Upgates Recenze

Upgates Recenze


Výhody
+ Jednoduché a rychlé řešení pro zkušené programátory i pro úplné nováčky.
+ E-shop máte vytvořený během 2 minut.
+ Výborně zpracovaný postup založení e-shopu i dalších potřebných kroků


Nevýhody
– Celková komunikace s podporou je komplikovaná – je potřeba založit si účet, pak je to lepší

Upgates Logo Vertical

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Upgates je platforma umožňující vytvořit si profesionálně vypadající e-shop pro všechny, kteří hledají jednoduché a rychlé řešení. K dispozici je sice pouze omezené množství grafik a témat, přesto je možné vytvořit moderní a lákavý vzhled e-shopu. Pro náročnější jsou k dispozici služby profesionálních grafiků, kteří vytvoří e-shop na přání. Upgates poskytuje zázemí, ve kterém se rychle zorientujete i díky průvodcům a navigačním článkům. Svůj e-shop snadno napojíte na fakturační systémy, sociální sítě i EET.


Jednoduchost spuštění – 10/10

Upgates Predstaveni

Velkou výhodou e-shopu u Upgates je možnost vyzkoušet si jeho provoz zdarma na 30 dní. Máte tak dost času vyladit si celý svůj projekt do požadované podoby a vyzkoušet si, jak se vám v něm pracuje i jak působí na klienty. Měsíc je slušná doba na to, abyste se s ním sžili a vyzkoušeli si všechny dostupné funkce. Snadno tak zjistíte, které budete potřebovat i nadále a které jste vůbec nevyužili. Podle toho pak zvolíte placenou verzi e-shopu. Máte-li vybranou a zaplacenou ostrou verzi e-shopu, po 30 denní zkušební lhůtě se vám automaticky nastaví a váš prodej může jet bez zastavení dál.

Další výhodou je možnost importovat do svého e-shopu data. Není tak nutné vkládat jednotlivé zboží ručně a zdržovat se tím. Jednoduše vyberete soubor, který chcete importovat a přes administrativní zázemí ho nahrajete. Importovat můžete data týkající se zboží, kategorií i zákazníků. Ideální je použít formát XLM, ale můžete mít i jiný.

Nastavení e-shopu je velmi jednoduché. Prostředí administrace je přehledné a snadno a rychle se v něm zorientujete. Pokud byste přece jen tápali, pomůže vám průvodce instalací a nastavením a také nápověda, kde najdete odpovědi na všechny důležité otázky. Posílat dotazy na podporu je v případě tohoto e-shopu téměř zbytečné. Na druhou stranu mají facebookové fórum, ve kterém můžete komunikovat s ostatními, kteří mají e-shop na Upgates.

InstalaceNa klik (e-mail)
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Vyzkoušení zdarma

Finance

Upgates Cenik

Jak už jsme zmínili, Upgates e-shop si můžete na 30 dní vyzkoušet zdarma. Pokud zjistíte, že vám vyhovuje, máte na výběr ze čtyř variant předplatného. Cenově nejníže je tarif Bronze, za který měsíčně zaplatíte 450 Kč. Nevejde se vám tam však více než 50 produktů. Nejoblíbenějším je pak tarif Silver za 1450 Kč, určený pro maximální počet 1000 produktů. Tarif Gold stojí 1950 Kč a je určen pro 10.000 produktů. A nejvyšší je tarif Platinum za 2 950 Kč, do kterého se vejde 30.000 produktů. Samozřejmě že každý tarif má další vlastnosti, v níž se méně či více liší. Co mají společné je 122 funkcí a 87 propojení.

Marketing – 9/10

Upgates Marketing

Upgates má velmi dobře zvládnutou marketingovou podporu. Není nutné stahovat žádné pluginy, abyste mohli svůj e-shop propojit s Facebookem, Googlem a dalšími portály. Snadno si nastavíte Facebook pixel a propojíte e-shop s obchodem na Facebooku. Informace o svém zvoží a cenách můžete propsat i do známých vyhledávačů a užitečných portálů, které vám pomohou přivést zákazníky. Jmenujme Heureku, Glami.cz, Srovname.cz, Zboží.cz, Skrz.cz, Lyoness a další. Pro zjednodušení obchodních záležitostí oceňujeme napojení na systém EET.

Velmi oceňujeme i možnost nastavení blogu k vašemu e-shopu, který pomůže díky kvalitním článkům s vysokou výpovědní hodnotou přitáhnout velké množství zákazníků, kteří by jinak váš e-shop vůbec neobjevili.

Pro sledování návštěvnosti, doby, kterou klienti tráví na vašem e-shopu i mnoha dalších kritérií je vynikající Google Analytics. I ten je zde k dispozici a můžete ho jednoduše na svůj e-shop napojit, aniž by bylo nutné složitě instalovat nějaký plugin.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktůxml, csv
SEO meta data
Wordpress
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Náš tip!

Nejste zběhlí ve vytváření e-shopů a jejich designů? Bojíte se, že to nezvládnete? Upgates má 108 přednastavených grafických návrhů, ze kterých si můžete vybrat podle toho, co prodáváte. Stránky pak můžete ještě doladit podle své potřeby, nebo nechat tak, jak jsou. Dají se okamžitě zprovoznit a využívat.

Upravitelnost – 7/10

Upgates Designer

Upgates nemá na výběr klasické šablony, jaké můžeme znát z jiných e-shopů či webů. Má k dispozici 108 grafických návrhů, jak by váš e-shop mohl vypadat. Pokud se nechcete zdržovat detaily, nebo vytvářením vlastního designu, můžete si vybrat některý z těchto grafických návrhů. V přednastavených grafikách můžete měnit barvy, písmo, zarovnání, ohraničení atd. Pro jednotlivé stránky e-shopu (hlavní stránka, produkty, kategorie, blog, košík atd.) můžete měnit rozložení tak, jak umožňuje přednastavená kategorie, v Upgates označená jako šablony. Jednotlivé panely si v modulu Designer nastavíte podle své potřeby. Skvělé je, že při výběru ihned vidíte náhled, jak bude web vypadat ve výsledku. Nechybí zde ani možnost úpravy CSS kódu.

Pro ty, kteří nemají čas zabývat se grafikou, i přes podrobné návody a průvodce se jim to nedaří, nebo pro ty, kteří jsou náročnější a v nabízené grafice si nevybrali, je možnost využít profesionálních grafiků. Můžete si nechat zkontrolovat již vámi vytvořenou grafiku webu, nebo si objednat kompletní vytvoření grafiky celého e-shopu profesionálním designerem.

Počet šablon zdarma108
Placené šablony
úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Rychlost hotového e-shopu

Jistě se shodneme, že rychlost, s jakou se váš e-shop načítá, je velmi důležitá. Nejen pro klienty, kteří jsou většinou netrpěliví, spěchají a vybrané zboží či nabídku e-shopu chtějí vidět co nejdříve, ale také pro hodnocení Googlu. Podle toho, jak rychle se váš e-shop načítá, získává lepší či horší pozici ve vyhledávačích. Platí, že čím rychlejší e-shop, tím výše ve vyhledávačích má šanci se dostat. Tím pádem na něj zrak hledajících zákazníků padne mezi prvními.

Upgates grafiky jsou vytvořeny v takovém kódu, aby se načítaly co nejrychleji. A to nejen pro PC a notebooky, ale i pro mobily, protože čím dál více klientů nakupuje prostřednictvím svých mobilních zařízení. Naše průměrné měření rychlosti e-shopů na platformě Upgates je 1.49 s, což je mezi testovanými portály nejlepší rychlost.

Rychlost načítání e-shopů (sekundy)1, 899

Kvalita a rychlost podpory – 9/10

Upgates Kontakt

Pokud se stane, že začnete v administrativním prostředí tápat, máte několik možností. Po pravé straně jsou umístěny ikonky – otazník a obálka. Pokud kliknete na otazník, což je nápověda, zobrazí se vám emailová adresa, na kterou můžete zaslat svůj e-mail. Dále jsou zde informace, jak vůbec nápověda funguje a kde ještě můžete najít odpovědi na své otázky. V podstatě vás to nasměruje tamtéž, jako když kliknete na obálku.

Přes obálku se dostanete na rozcestník, kde si lze vybrat průvodce, kontextovou nápovědu, seznam funkcí, blog a facebookové stránky. Pokud odpověď nenajdete, můžete kliknout na kontaktní formulář a zaslat požadavek touto cestou. Ve všední den dostanete odpovědi na email během 1 hodiny. Nejsou však příliš obsáhlé. Pokud potřebujete vědět větší podrobnosti, nezbývá, než se ptát dál.

Pokud si Upgates teprve okukujete a přemýšlíte, zda udělat e-shop právě u nich, nápovědu v podstatě nehledejte. Najdete zde možnost dostat se na facebookové fórum, kde diskutují různí e-shopaři, nebo můžete zkusit štěstí a zavolat či napsat obchodní podpoře. Live chat však na Upgates nehledejte.

Čas odpovědido 24 hodin
Telefonjen obchodní oddělení
E-mail/kontaktní formulář
Mají online live chat?
Počet zodpovězených otázek10/10
Kvalita odpovědi z podporyDostatečná

Upgates patří bezesporu k nejlepším e-shopovým řešením na českém trhu. Pokud vám ovšem chybí nějaké funkce, podívejte se na stránku, kde srovnáváme pronájem eshopu.

Více informací →

Upgates Recenze
Upgates Logo Vertical

Název: Upgates

Shrnutí:
✅ Google Analytics
✅ Facebook pixel
✅ Má export pro známé srovnávače
✅ SEO meta data
✅ Blog
✅ EET
✅ SSL
✅ Facebook obchod
✅ Live chat

 • Jednoduchost instalace - 10/10
  10/10
 • Marketing - 9/10
  9/10
 • Customizace - 7/10
  7/10
 • Podpora - 9/10
  9/10
8.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.65 (23 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

9 Příspěvků

 1. Import 3.2.2021
 2. Anonym 26.8.2020
 3. Anonym 26.8.2020
 4. Anonym 26.8.2020
 5. Anonym 26.8.2020
 6. Anonym 26.8.2020
 7. Jiří Pospíšil 5.8.2020
  • Anonym 26.8.2020
 8. Vlk 26.2.2020

Přispět názorem

Odesílám