ByznysWeb Recenze

Vyhody

+ Rozsáhlé FAQ a mnoho užitečných článků na blogu
+ Podpora patři mezi ty nejkvalitnější.

Nevyhody

Všímáme si slabší originality, co se designu šablon týče.

 

ByznysWeb-logo-2

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Spolehlivé eshopové řešení, které patří mezi ty nejznámější v České republice. Díky kvalitní podpoře a rozsáhlé sekci FAQ i blogu, dostanete odpověď téměř na každý problém, který se vám připlete do cesty. I přes slabší výběr šablon, si můžete ve vašem eshopu uzpůsobit řadu užitečných věcí. Je to ideální služba pro malé a střední eshopy, kteří se rádi soustředí na prodej a neztrácejí čas s technickými záležitostmi.

Jednoduchost instalace a ovládání – 7/10

ByznysWeb můžete zdarma testovat až 60 dní a spuštění eshopu je i díky tomu velmi jednoduché. V adminu na vás čeká průvodce, jenž vás krok po kroku provede všemi důležitými vlastnostmi systému. Objevíte zde i speciálního průvodce, který vás provede všemi opatřeními, které můžete udělat pro kvalitní SEO. Orientace v systému je intuitivní a není zde nic zásadního, co bychom mohli vytknout.

InstalaceNutná registrace
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Uživatelská přívětivost (5 je nejvíce)4
Vyzkoušení zdarma

Marketing – 8/10

ByznysWeb nabízí spektrum marketingových nástrojů: od napojení Google Analytics, přes propracované SEO, až po široké možnosti, co se importu produktů týče. Je zde vyřešeno EET, SSL zabezpečení i technické řešení blogu. Sice nenabízejí Live chat v základu, ale to je možno vyřešit vložením externího skriptu do kolonky “HTML kód”. Za zmínění stojí i podpora všech známých srovnávačů.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktůxml, xls, xlsx
SEO meta data
Wordpress
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace – 7/10

S čím si do velké míry vyhráli, je právě jednoduchá možnost customizace. Šablony sice nejsou příliš originální a jejich výběr není též ohromující, vše ale vynahrazuje skvělý nástroj na úpravu rozložení webu. Upravit si můžete všelijaké drobnosti, od velikosti a typu písma, po barevné ladění šablony.

Počet šablon zdarma12
Placené šablony
Zdrojový kód
úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Rychlost hotového eshopu – 8/10

Rychlost výsledného eshopu je důležitá nejen při usilování o nejvyšší pozice v Googlu, ale také pro lepší zážitek z návštěvy vašeho webu. Našli jsme deset webů, které používají ByznysWeb a změřili dobu načítaní stránky. Zjistili jsme, že průměrná rychlost jsou 2,3 sekundy, což je vcelku pěkný výsledek. V porovnání s ostatními službami však o něco málo zaostává.

Rychlost načítání e-shopů (sekundy)2,333

Kvalita a rychlost podpory – 9/10

Podporu máte možnost kontaktovat přes telefon, email nebo live chat. Nejrychlejší odezvu dostanete u live chatu a telefonu, jestliže však budete mít komplikovaný problém, nad kterým se podpora musí důkladně zamyslet, doporučuji zvolit email. Velmi kvalitní odpověď jsme přes email dostali průměrně po 40 min. Nutno podotknout, že podpory často ani není třeba díky rozsáhlé databázi frekventovaných otázek.

Čas odpovědi40 min
Forma dotazuemail
Počet zodpovězených otázek10/10
Mají online live chat?
Kvalita odpovědi z podporykvalitní

Podívejte se na další služby poskytující pronájem eshopů.Závěrečné hodnocení

ByznysWeb Recenze
 • Jednoduchost instalace - 7/10
  7/10
 • Marketing - 8/10
  8/10
 • Customizace - 7/10
  7/10
 • Rychlost - 8/10
  8/10
 • Podpora - 9/10
  9/10
7.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.92 (13 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání e-shopových řešení.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

2 Příspěvky

 1. y-store 4.6.2019
  • ByznysWeb 9.7.2019

Přispět názorem