Shoptet Recenze

Zveřejněno · Aktualizováno

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

6 komentářů

 1. Supernova napsal:

  Lidé stále uprednosňujú Shoptet, protože je znám obecně, mají zde však xy lepších možností za přijatelnější ceny .. viz Eshop-rychle a pod ..

  • Karolína napsal:

   Na eshopu-rychle běžíme stejně, Shoptet sleduji, ale zatím nenabízí nic na víc kromě ceny, která je mnohonásobně vyšší ..

 2. Sam napsal:

  Stále více a více čtu o eshopu rychle … budu muset vyzkoušet 🙂

 3. Michal napsal:

  Dobrý den, pracoval někdo se Shoptet, já to zkoušel, ale tak nepřehledný a totálně neintuitivní administračný prostředí jsem ještě neviděl. Nenajdete tam pořádně nic … nechápu, jak tomu můžete dávat takové hodnocení, malá písmena, špatně se na mobilech zobrazuje apod.

 4. Michal napsal:

  Shoptet je super. Před měsícem jsem nasadil e-shop https://www.fitbo.cz a vytěžil jsem z možností Shoptetu maximum. Graficky i funkčně. Je to opravdu robustní řešení, zatím 100% spokojenost. Podpora také reagovala rychle.

 5. Janda napsal:

  Zkoušeli jsme mnoho e-shopů, fastcentrik, shoptet a všude byli technologické problémy, potíže, špatná podpora. Nyní běžíme na omnistore.cz a nemůžu si to vynachválit a dělají úpravy na míru

 1. 13.10.2017

  […] eshop, zajistí vám i napojení na obchody jiných služeb (Prestashop, Eshop-Rychle.cz, Shoptet,…). V ceně tarifu máte neomezený počet internetových obchodů a co víc, můžete je […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

jedenáct − 5 =