Známost.cz recenze

Známost.cz


Výhody
+ Vysoký počet uživatelů
+ Možnost videoprezentace
+ Široký výběr kritérií

 

Nevýhody
– Zastaralý design
– Volně přístupné profily

 

 

znamost-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Se svým vznikem v roce 2001 se seznamka známost.cz řadí k nejstarším u nás. To s sebou nese výhody i nevýhody. Kladem seznamky je určitě široká uživatelská základna. I zde sice najdeme celou řadu neaktivních profilů, ale díky značkám zobrazujícím kdy uživatel web naposledy navštívil, se dají poměrně snadno identifikovat.

Nevýhodou seznamky je, že se designově od roku 2001 příliš neposunula a o moderním vzhledu hovořit určitě nejde. Lehká zastaralost se projevuje i na absenci mobilní aplikace či live chatu. Přesto však můžeme říct, že je seznamka vcelku přehledná a uživatelsky nenáročná. A to i vzhledem k tomu, že nabízí velmi pestrou škálu kritérií, podle nichž můžeme své potenciální protějšky filtrovat. Jak sami tvůrci uvádějí, najít můžete opravdu takřka svůj ideál. Filtrovat své vysněné partnery totiž můžete vedle běžných kritérií třeba i podle rodinného zázemí, tetování, víry, vztahu k dětem nebo třeba i hendikepu.

Zajímavou funkcí, díky níž má oproti ostatním seznamkám web známost.cz navrch, je videogalerie. Do ní mohou uživatelé ke svým profilům nahrávat videa, v nichž se mohou představit o něco osobněji, než je tomu v běžných psaných profilech s fotkou, a zvýšit tak své šance na seznámení.

Základní funkce jsou, podobně jako u jiných seznamek, zdarma. Připlatit si však můžete za stříbrný, potažmo zlatý účet, kde vás za pár set korun na půl roku čekají spíše drobné výhody navíc.

Jedna ze starších a oblíbených seznamek s možností nahrání vlastního videa.

Finance

Řada funkcí zdarma, možnost vylepšení na profily bez reklam či pro lepší pozice ve výsledcích

To, co seznamky rozděluje do dvou kategorií jsou právě finance. Na trhu najdete bezplatné seznamky, které se podobají sociálním sítím, jelikož zde není žádná bariéra v podobě platby, může se registrovat každý. Berte však v potaz, že i v bezplatných seznamkách je často něco placeného (většinou se platby týkají zviditelnění profilu). Dalším typem seznamky je ta placená, která má většinou méně reálných uživatelů, ale za to více těch, kteří seznamování berou vážně. Jak je na tom s cenou seznamky Známost.cz, vám prozradí tabulka níže: 

Cenazdarma / 350 Kč stříbrný účet / 850 Kč zlatý účet
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry

Vysoký počet registrovaných, velmi široký výběr kritérií budoucího partnera

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Prémium účet
Vhodné pro:flirt i vážný vztah
Počet měsíčních návštěv232 tis
Počet uživatelů150 tis

Podpora a kompatibilita

Lehce starší design bez moderních funkcí

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Známost.cz i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Není pro vás Známost.cz to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších seznamek.

Více informací →

Známost.cz recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.09 (34 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

  1. Hermina 17.8.2021

Přispět názorem