Kdo jsme?

Naše motto:

5nej mottoJsme tým lidí naprosto oddaných naší práci, která nás baví a naplňuje. Náš cíl a motto je dělat svou práci dobře, vyzkoušet jednotlivé služby na vlastní kůži a podat vám, tedy našim návštěvníkům maximum informací. Myslíme si, že pokud budeme naši práci dělat dobře a dostatečně dlouho, tak to lidé ocení.

Objektivní recenze:

hodnoceni-5nejDíky bodovému systému, který sestavujeme před samotnými recenzemi, jsme schopni naprosto objektivně zhodnotit výhody a nevýhody daného produktu nebo služby a tím poskytnout kvalitní recenzi našim čtenářům. Na základě nášich recenzí se může návštěvník plně rozhodnout zdali recenzovaná služba nebo produkt má všechny parametry, které jsou pro něj důležité.

Kdo to všechno platí?

kdo to plati?
Náš portál funguje na tazvané affiliate spolupráci se samotnými službami.
Některé služby, které jsou hodnoceny na našem portálu mají affiliate odkazy. To znamená, že když se prokliknete a službu si zakoupíte, my získáme malé procento z ceny této služby jako provizi. Spolupracujeme na tomto principu ze dvou důvodů:

1) Dostáváme provizi až potom co si zakoupíte danou službu a je tak na nás velký tlak abychom služby kvalitně recenzovali a poskytli maximum informací

2) Náš web je čistý a rychlý a tak to i zůstane. Nemáme na pozadí obrovské blikající bannery, které křičí klikni na mě.

Pokud chcete pomoci při rozvíjení našeho portálu a líbí se vám co děláme, prosím pro nákup služeb použijte odkazy, které jsou v jednotlivých recenzích nebo ve srovaních.

Náš tým:

Marketingový Manažer a majitel:

Jaroslav Janíček – https://jaroslavjanicek.cz/

O mně: Jsem affiliate manažer a online podnikatel, který má rád velké a silné projekty, které návštěvbíkům přináší přidanou hodnotu. 5nej.cz je doufejme jeden z nich a každý den pracujeme na tom aby přinášel návštěvníkům maximální úžitek.

jaroslavjanicek

Šéfredaktor:

Daniel Hanuš – https://danielhanus.cz/

O mně: Od roku 2015 se bavím tvorbou recenzních webů a zkoumáním tajů internetu. Za tu dobu jsem denně pracoval s řadou služeb a online nástrojů. Díky zkušenostem s psaním produktových recenzí a vhledu do tématiky online služeb vím jistě, že dokážu kvalitně zrecenzovat jakoukoli službu na internetu. Projekt 5nej.cz vnímám jako cestu, jak lidem pomoci ušetřit jejich čas, nervy i peníze.

Daniel Hanus

Grafici:

Malgi Hanušová – https://hitchdiary.cz/

O mně: Zabývám se grafickým designem a video produkcí. Od roku 2017 vedu kreativní tým jedné ze zahraničních e-commerce společností. Kromě toho tvořím vlastní weby, v současnosti především web zaměřený na recenze batohů. Ráda vypomáhám na projektech, které mi dávají smysl, mezi které 5nej rozhodně patří.

Malgi Hanusova

Alan Godi

O mně: Jsem Designer & Artist na volné noze. Grafikou se živím už nějaký ten pátek a pohybuji se v mnoha grafických odvětvích přes „tiskoviny po animace“. Nebojím se nových příležitostí a k  výzvám se stavím čelem.

Alan Godi