Srovnání online kurzů španělštiny

Nejlepší online kurzy španělštiny 2021

Věděli jste, že španělština je druhý nejpoužívanější jazyk na světě? (zdroj) Když si to člověk uvědomí, již tento jazyk nemůže dále ignorovat. Domluvíte se s ním např. v mnoha státech jížní ameriky, v Mexiku, na Kubě, ve Španělsku a v mnoha dalších státech po celém světě. Vybrali jsme ty nejlepší kurzy španělštiny online a změřili jejich síly v našem srovnání. Jaký kurz u nás vyhrává v roce 2021?

5nej-srovnani

OnlineJazyky.cz

Prectime.cz

Rocket Languages

Rosetta Stone

Babbel

Celková známka

9,79,18,78,68,5
1. Místo2. Místo3. místoFinalistaFinalista
ShrnutíJe to interaktivní platforma pro ty, jenž to s učením jazyků myslí vážně a chtějí se posunout o úroveň výšeČeská platforma s unikátním učebním systémem, jenž vám dá výborné gramatické základy a pomůže naučit tisíce slovíček.Anglicky mluvící platforma s obrovským množstvím materiálů a zaměřením na poslech.Obsáhlý kurz na několik měsíců, který je veden z angličtiny (do 28 jazyků).Moderní, interaktivní platforma na učení jazyků z angličtiny do jiného jazyka.

Finance

Cena2490 Kč / úroveň4600 Kč / rok$99.95 / úroveň (2200Kč)$131.88 / rok (2900Kč)59.40 € / rok (1528Kč)
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze (9900Kč)

Učební metody

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Kompatibilita

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Jednoduchost a lokalizace

Z jakého jazyka je kurz veden?češtinačeštinaangličtinaangličtinaangličtina
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jazyky

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Španělština pro samouky

¡Vamos a aprender Español! – ne to není pokřik bjovníků za svobodu – znamená to pojďme se naučit španělsky!

Přesně k tomuto účely slouží kurz španělštiny online, které je zároveň španělština pro samouky.

Proč si POŘÍDIT online kurz španělštiny (španělština pro samouky):

  1. cena kurzů se pohybuje v nižších tisících korun, či dokonce stovek korun
  2. studujete a procvičujete kdy a kde chcete vy
  3. díky internetu máte jazyk vždy po ruce

Když vezmeme v potaz možnosti docházení do jazykové školy nebo vycestování do španělsky mluvící země nebo pořízení španělštiny pro samouky – tak oslední zmíněnou variantu můžete začít dělat hned teď. To znamená, že ještě dnes večer budete umět o 100% více španělštiny, než jste věděli toto ráno.

Proč si NEpořídit online kurz španělštiny (španělština pro samouky):

Jedinou nevýhodou studování španělštiny online je vaše osobní vůle a motivace se naučit španělsky. Pokud patříte mezi lidi, kteří „se nedokáží dokopat“ nebo nemáte dostatečnou motivaci učit se španělsky, nejsou pravděpodobně online kurzy španělštiny to pravé pro vás.

Jak se naučit španělsky?

Z našeho průzkumu vyplývá, že nejlepší variantou jak se naučit španělsky rychle je:

Zakoupit si online kurz španělštiny (španělština pro samouky) + vycestovat do španělsky mluvící země!

Španělština online:

Některé námi vybrané platformy nabízejí kromě španělštiny i jiné jazyky. Jak si ale stojí tyto platformy přímo ve španělštině? Tomu se věnuje nadcházející sekce. Pokud vás bude zajímat více o daném kurzu, u každého najdete i odkaz na celou recenzi.

Recenze nejlepších online kurzů španělštiny

onlinejazyky-logo

OnlineJazyky.cz – španělština

Výuku španělštiny vám zpříjemňují interaktivní cvičení, video průvodce a šikovně vytvořený motivační program. Jednou z hlavních předností španělských OnlineJazyků je fakt, že kurz není určený pouze pro úplné začátečníky – čímž se liší od některých svých konkurentů (např. Prectime.cz či Babbel). V kurzu španělštiny je stále na “drátě” i lektor, se kterým můžete komunikovat přes online chat od 8:00 do 16:00 každý pracovní den. Ideální systém pro ty, jenž chtějí učení španělštiny (či jiných jazyků) udělat zábavnější, zpravidelnit jej a přitom stále zvyšovat jazykové úrovně.

logo-prectime

Prectime.cz – španělština

Prectime.cz je platforma na učení španělštiny, která také nabízí i jazyky jako němčina či angličtina. Ten, kdo španělštinu už lehce ovládá a od kurzu očekává zdokonalení na pokročilejší úroveň, pak zde nejspíš příliš nepochodí. Španělština v platformě Prectime.cz je dělaná pro začátečníky – dá vám dobré základy do gramatiky a naučí stovky různých slovíček. Pokud je pro vás však španělština nová, těžko budete hledat tak precizně vytvořený kurz, který vám tak dobře vysvětlí španělskou gramatiku.

logo-rocket-languages

Rocket Spanish (od Rocket Languages)

Španělština z dílny společnosti Rocket Languages je platforma s obrovským množstvím materiálů – především audio nahrávek a cvičeními s nimi spojenými. Pokud jste začátečník a chcete se naučit základy španělštiny, zde jste správně. Na druhou stranu, i jestliže jste mírně pokročilý mluvčí, Rocket Spanish vám bude ku prospěchu. Nejde však o ten nejzábavnější kurz španělštiny, takže jestli hledáte kurz, který bude především zábavný, poohlédněte se spíše jinde.

logo-rosetta Stone

Rosetta Stone – španělština

Španělština patří mezi jedny z prvních jazyků, jenž Rosetta Stone kdy vydala (celkem 28 jazyků). Rozhodně jde o jazyk, který je u firmy Rosetta Stone časem nejprověřenější. Tento kurz španělštiny je ideální pro začátečníky, kteří chtějí pochytit základy a zdokonalit se ve slovíčkách. Pokud hledáte kurz plný poslechu a mluvení, pak vás tento španělský kurz příliš nenadchne. Též pokročilí zde bohužel příliš nepochodí. I tak jde o jednu z nejúspěšnějších platforem na učení jazyků na světě.

logo-babbel

Babbel – španělština

Jste-li začátečník nebo mírně pokročilý, španělský Babbel může být pro vás ten pravý. To, co se této platformě nedá upřít je, že vám dá do španělštiny vynikající základy v podobě slovíček a nejdůležitější gramatiky. Dokončení kurzu z vás ale neudělá plynně hovořícího mluvčího, nýbrž člověka, jenž španělštině vesměs rozumí a umí vyjádřit základní myšlenky. Pokud též hledáte kurz španělštiny plný interaktivních cvičeních, které z učení dělají téměř hru, pak si Babbel zamilujete – v tomto ohledu je opakem třeba platforma Rocket Languages či Rosetta Stone, jenž jsou sice bohaté na materiály, ale nejsou příliš hravé.

Srovnání online kurzů španělštiny
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.7 (10 Recenzí)

Přispět názorem