Shopify Recenze

Shopify

Hlavní výhoda
V Shopify si můžete postavit e-shop svých snů s naprosto jakoukoliv funkcionalitou, kterou si vymyslíte.
Hlavní nevýhoda
 Jako hlavní nevýhodu považujeme určitě nemožnost překladu administrace do češtiny. V naší recenzi se objevuje, protože “frontend”, tedy to co vidí zákazník, je plně přeložitelný do Českého jazyka.

shopify-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Shopify je velmi komplexní a sofistikovaný systém na tvorbu e-shopu. V Shopify můžete téměř vše upravit, předělat a odstranit a díky obrovskému množství free i placených šablon si e-shop utvoříte přesně k obrazu svému. V případě, že vám něco na e-shopu schází je zde velká pravděpodobnost, že již existuje plugin, který váš problém řeší a který si můžete pro své Shopify stáhnout nebo dokoupit. Díky široké české komunitě kolem Shopify si e-shop dokážete upravit přesně pro potřeby českého trhu.

Jednoduchost instalace – 6/10

Shopify můžete testovat pouze 15 dní, což považujeme za poměrně málo času. Shopify je instalované během 5 minut a můžete tak ihned začít testovat a zkoušet. Administrace je velmi přehledná a logicky rozvržená a ihned se v ní zorientujete. Správa objednávek, produktů a uživatelů je udělána v duchu jednoduchosti a použitelnosti.

Marketing – 7/10

Díky široké české komunitě kolem Shopify je možné udělat ze Shopify plnohodnotný český e-shop ale bohužel vás to bude stát trochu času a googlení. Například Shopify narozdíl od českých e-shopových řešení neposkytuje napojení na známé srovnávače zboží (heureka.cz, zbozi.cz) v základu a je potřeba si stáhnout plugin s názvem “shoppingfeeder”(zdarma) a feed si zde vytvořit. To stejné platí ohledně EET, kdy musíte využít napojení na fakturovací řešení, které umí EET. Co se týče věcí, které nejsou spojené s českým trhem, zvládá Shopify na jedničku. Nechybí rozšířené možnosti pro SEO, napojení na všechny sociální sítě, včetně příspěvkových feedů, napojení a facebook e-shop, jednoduše řečeno je možné získat jakoukoliv funkci, pokud máte rozpočet na externí pluginy a provozní znalost angličtiny.

Customizace – 9/10

Shopify poskytuje velké množství šablon zdarma a pokud si nevyberete můžete si šablony i zakoupit ze Shopify storu. V Šablonách lze upravovat i CSS a do jisté míry i HTML, navíc díky široké komunitě a možnosti kontaktovat experty přes Shopify zvládnete i složitější zásahy do struktury e-shopu.

Rychlost hotového eshopu – 8/10

Rychlost výsledného eshopu je důležitá nejen při usilování o nejvyšší pozice v Googlu, ale také pro lepší zážitek z návštěvy vašeho webu. Našli jsme 10 e-shopů, které využívají shopify a změřili jsme rychlost načítání stránky. Zjistili jsme, že Shopify e-shopy mají průměrnou rychlost 2,167 a tím se řadí v našem hodnocení na 3. místo.

Podpora – 10/10

Podpora Shopify je vám dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu a to na e-mailu telefonu i live chatu, navíc u live chatu vidíte aktuální čas, kdy se vám začne jejich zaměstnanec věnovat. Podpora je velmi kvalitní, bohužel je pouze v angličtině, proto doporučujeme spíše využít fórum a podporu české komunity.

Více informací →

Naše hodnocení
 • 6/10
  Jednoduchost instalace - 6/10
 • 7/10
  Marketing - 7/10
 • 9/10
  Customizace - 9/10
 • 8/10
  Rychlost - 8/10
 • 10/10
  Podpora - 10/10
8.0/10
Zpracovávám
Naši čtenáři hodnotí známkou: 0 (0 hlasů)

Více informací →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *