ByznysWeb Recenze

ByznysWeb

Hlavní výhoda
Byznysweb má rozsáhlé FAQ a má mnoho užitečných článků na svém blogu – podpora patři mezi ty nejkvalitnější.
Hlavní nevýhoda
 Všímáme si slabší originality, co se designu šablon týče.

ByznysWeb-logo-2

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Spolehlivé eshopové řešení, které patří mezi ty nejznámější v České republice. Díky kvalitní podpoře a rozsáhlé sekci FAQ i blogu, dostanete odpověď téměř na každý problém, který se vám připlete do cesty. I přes slabší výběr šablon, si můžete ve vašem eshopu uzpůsobit řadu užitečných věcí. Je to ideální služba pro malé a střední eshopy, kteří se rádi soustředí na prodej a neztrácejí čas s technickými záležitostmi.

Jednoduchost instalace a ovládání – 7/10

ByznysWeb můžete zdarma testovat až 60 dní a spuštění eshopu je i díky tomu velmi jednoduché. V adminu na vás čeká průvodce, jenž vás krok po kroku provede všemi důležitými vlastnostmi systému. Objevíte zde i speciálního průvodce, který vás provede všemi opatřeními, které můžete udělat pro kvalitní SEO. Orientace v systému je intuitivní a není zde nic zásadního, co bychom mohli vytknout.

Marketing – 8/10

ByznysWeb nabízí spektrum marketingových nástrojů: od napojení Google Analytics, přes propracované SEO, až po široké možnosti, co se importu produktů týče. Je zde vyřešeno EET, SSL zabezpečení i technické řešení blogu. Sice nenabízejí Live chat v základu, ale to je možno vyřešit vložením externího skriptu do kolonky “HTML kód”. Za zmínění stojí i podpora všech známých srovnávačů.

Customizace – 7/10

S čím si do velké míry vyhráli, je právě jednoduchá možnost customizace. Šablony sice nejsou příliš originální a jejich výběr není též ohromující, vše ale vynahrazuje skvělý nástroj na úpravu rozložení webu. Upravit si můžete všelijaké drobnosti, od velikosti a typu písma, po barevné ladění šablony.

Rychlost hotového eshopu – 8/10

Rychlost výsledného eshopu je důležitá nejen při usilování o nejvyšší pozice v Googlu, ale také pro lepší zážitek z návštěvy vašeho webu. Našli jsme deset webů, které používají ByznysWeb a změřili dobu načítaní stránky. Zjistili jsme, že průměrná rychlost jsou 2,3 sekundy, což je vcelku pěkný výsledek. V porovnání s ostatními službami však o něco málo zaostává.

Kvalita a rychlost podpory – 9/10

Podporu máte možnost kontaktovat přes telefon, email nebo live chat. Nejrychlejší odezvu dostanete u live chatu a telefonu, jestliže však budete mít komplikovaný problém, nad kterým se podpora musí důkladně zamyslet, doporučuji zvolit email. Velmi kvalitní odpověď jsme přes email dostali průměrně po 40 min. Nutno podotknout, že podpory často ani není třeba díky rozsáhlé databázi frekventovaných otázek.

Více informací →

Naše hodnocení
 • 7/10
  Jednoduchost instalace - 7/10
 • 8/10
  Marketing - 8/10
 • 7/10
  Customizace - 7/10
 • 8/10
  Rychlost - 8/10
 • 9/10
  Podpora - 9/10
7.8/10
Zpracovávám
Naši čtenáři hodnotí známkou: 0 (0 hlasů)

Více informací →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *