Srovnání služeb na potisk triček

Nejlepší služby na potisk triček v roce 2021

Ať už zrovna hledáte dokonalý dárek na narozeniny, zamýšlíte vytvořit týmové tričko nebo se chcete zkrátka odlišit, tričko s vlastním potiskem může být odpovědí. A proč se omezovat pouze na trička? V současné době najdete řadu služeb, u kterých si můžete nechat potisknout téměř cokoli – od polštáře, přes zástěru, až po kšiltovku. Dali jsme dohromady 5 nejlepších eshopů, jenž nabízejí potisk triček a nechali je utkat se v našem testu. Jak to dopadlo a kde si v roce 2021 nechat udělat tričko s potiskem?

5nej-srovnani

T-Shock

Belabel

Shirttuning

Shirtinator

Vyrobsitričko.cz

1. místo2. místo3. místoFinalistaFinalista

Finální známka

9,39,29,18,77,7

Rozsah služeb

Potisk triček
Potisk mikiny
Potisk tašky
Potisk hrnků
Potisk vaků na záda
Potisk kšiltovky
Potisk čepice
Potisk puzzle
Potisk placek
Potisk podložky pod myš
Potisk zástěry
Potisk sportovního trika
Potisk klíčenky
Potisk polštáře
Potisk plyšáka
Potisk spodního prádla

Customizace a finance

Oboustranný potisk
Základní cena za tričko199Kč164Kč109Kč228Kč249Kč
Vlastní text
Vlastní foto
Předpřipravené ilustrace
Různé styly triček

Reputace

Hodnocení na Heurece4,74,84,74,3-
Počet recenzí na Heurece280619234561397
Měsíční návštěvnost (Similarweb 2019)124 tis110 tisméně než 50 tisméně než 50 tisméně než 50 tis
Počet fanoušků na facebookem8,7 tis21 tis1,5 tis1,3 tis1,1 tis

Podpora

Email
Telefon
Live chat
Pracovní dobaPo–Pá 8:00–16:00Po–Pá; 10:00–19:00Po–Pá; 9:00-12:00, 13:00-17:00-Po–Pá, 8:00–16:30

Jak vytvořit tričko s vlastním potiskem?

Abyste si vytvořili vlastní tričko, oblečení či jinou věc čistě podle vašeho gusta již nemusíte podstupovat žádné složité domluvy s dodavateli. Stačí vědět, že existují portály, jenž nabízejí možnost výroby trička na míru. Výhodou takových služeb je, že za dostupnou cenu si můžete pořídit vaše unikátní tričko, a to klidně i jednotlivě bez minimální objednávky, co se množství týče. Jak ale začít a vše úspěšně zrealizovat?

1) Zvolte si, jakým způsobem potisk stvoříte

Prvním krokem je vědět, co přesně chcete a jak to uděláte. Jedinou věcí, co kromě výběru dobré společnosti musíte udělat je obstarat si nějakým způsobem design, který na vaše tričko chcete.

  • Obstarat si grafiku po svém

Pokud umíte s programem jako je Photoshop, Illustrator, Gimp či jiné grafické softwary, pak si vše můžete vytvořit sami. Jestliže však již zvažujete nad vlastním potiskem jistě již máte představu a tušíte, jakým způsobem grafiku získáte. Princip této první varianty je jednoduchý: vy zkrátka musíte dodat obrázek či ilustraci, pak už jen tuto fotku vložíte do jejich editoru a čekáte na tričko s potiskem. Tento způsob je vhodný zejména tehdy, když máte konkrétní a náročné požadavky.

  • Vytvořit vše v editoru od eshopu

Druhou variantou je pak možnost, kdy spoléháte na editor potisku, jenž poskytuje daný eshop. Každý eshop v našem srovnání nabízí předpřipravené designy, jež můžete použít do svého návrhu. Kromě toho můžete tričko sestavit z textu a design měnit pomocí různých fontů. Některé služby také nabízejí tzv. grafické písmo, kdy je váš libovolný text přeměněn do krásné grafiky. Tento přístup je vhodný, pokud nemáte přes příliš konkrétní požadavky a tehdy, kdy nechcete trávit čas tvorbou vlastní grafiky.

2) Vyberte si společnost, jenž vám potisk trička zrealizuje

Druhým neméně podstatným krokem je najít dobrou společnost, která vám tričko či jakýkoli jiný produkt potiskne.

 I. Rozsah služeb

Už dávno není pravidlem, že by eshopy dělaly vlastní potisky pouze na trička. Rozsah sortimentu je někdy až obrovský a kreativitě meze klást nemusíte. Pokud tedy máte v úmyslu vytvořit si i jiný produkt, pak má smysl vybírat dle jejich sortimentu. Mezi nejpopulárnější služby patří potisk triček, mikin, tašek, hrnků, vaků na záda, kšiltovek, čepic, puzzle, placek, podložek pod myš, zástěr, klíčenek, polštářů, plyšáků, spodního prádla a mnoho dalšího.

II. Editor potisku

Když jde o tvorbu vlastního trička (mikiny, hrnku,…) , je míra customizace jedna z nejdůležitějších faktorů vůbec. Umožňuje daná firma oboustranný potisk? Mají v nabídce pouze jedno tričko nebo je možno vybírat si z více stylů? A jak je na tom startovní cena jednoho trička?

III. Reputace a zákaznická podpora

Asi jako u každého nákupu z eshopu, i u služeb na potisk triček je vhodné prozkoumat uživatelské recenze např. na Heurece, zjistit zda-li lidé web navštěvují nebo zda-li je pro zákazníky společnost atraktivní na sociálních sítích. To vše vypovídá o tom, jak seriózně to firma bere a jak se jí daří. Podpora by měla při nejmenším odpovídat a nejlépe i ochotně pomáhat ke zdárnému dokončení vašeho vlastního potisku. Proto jsme na základě několika faktorů jako je hodnocení na Heurece, oblíbenost na facebooku či měsíční návštěvnost, u každé společnosti sestavili orientační bodové hodnocení, ze kterého si můžete udělat alespoň základní představu (více v jednotlivých recenzích).

Recenze všech služeb na potisk triček

logo-t-shock

T-shock

T-shock patří mezi nejstarší eshopy v ČR, jenž tisknutí vlastního potisku na tričko umožňují. Svou nabídku rozšířili i na služby jako potisk hrnků, placek, mikin, vaků na záda, zástěr a mnoho dalších. Oproti některým konkurentům však nenabízí potisk kšiltovek či klíčenek. Oboustranný potisk a customizace rukávů je samozřejmostí. Při navrhování vlastního trička vám pomáhá šikovný editor, kde můžete vkládat vlastní obrázky, texty nebo předpřipravené designy. Pokud si navystačíte pouze s bílým či černým trikem, T-shock umožňuje výběr až z 25 barev, stejně tak i z velkého množství stylů triček. Základní cena za tričko je…

logo-belabel

Belabel

Belabel na trh přišel v roce 2015, přičemž již od počátku nabízí kromě triček i širokou škálu netradičních produktů, které si můžete nechat potisknout dle chuti. Kromě nyní již běžných služeb jako např. potisk triček, mikin, hrnků či vaků na záda, si můžete potisknout i opravdu originální věci jako svačinový box, keramickou dlaždici, masku na spaní či obal na mobil. Marně však budete hledat např. vlastní potisk zimní čepice. Potisk vytváříte v jednoduchém editoru, kde máte produkt s vaším potiskem vizualizovaný a interaktivně jej upravujete. Cena za potisk trika patří k těm nejdostupnějším – začíná na 164 Kč. Aktuálně spolu s T-shockem patří…

logo-shirttuning

Shirttuning

Od roku 2017 se na trh začala probojovávat služba Shirttuning, jenž se specializuje primárně na potisk oblečení a nenajdete zde tak široké množství netradičních produktů jako např. u Belabel. Na druhou stranu vybočuje z řady svým moderním editorem potisků, zejména pak originálním obrázkovým textem, který vám umožňuje vytvořit si designově pěkné triko s vlastním potiskem během pár minut. Vkládání obrázků, běžného textu či jejich předpřivených motivů je pak samozřejmost. Tričko či jakýkoli jiný kus oblečení si můžete nechat potisknout oboustranně i jednostranně, záleží na vašich požadavcích. Podpora je dostupná na…

logo-shirtinator

Shirtinator

Shirtinator je na českém trhu již pěknou řádku let (od roku 2010), přičemž se odlišuje obrovským výběrem triček, mikin či dokonce zimních bund, jenž si můžete potisknout dle libosti. Lidé si nejvíce chválí intuitivní editor potisků, které mimo jiné nabízí tzv. grafický text, což umožňuje stvořit pěkné designy i přesto, že nejste grafik. Využít můžete také řadu předpřipravených motivů, z nichž si při customizaci trička vybíráte. Cena za nejzákladnější tričko bez potisku vyjde na…

logo-vyrobsitricko

Vyrobsitričko.cz

Portál Vyrobsitričko.cz začínal v roce 2012 pouze s nabídkou absolventských trik. Postupem času se začali soustředit mimo jiné i na potisk triček pro širokou veřejnost. Oproti stávajícím konkurentům jako T-shock či Belabel se tento portál zaměřuje primárně na trička (případně polokošile či mikiny). Minimalistický web doplňuje jednoduchý editor s poměrně základní nabídkou oblečení. Jelikož nenabízejí obrázkové písmo jako např. Shirtinator, je nezbytné si grafiku připravit u sebe v PC a do editoru nahrát obrázek. Základní cena za triko je 249 Kč. Samozřejmostí je možnost oboustranného potisku a více různých stylů triček. Podpora funguje přes celý pracovní týden od 8:00 do 16:30, přičemž vám odpoví, jak na mailu, tak i na telefonu. Jestliže chcete vytvořit tričko s vlastním potiskem a hledáte eshop, který je v této oblasti expertem a má jasné zaměření, Vyrobsitričko.cz je jasná volba.

Časté otázky k potiskům triček a oblečení

Jak vytvořit tričko s vlastním potiskem?

1) Zvolte si, jakým způsobem potisk stvoříte
2) Vyberte si společnost, jenž vám potisk trička zrealizuje

Výběr nejlepších služeb na potisk triček najdete v našem aktualizovaném srovnání.

❓ Dokáži si potisk navrhnout bez pomoci?

S největší pravděpodobností ano. Nejlepší služby na potisk triček a textilu mají na svých webech editory, které vám s návrhem postisku pomohou.

Srovnání služeb na potisk triček
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.56 (9 Recenzí)

2 Příspěvky

  1. Eva Černá 6.3.2021
  2. Martin Krk 25.3.2020

Přispět názorem