FastCentrik recenze

FastCentrik


Výhody
+ Velké množství funkcí a nástrojů
+ Kvalitní technická podpora

 

Nevýhody
– Menší možnosti úprav a přizpůsobení
– Poněkud vyšší ceny

 

fastcentrik-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Pronájem e-shopu u české společnosti FastCentrik nyní využívá na 2500 klientů, kteří pocházejí z Česka, ale i ze Slovenska. Jedná se o tzv. „krabicovou“ metodu založení e-shopu, kdy dostanete prakticky hotový produkt, který si můžete pouze do jisté míry přizpůsobit. Toto řešení může být výhodné, pokud chcete rozjet obchod, ale záležitosti týkající se programování a správy webu jdou mimo vás.

FastCentrik nabízí 15 hotových šablon s responzivním designem a k tomu dostanete celkem slušnou porci funkčních a marketingových nástrojů i služeb, mezi nimiž nechybí SEO optimalizace webu anebo propojení se sociálními sítěmi, porovnávači zboží i dalšími portály a platformami. Dobře lze využít i nástroje emailingu (MailChimp apod.) a FastCentrik také spolupracuje s většinou nejpoužívanějších účetních a ekonomických programů a systémů. Počítá se i se záležitostmi, jako je EET a GDPR, které mnoho podnikatelů straší.

FastCentrik nabízí klientům tři tarify. Základní balík „Start“ za 690 Kč měsíčně je určen pro e-shopy do 500 položek, „Basic“ nabízí až 3000 položek, a konečně verze „Plus“ (2290 Kč za měsíc) pak dokonce 30 000 položek. Obsah balíčků je jinak v nejdůležitějších vlastnostech (moduly, nástroje) stejný, ale vyšší varianty poskytnou navíc třeba i možnost multi-jazyčného provedení nebo používání více měn apod. Pokud požadujete individuálnější řešení, FastCentrik nabízí realizaci e-shopu na míru, potažmo možnost kombinace krabicového a individuálního provedení.

FastCentrik sice nepatří mezi úplně nejlevnější možnosti, ale je vesměs dobře hodnocen za rozumný poměr ceny, výkonu a kvality služeb, které zahrnují i technickou podporu 7 dní v týdnu.

Pronájem e-shopu s dobrým poměrem ceny a možností.

Jednoduchost instalace

Snadná instalace; krabicové řešení e-shopu s měsíční platbou

Ať už jste technicky zdatnější nebo ne, všichni máme stejných 24 hodin za den a ztrácet čas komplikovanou instalací eshopového řešení je to poslední, po čem člověk při rozjezdu nového projektu touží. Jak je na tom v tomto ohledu Fastcentrik?

Cena2290 Kč měsíčně
InstalaceNa klik
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Vyzkoušení zdarma

Marketing

Propracovaný marketing

Cílem eshopu je prodávat a proto jsou možnosti marketingu jedním z nejzásadnějších faktorů, které při výběru sledovat. To jsou možnosti jako specifikování META dat pro SEO, implementace FB pixelu, exportování do srovnávačů jako Heureka nebo možnost vytvářet blogový obsah.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktů
SEO meta data
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace

15 částečně upravitelných šablon

Jste v rámci platformy omezení pouze na pár šablon nebo si můžete vybírat z desítek různých? A do jaké míry můžete šablonu upravovat? Tabulka níže podá odpověď:

Výběr z více šablon
Placené šablony
Zdrojový kód
Úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Podpora

Podpora 7 dní v týdnu

Komunikuje podpora pouze přes email? Nabízí i live chat, autorizovaný požadavek či telefonickou podporu? To najdete v tabulce:

Forum / FAQ
Email
Autorizovaný požadavek
Telefon
Live chat

Není pro vás Fastcentrik to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších pronájmů eshopu.

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

2 Příspěvky

  1. Aleš Kozel 24.5.2021
  2. P.P. 12.4.2021

Přispět názorem