Atomer recenze

Atomer


Výhody
+ Rychlé a snadné řešení, včetně webhostingu
+ Výhodné zejména pro menší e-shopy

Nevýhody
– Malý výběr šablon

atomer-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Platforma Atomer staví na zajímavém principu, který umožňuje sestavování e-shopu pomocí modulů (tzv. atomů). Těmito moduly doplňujete základní šablonu například o ankety, formuláře a další prvky. Moduly si přitom „pronajímáte“ na určité období a můžete je kdykoli zapnout i vypnout.

Tato myšlenka jistě osloví začínající prodejce, kteří zatím nemají zkušenosti s programováním a hledají jednoduché řešení pro internetový prodej. Ostatně Atomer svou nabídkou celkově zaujme spíš menší a méně náročné zájemce, kteří chtějí rozjet obchod v několika krocích. Na Atomeru si můžete vybrat z řady responzivních a přizpůsobitelných šablon. Zkušenější uživatelé ocení možnost úprav CSS stylů. Atomer ale nabízí i tvorbu designu na míru, pokud by vám žádná z šablon nevyhovovala.

Cena provozu e-shopu začíná na 43 Kč za měsíc. V ceně je webhosting s 500 MB prostoru a datovým tokem 5 GB za měsíc, za lepší parametry si budete muset připlatit. Ve zdarma variantě je omezen počet produktů, a to na 2000. Zahrnuta je dále šablona stránek, základní optimalizace (SEO) pro vyhledávače, pravidelná aktualizace a denní záloha. K tomu získáte statistiky i podporu sociálních sítí či napojení na portál Heureka.cz a můžete si vybrat z širokého spektra dalších (placených) služeb.

U Atomeru oceníte rychlost a jednoduchost rozjetí e-shopu v kombinaci s možností vytvořit si „balíček“ služeb podle vlastních potřeb. Platformu si navíc můžete zkusit zdarma. Nevýhodou je například menší počet šablon a taky poměrně rychle rostoucí cena při dokupování služeb a pronajímání modulů.

Jednoduché a rychlé řešení zejména pro menší e-shopy.

Jednoduchost instalace

Rychlá instalace a dostupná základní cena

Ať už jste technicky zdatnější nebo ne, všichni máme stejných 24 hodin za den a ztrácet čas komplikovanou instalací eshopového řešení je to poslední, po čem člověk při rozjezdu nového projektu touží. Jak je na tom v tomto ohledu Atomer?

Cenaod 625 Kč ročně
InstalaceNa klik (e-mail)
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Vyzkoušení zdarma

Marketing

Možnosti marketingu na dobré úrovni

Cílem eshopu je prodávat a proto jsou možnosti marketingu jedním z nejzásadnějších faktorů, které při výběru sledovat. To jsou možnosti jako specifikování META dat pro SEO, implementace FB pixelu, exportování do srovnávačů jako Heureka nebo možnost vytvářet blogový obsah.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktů
SEO meta data
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace

Přizpůsobitelné šablony, možnost vkládání funkčních modulů

Jste v rámci platformy omezení pouze na pár šablon nebo si můžete vybírat z desítek různých? A do jaké míry můžete šablonu upravovat? Tabulka níže podá odpověď:

Výběr z více šablon
Placené šablony
Zdrojový kód
Úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Podpora

Podpora na telefonu s omezenou pracovní dobou

Komunikuje podpora pouze přes email? Nabízí i live chat, autorizovaný požadavek či telefonickou podporu? To najdete v tabulce:

Forum / FAQ
Email
Autorizovaný požadavek
Telefon
Live chat

Není pro vás Atomer to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších pronájmů eshopu.

Více informací →

Atomer recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.67 (3 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

2 Příspěvky

  1. Milan 24.5.2021
  2. Vlk 28.5.2020

Přispět názorem