SimpleShop recenze

SimpleShop


Výhody
+ Ideální pro doplňkový prodej e-booků, webových kurzů apod.
+ Poplatek závisí na obratu, max. 1500 Kč

 

Nevýhody
– Omezenější množství funkcí a nástrojů

 

 

simple-shop-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

SimpleShop je relativně mladou záležitostí a původním českým nápadem, který má usnadnit a zefektivnit prodej zejména virtuálních produktů, jako jsou e-booky, nebo služeb – např. školení či tzv. webinářů. Nejde tedy o komplexní systém pro realizaci a provoz e-shopu, ale o nástroj, který můžete integrovat prakticky do jakéhokoli webu. Díky tomu představuje řešení především pro klienty, pro které je internetový prodej pouze doplňkovým aspektem jejich webů a aktivit.

Systém SimpleShop zahrnuje řadu praktických funkcí a umožňuje napojení na základní i nadstandardní marketingové nástroje, od Google Analytics až po reklamu na Facebooku nebo emailingové systémy (Ecomail, SmartEmailing apod.).

Pokud jde o bezpečnost, SimpleShop pracuje v zabezpečeném režimu SSL a poskytuje ochranu proti pirátství pro PDF soubory. Taky podporuje celou škálu způsobů platby, automaticky generuje faktury, updatuje produkty a umožňuje například i tvorbu slevových kupónu nebo voucherů. Kromě češtiny pak můžete prodávat i v angličtině, němčině a slovenštině.

SimpleShop je rozhodně poměrně zajímavý prodejní nástroj, který lze s úspěchem využít pro specifické účely. Tato služba nicméně není zcela zdarma. Platíte totiž 5 % ze svého obratu. Ale i tato cena má své limity. Nanejvýš totiž zaplatíte 1500 Kč měsíčně. SimpleShop si taky můžete zdarma vyzkoušet. Technická podpora je k dispozici na emailu nebo telefonu, ale pouze v pracovních dnech do 15.30 hodin.

Unikátní nástroj pro doplňkový prodej virtuálních produktů nebo služeb.

Jednoduchost instalace

Snadná implementace; poplatek dle obratu

Ať už jste technicky zdatnější nebo ne, všichni máme stejných 24 hodin za den a ztrácet čas komplikovanou instalací eshopového řešení je to poslední, po čem člověk při rozjezdu nového projektu touží. Jak je na tom v tomto ohledu SimpleShop?

Cena5% z obratu (max 1500 Kč měsíčně)
InstalaceRegistrace
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Vyzkoušení zdarma

Marketing

Propojení se sociálními sítěmi i emailingovými nástroji

Cílem eshopu je prodávat a proto jsou možnosti marketingu jedním z nejzásadnějších faktorů, které při výběru sledovat. To jsou možnosti jako specifikování META dat pro SEO, implementace FB pixelu, exportování do srovnávačů jako Heureka nebo možnost vytvářet blogový obsah.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktů
SEO meta data
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace

Přizpůsobitelný vzhled a prostředí

Jste v rámci platformy omezení pouze na pár šablon nebo si můžete vybírat z desítek různých? A do jaké míry můžete šablonu upravovat? Tabulka níže podá odpověď:

Výběr z více šablon
Placené šablony
Zdrojový kód
Úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Podpora

Podpora na telefonní lince ve všední dny

Komunikuje podpora pouze přes email? Nabízí i live chat, autorizovaný požadavek či telefonickou podporu? To najdete v tabulce:

Forum / FAQ
Email
Autorizovaný požadavek
Telefon
Live chat

Není pro vás SimpleShop to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších pronájmů eshopu.

Více informací →

SimpleShop recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (3 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

3 Příspěvky

  1. Petra 11.6.2020
  2. Vlk 25.2.2020
    • Pavel 11.9.2020

Přispět názorem