Naše motto:

Jsme tým lidí naprosto oddaných naší práci, která nás baví a naplňuje. Náš cíl a motto je dělat svou práci dobře, vyzkoušet jednotlivé služby na vlastní kůži a podat vám, tedy našim návštěvníkům maximum informací. Myslíme si, že pokud budeme naši práci dělat dobře a dostatečně dlouho, tak to lidé ocení.

Maskot 5nej

Objektivní recenze:

Díky bodovému systému, který sestavujeme před samotnými recenzemi, jsme schopni naprosto objektivně zhodnotit výhody a nevýhody daného produktu nebo služby a tím poskytnout kvalitní recenzi našim čtenářům. Na základě našich recenzí se může návštěvník plně rozhodnout zdali recenzovaná služba nebo produkt má všechny parametry, které jsou pro něj důležité.


Kdo to všechno platí?

Náš portál funguje na takzvané affiliate spolupráci se samotnými službami. Některé služby, které jsou hodnoceny na našem portálu mají affiliate odkazy. To znamená, že když se prokliknete a službu si zakoupíte, my získáme malé procento z ceny této služby jako provizi. Spolupracujeme na tomto principu ze dvou důvodů:

1) Dostáváme provizi až potom co si zakoupíte danou službu a je tak na nás velký tlak abychom služby kvalitně recenzovali a poskytli maximum informací

2) Náš web je čistý a rychlý a tak to i zůstane. Nemáme na pozadí obrovské blikající bannery, které křičí klikni na mě.

Pokud chcete pomoci při rozvíjení našeho portálu a líbí se vám co děláme, prosím pro nákup služeb použijte odkazy, které jsou v jednotlivých recenzích nebo ve srovnáních.


Náš tým:

Ing. Jaroslav Janíček

Marketingový Manažer a majitel webu 5nej.cz

Jsem affiliate podnikatel a manažer, který má rád velké a silné projekty, které návštěvníkům přináší přidanou hodnotu. Mimo to se zajímám o kryptoměny a o bezpečnost na internetu. Jsem také studovaný ekonom na Masarykově univerzitě a Vysokém učení v Brně.

Kromě 5nej.cz, 5naj.sk, 5fin.cz rozvíjím SvětFitness.cz, SvětFitness.skaplikaci Děkovačka a spoluvlastním affiliate software AffilBox.

LinkedIn profil.

Jaroslav Pajskr

Šéfredaktor

Nadšenec kreativního online marketingu. Milovník všemožných internetových technologií a nástrojů. Zajímám se o internet. Nejraději o byznys online společností a startupů.

Specialista na podnikání a blogger na pajskr.cz, hlavní degustátor whiskyarum.cz, majitel LitaGusto a milovník dobrého spánku chytryspanek.cz.

Email: jarda@5nej.cz

LinkedIn profil

Sabina Huřťáková

Copywriterka, specialistka na Finance

O mně: Již přes tři roky se živím jako copywriter na volné noze. Začínala jsem na mateřské dovolené, ale časem jsem zjistila, že copywriting a tvorba webů mě naplňuje radostí a možnost tvořit pro lidi je pro mě důležitá. V současné době píšu pro několik stálých webů, nejvíce však pro 5nej.cz, kde využívám i zkušenosti z banky a studií. Jsem majitelkou webů eMateřství.cz a Bláznivá máma a když netvořím obsah pro weby, píšu knihy pod pseudonymem Anna Beatrix Bártová.

Spisovatelka a blogerka.

Email: sabina@5nej.cz

Romana Říhová

Copywriterka, specialistka na volání a internet

Copywriting byl pro mě ze začátku rozptýlení a forma seberealizace na mateřské dovolené, ale postupem času se stal smysluplnou aktivitou, která mě baví stále víc a víc. Ráda se totiž vzdělávám v nových oblastech a získávám informace a zkušenosti v nejrůznějších oblastech. Psaní textů, recenzí a srovnání mě naplňuje a přináší mi do života stále nové poznatky.

LinkedIn

Email: romana@5nej.cz

Michaela Muzikářová

Copywriterka, specialistka na cizí jazyky

O mně: Cizí jazyky? To je moje! Žiju s cizincem a jazyky tak denně používám v komunikaci. Když jsem se učila anglicky, italsky, španělsky i německy, vyzkoušela jsem spoustu různých nástrojů, online kurzů a systémů učení. I proto mám přehled, co se na kde na internetu děje okolo jazykové výuky. Mou další velkou vášní je copywriting a tvorba webů. Miluji smysluplnou práci, a přesně taková je i má spolupráce s 5nej.

Blog italievbrne.cz a equito.cz, Linkedin profil.

Email: michaela@5nej.cz

Malgi Hanušová

Grafička

Zabývám se grafickým designem a video produkcí. Od roku 2017 vedu kreativní tým jedné ze zahraničních e-commerce společností. Kromě toho tvořím vlastní weby, v současnosti především web zaměřený na recenze batohů a recenze produktů pro rodiče. Ráda vypomáhám na projektech, které mi dávají smysl, mezi které 5nej rozhodně patří.

Email: marketa@5nej.cz


Navštivte také naši slovenskou stránku 5naj.sk. Ačkoliv nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem žádného z finančních produktů na našem portále, chceme vám poskytovat vždy ověřené informace a mít jistotu, že srovnání jsou postavená na objektivních datech. Proto jsme podstoupili potřebné vzdělání, které je vyžadováno ČNB v souladu s § 19 odst. 2 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.