Shoptet Recenze

Vyhody

+ Velmi rychlá implementace všech novinek na trhu

Nevyhody

Jako hlavní nevýhodu můžeme brát poměrně malé množství šablon pro stylování e-shopu.

 

Shoptet logo 2

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Shoptet je prvotřídní e-shopové řešení, které poskytuje svým klientům maximální podporu. Díky tomu se mohou majitelé e-shopu 100% zaměřit na svůj byznys a samotný prodej a nechat technické záležitosti na někom jiném. No a takhle přesně by to mělo fungovat. Samozřejmostí je, že si za kvalitu připlatíte.

Jednoduchost instalace – 10/10

Shoptet nabízí možnost “vyzkoušet zdarma” tedy je možné si ošahat celé e-shopové řešení a stačí zadat pouze e-mail. Po 30 denní zkušební lhůtě zjistíte, které funkce budete nekompromisně potřebovat a které ne a poté zvolíte verzi, která vám nejvíce vyhovuje. E-shop, který jste za 30 dní vytvořili se vám překlopí do placené verze a můžete bez výpadků dále prodávat. Po instalaci se automaticky spustí velmi pěkně a přehledně zpracovaný průvodce, který vás provede základním nastavením vašeho e-shopu.

Jde vidět, že se u e-shopu snažili dát velký důraz na uživatelskou přívětivost a na grafické zpracování.

InstalaceNa klik (e-mail)
Průvodce spuštění e-shopu
Je v češtině?
Uživatelská přívětivost (5 je nejvíce)5
Vyzkoušení zdarma

Marketing – 9/10

Marketng má Shoptet zvládnutý na vysoké úrovni. Dnes je již standardem napojení na známé srovnávače zboží, možnost vložit facebook pixel a napojení na Google tag manažer. Za nadstandard považujeme napojení na e-mailový nástroj Mailchimp, napojení na live chat Smartsupp a možnost pracovat s opuštěnými košíky přímo v administraci e-shopu. Co nás velmi překvapilo a potěšilo je možnost zřízení vlastního affiliate programu přímo v administraci e-shopu – popřípadě napojení na české cloudové řešení Affilbox.cz a možnost napojení na Dropshipping.cz. Třešničkou na pomyslném dortu je napojení na Facebook e-shop.

Google Analytics
Facebook pixel
Má export pro známé srovnávače
Možnost importu produktůxlsx, csv, xml
SEO meta data
Wordpress
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizace – 6/10

Množství šablon, které Shoptet má je značně omezené (v době hodnocení 7), což je mnohem méně, než jeho konkurence. Nadruhou stranu lze zvolit barevné schéma, rozložení hlavní stránky e-shopu, kategorií i detailu produktu a lze i rozmísťovat libovolně prvky pomocí Drag’n’drop. Barvy si můžete do jisté míry upravit také podle svého. Co nám chybí je možnost upravit si CSS kód podle svého, nicméně tuto vlastnost ocení uživatelé znalejší kódu.

Počet šablon zdarma9
Placené šablony
Zdrojový kód
úprava CSS
Vlastní rozložení panelů

Rychlost hotového e-shopu – 9/10

Rychlost je jednou z nejdůležitějších metrik, které bere Google v potaz pro hodnocení webu. Je také v mnoha studií dokázáno, že doba načtení stránky má přímý vliv na návštěvnost – je to i logické, pokud se web bude načítat příliš dlouho s největší pravděpodobností jej zavřete ještě předtím, než se plně načte.
Vzali jsme 10 e-shopů, které používají platformu Shoptet a změřili jejich rychlost. Průměrná rychlost je 1,928, což je nadprůměrný výsledek co se e-shopů obecně týče.

Rychlost načítání e-shopů (sekundy)1,928

Kvalita a rychlost podpory – 10/10

Pro komunikaci s podporou Shoptetu je možné zvolit telefon ve všední dny od 9 do 17 hodin nebo e-mail. Co bychom uvítali je možnost živého chatu a prodloužení pracovní doby i na víkendy. Velmi se nám líbila rozsáhlá odpověď z podpory, která plně pokryla naše otázky. Odpověď z podpory přišla za 2 hodiny a 43 minut a tento čas stačí na předposlední místo.

Čas odpovědido 1 hodiny
Forma dotazuaut. požadavek
Počet zodpovězených otázek10/10
Mají online live chat? (podle vytíženosti)
Kvalita odpovědi z podporykvalitní a obsáhlá

Shoptet patří bezesporu k nejlepším e-shopovým řešením na českém trhu. Pokud vám ovšem chybí nějaké funkce, podívejte se na stránku, kde srovnáváme pronájem eshopu.Závěrečné hodnocení

Shoptet Recenze
Shoptet-logo

Název: Shoptet

Shrnutí:
✅ Google Analytics
✅ Facebook pixel
✅ Má export pro známé srovnávače
✅ SEO meta data
✅ Blog
✅ EET
✅ SSL
✅ Facebook obchod
✅ Live chat

 • Jednoduchost instalace - 10/10
  10/10
 • Marketing - 9/10
  9/10
 • Customizace - 6/10
  6/10
 • Rychlost - 9/10
  9/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.91 (23 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání e-shopových řešení.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

7 Příspěvků

 1. Filip 12.10.2020
 2. Janda 17.5.2018
 3. Michal 2.5.2018
 4. Michal 23.3.2018
 5. Sam 27.2.2018
 6. Supernova 14.12.2017
  • Karolína 19.12.2017

Přispět názorem