejných 24 hodin za den a ztrácet čas komplikovanou instalací eshopového řešení je to poslední, po čem člověk při rozjezdu nového projektu touží. Jak je na tom v tomto ohledu OxyShop?

Cena2190 Kč měsíčně
InstalaceNa klik (e-mail)
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Vyzkoušení zdarma

Marketing

Důraz na marketing; možnost školení

Cílem eshopu je prodávat a proto jsou možnosti marketingu jedním z nejzásadnějších faktorů, které při výběru sledovat. To jsou možnosti jako specifikování META dat pro SEO, implementace FB pixelu, exportování do srovnávačů jako Heureka nebo možnost vytvářet blogový obsah.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktů
SEO meta data
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace

Výběr z několika šablon, nebo řešení na míru

Jste v rámci platformy omezení pouze na pár šablon nebo si můžete vybírat z desítek různých? A do jaké míry můžete šablonu upravovat? Tabulka níže podá odpověď:

Výběr z více šablon
Placené šablony
Zdrojový kód
Úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Podpora

Kvalitní podpora včetně live chatu

Komunikuje podpora pouze přes email? Nabízí i live chat, autorizovaný požadavek či telefonickou podporu? To najdete v tabulce:

Forum / FAQ
Email
Autorizovaný požadavek
Telefon
Live chat

Není pro vás OxyShop to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších pronájmů eshopu.

Více informací →

OxyShop recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.7 (10 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem