Smartsupp recenze

Smartsupp


Výhody
+ Časově neomezená verze zdarma
+ Video nahrávky činnosti uživatelů pro lepší analytiku
+ Neomezený počet webů a konverzací


Nevýhody
– Ne příliš moderně vypadající chat okno (prosinec 2018)
– Slabší organizace kontaktů

 

smartsupp-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Smartsupp je českými eshopy jedním z nejpoužívanějších live chatů na trhu. Patří však oprávěně na špičku? Jde rozhodně o solidně zpracovaný live chat, který má svá pozitiva (i negativa). Je to český software, proto češtinu najdete, jak v samotné platformě, tak i u podpory. Pokud hledáte live chat zdarma, pak vás potěší štědrá bezplatná verze (má však svá omezení). Napříč tarify najdete pak funkce jako předpřipravené či automatické odpovědi, offline zprávy, sledování konverzí oslovených návštěvníků, hodnocení operátora a ze všeho nejunikátnější: video nahrávky činnosti uživatelů. Tyto nahrávky slouží k lepšímu pochopení toho, jak uživatelé používají váš web.

Chat okno si můžete do jisté míry customizovat – přidat své barvy, logo, vybrat si z různých designů chat bublin a pro opravdové fajnšmekry je zde i možnost upravit okno pomocí css. Na druhou stranu podle vkusu několika recenzentů (i nás) má jejich chat okno oproti konkurenci mírně zastaralý design. Co se však Smartsuppu musí nechat je velký výběr z možných integrací (např. Shopify, Eshop rychle, Presta Shop, Shoptet, Wix,…), jenž vám umožňují bezproblémovou instalaci do většiny eshopových platforem. Nenajdete zde funkci Co-Browsing, jež by operátorovi umožňovala sdílet obrazovku s respondentem v reálném čase (jako např. u Olark). Pokud máte rádi přehled i když nejste u PC, pak oceníte jejich aplikaci na iOS i Android. Mobilní zobrazení chat okna je také bezproblémové. Organizace kontaktů v administaci je obstojná, ale v porovnání s některými konkurenty je průměrná (můžete měnit jméno, email, ale není možné vytvářet kategorie).

Pokud máte český eshop a hledáte spolehlivý live chat, který nabízí i něco navíc v podobě video nahrávek uživatelů, pak Smartsupp může být moudrou volbou.

Oblíbený český live chat s video nahrávkami uživatelů

Finance – 8,7/10

Štědrá verze zdarma, ale za peníze dostanete více možností

Ať už hledáte jakékoli funkce, první věcí, jenž člověka při výběru live chatu zajímá, je cena. Zpravidla se setkáte s tarifem, u kterého platíte měsíčně. Někdy také live chat nabízí verzi zdarma (časově omezenou nebo neomezenou). Jak je na tom ale Smartsupp?

Měsíční tarif 1 (za 1 operátora)99Kč
Měsíční tarif 2 (za 1 operátora)199Kč
Měsíční tarif 3 (za 1 operátora)499Kč
Časově neomezená verze zdarma
Free Trial
Možnost jednorázové platby

Důležité parametry – 9,4/10

Kromě live chatu i videonahrávky činnosti návštěvníků

Každý majitel eshopu či webu má pro svůj projekt jiné priority. Někdo ocení snadnou možnost přesouvat konverzace mezi operátory. Jiný naopak třeba lpí na řádném upozorňování, když návštěvník napíše a operátor (vy) není online např. skrze push notifikace nebo email. Pokud máte náročnější požadavky na customizaci chat okna, aby rezonovalo s vaším brandem, pak má například smysl se dívat po možnosti CSS úprav. Vybrali jsme proto ty nejdůležitější parametry služby Smartsupp a nacpali je do jedné přehledné tabulky:

Počet konverzacíneomezeně
Počet operátorůneomezeně
Profily zákazníků (historie, lokace,...)
Hodnocení spokojenosti s odpovědí
Připravené odpovědi
Automatické pozdravení
Sledování konverzí oslovených návštěvníků
Transfer konverzace mezi operátory
CSS customizace
Soukromé poznámky
Co-Browsing (spolupráce v reálném čase)
Počet webůneomezeně
Offline zprávy
Video nahrávky činnosti uživatele
Notifikace pro operátora (email, push,...)
Zaslání kopie konverzace na e-mail
API

Kompatibilita a podpora – 9,4/10

Česká podpora bez telefonu

Mobilní návštěvnost již dávno není jen doplňkem k té desktopové… proto je v mnoha případech zásadní, zda-li se chat okno zobrazuje správně i na mobilních zařízeních. Pro mnohé je také důležitým faktorem, jestli je software v češtině či jestli podpora komunikuje česky. Jak si v kompatibilitě a podpoře vede Smartsupp?

Přizpůsobeno na mobilní zobrazení
Je frontend softwaru v češtině?
Je software v angličtině?
Podpora v češtině
Live chat
Email
Telefon
FAQ

Chybí vám u Smartsuppu nějaké funkce? Zkuste se podívat na srovnání nástrojů na web chat.

Více informací →

Smartsupp recenze
logo-smartsupp

Název: Smartsupp

Shrnutí:
✅ Profily zákazníků (historie, lokace,...)
✅ Hodnocení spokojenosti s odpovědí
✅ Připravené odpovědi
✅ Automatické pozdravení
✅ Sledování konverzí oslovených návštěvníků
✅ Transfer konverzace mezi operátory
✅ CSS customizace
✅ Soukromé poznámky

 • Finance - 8.7/10
  8.7/10
 • Důležité parametry - 9.4/10
  9.4/10
 • Kompatibilita a podpora - 9.4/10
  9.4/10
9.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (5 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

6 Příspěvků

 1. Anonym 26.8.2020
 2. Anonym 26.8.2020
 3. Anonym 26.8.2020
 4. Anonym 26.8.2020
 5. Anonym 26.8.2020
 6. Karel Novák 12.5.2020

Přispět názorem

Odesílám