Srovnání kurzů angličtiny online

Nejlepší kurzy angličtiny online pro rok 2020. Naučte se perfektně anglicky z pohodlí vašeho domova.

5nej-srovnani

OnlineJazyky

Easylingo

DuoLingo

EnglishMe

Learn English Grammar

1. Místo2. Místo3. MístoFinalistaFinalista

Finální hodnocení

9,797,97,26,9
Cena2490 Kč / úroveň3 690 Kč / úroveň0 Kč / 2150 Kč370, 620 990Kč / rok0Kč

Finance

Verze zdarma
Časově neomezená verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze
Jednotná platba za všechny úrovně

Učební metody

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstardní interaktivní funkce
Škola hrou

Rozsah výuky

Možnost výběru obtížnosti
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatibilita

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Jde spustit na mobilu a tabletu?
Funguje offline?

Jednoduchost

Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jak vybrat kurz angličtiny pro samouky?

Znalost angličtiny je v dnešním multikulturním světě “must have”, jenž vás může rapidně popostrčit ke dveřím mnoha příležitostem. Nejlepší možnost je vycestovat do anglický mluvící země a pobýt zde alespoň jeden rok. Ale co si budeme povídat. Ne každý má čas a možnosti něco takového podniknout.

Pro tyhle případy je online kurz angličtiny něčím, co může být vaším spasitelem. Když vyberete ten správný, může vám pomoci vyšvihnout se na další jazykovou úroveň během několika měsíců a to, ať už jste na jakékoli úrovni.

Díky takovému kurzu si můžete vytvořit každodenní rutinu, jenž vaše jazyky popožene kupředu. Ale především vás to může díky tomuto učebnímu nástroji až nezdravě bavit. Dokážete si představit, že se každodenně těšíte na učení angličtiny? Zní to šíleně, že? U některých šikovných webových a mobilních aplikací to je “TRUE STORY”!

Jenže podle čeho vybírat ten kurz na angličtiny, který vás skutečně posune? Sestavili jsme 5 otázek, které je třeba si klást před výběrem.
(Nemáte ponětí, jaké nástroje na trhu existují? Pokračujte rovnou na srovnání pěti nejlepších kurzů angličtiny pro samouky)

Na jaké úrovni je moje stávající angličtina?

Víte jaká jste jazyková úroveň? A2 nebo třeba B1? Pokud ne, udělejte si zařazovací test, ať si můžete zvolit takový kurz, který vás bude posouvat. Některé kurzy angličtiny sice nerozlišují obtížnosti, ale jiné jsou sofistikovanější a rozlišují své kurzy do jazykových úrovní.

Očekávám, že budou metody odlišné od těch ve škole nebo hledám naopak něco podobného?

Jestliže vám vyhovuje metoda podobné té, jakou znají studenti středních škol, pak hledejte kurz založený na testech a gramatických drilech. Pokud ale hledáte něco jiného, zábavného a interaktivního, pak by mělo být vaší prioritou. Pro zvládnutí jazyka je nezbytné, aby vás daná metoda bavila a dávala vám smysl.

Hledám kurz angličtiny pro běžnou komunikaci nebo pro obchodní účely?

Vždy je skvělé vymezit si hlavní cíl, proč se učíte anglicky. Učíte anglicky se kvůli práci? Nebo chcete zkrátka jen normálně anglicky fungovat? Některé online kurzy nabízejí specializované kurzy pro obchodní angličtinu. Zužte tedy váš výběr na takové, které nabízejí požadovanou specializaci.

Kolik jsem ochotný/ná investovat?

Ačkoli vždy neplatí, že čím dražší tím lepší, cena je i tak důležitým faktorem, která může něco napovídat o kvalitě kurzu. Jestliže učení jazyků myslíte vážně je dobré něco investovat (ale moudře). Pokud nemáte příliš peněz na investování, existuje i několik levnějších či dokonce bezplatných variant. Často zde však narazíte na jistá omezení, která vás následně okrádají o čas.

Angličtina online:

Učit se kompletně nový jazyk, může být poněkud náročné – pokud k tomu ještě pracujete, máte děti, či jiné závazky, je prakticky nemožné docházet do nějaké školy a učit se jazyk. Navíc i když byste ten čas měli, museli byste do té školy docházet několikrát týdně a to už může lézt do peněz. Z těchto a mnoha dalších důvodů, je angličtina online to pravé pro rychlé a efektivní naučení jazyka. Námi srovnávané kurzy jsou kvalifikované jako „angličtina pro samouky“

Pokud z nějakého důvodu nemůžete docházet do školy, nebo potřebujete intenzivní kurz angličtiny, jsou pro vás kurzy angličtiny online to pravé.

Který kurz angličtiny online je podle nás nejlepší?

Podívejte se na recenze online jazykových kurzů:

onlinejazyky-logo

OnlineJazyky

Angličtina pro začátečníky + angličtina pro pokročilé!

Pokud jste jedni z těch lidí, kterým byla výuka angličtiny znechucena školní docházkou, budete příjemně překvapeni způsoby výuky OnlineJazyky. Je to platforma pro ty, jenž to s angličtinou myslí vážně a chtějí se posunout o úroveň výše. Máte na výběr kurzy ze všech jazykových úrovní a k tomu i některé speciální jako třeba přípravné kurzy na FCE.  Celý kurz jste provázeni video průvodcem. Velkou předností je pokročilá interaktivní výuka. Některé metody jsou podobné těm v aplikaci Duo Lingo, ale oproti ní si zde najde své i pokročilý angličtinář úrovně B2 či C1.

Easylingo Logo

EasyLingo

Easylingo je unikátní vzdělávací systém, který sdružuje kurzy OnlineJazyků do výhodných balíčku, přičemž máte k dispozici všechny jazykové úrovně (A1 až C2). Pokud se chcete učit kromě angličtiny také další jazyky jako němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu či italštinu, pak oceníte možnost pořízení balíčku všech jazyků v jednom. Mezi přednosti Easylinga patří zejména interaktivní procvičování slovíček a gramatiky. Všemi jazykovými úrovněmi provází video průvodce a po celou dobu máte lektora na online chatu, jenž je k dispozici od 8:00 do 16:00 každý pracovní den. Ideální systém pro ty, jenž chtějí učení angličtiny (či jiných jazyků) udělat zábavnější, zpravidelnit jej a přitom stále zvyšovat jazykové úrovně. Naopak pokud hledáte cenově dostupný kurz nebo je vaší prioritou, abyste se mohli učit skrze mobilní aplikaci, pak možná Easylingo nebude tou správnou volba.

duolingo-logo

DuoLingo

DuoLingo je trochu jiná aplikace, než všechny ostatní námi recenzované. Anglicky se s touto aplikací naučíte s přehledem. Aplikace je velmi kvalitně vytvořená a učení angličtiny vás bude s touto aplikací vyloženě bavit. Pokud je ovšem vaším cílem nějaký certifikát z angličtiny, doporučuji se porozhlédnout po jiných námi recenzovaných kurzech angličtiny.

englishme-logo

EnglishMe.cz

Pokud není vaší prioritou zábavnost a interaktivita kurzu, nýbrž rozsáhlá databáze testů na rozličná témata, propracované vysvětlivky gramatiky a chytrý software na učení vlastních slovíček, pak je nejspíše Englsh Me ten pravý kandidát. Jelikož pochází aplikace z dílny HelpForEnglish.cz, využívá jejich rozsáhlé databáze učebních materiálů a testů. Milovníci zmíněného vzdělávacího webu též ocení i férovou cenu 790 Kč /rok.

Learn-english-grammar-logo

Learn English Grammar

Velmi dobře zpracovaná aplikace Learn English Grammar s intuitivním ovládáním, která dokáže naučit anglicky prakticky každého. Co nám chybí je příprava na Cambridge English certifikace (FCE, CAE) a možnost mluvení – to považujeme za zásadní ve zvládnutí jazyka. Bohužel si tuto aplikaci neotevřete na počítači, což může některé uživatele odradit. Ocenili bychom i nějaký motivační systém pro ty z nás, kteří nemáme tak silnou vůli.

Video Srovnání

Srovnání kurzů angličtiny online
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.34 (47 Recenzí)

Přispět názorem