Rande.cz recenze

Rande.cz


Výhody
+ Přehledné uživatelské rozhraní
+ Možnost uvedení množství požadavků na partnera
+ Velká uživatelská základna
+ Hlavní funkce zdarma
+ Zajímavé doplňkové funkce typu deník

 

Nevýhody
– Riziko falešných profilů
– Chybějící mobilní aplikace

 

rande-cz-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Seznamka rande.cz funguje už od roku 1999 a řadí se tak k těm zavedeným. Zároveň se díky tomu může pyšnit i vysokým počtem uživatelů, z nichž však z důvodu absence manuálního schvalování profilů může být část falešná. I tak zde ale máte vysokou šanci na seznámení, a to díky široké škále nastavitelných parametrů.

Velké množství údajů včetně například oblíbené literatury, preferovaného denního tisku či vztahu ke zvířatům můžete vyplnit nejen do svého priflu, ale také k požadavkům na svého budoucího partnera. Na základě těchto údajů pak rande.cz spočítá shodu, jaká mezi vámi a vybraným adeptem na seznámení panuje. Sekce “Nej protějšek” vám pak ukáže výběr těch nejvhodnějších.

Rande.cz nabízí řadu běžných funkcí, jako je vložení inzerátu, hodnocení fotek uživatelů, jejich duely, diskuze, ankety, nebo i možnost konkrétního uživatele ignorovat. Kromě toho tu ale najdeme i méně běžné funkce. Patří k nim například možnost psát si deník, kde si ostatní uživatelé mohou přečíst vaše myšlenky a úvahy a lépe pochopit váš životní postoj. Vcelku šikovný je i “Randovník”, tedy kalendář, do nějž si můžete zaznamenat plánované schůzky. Pravdou však je, že by řada lidí místo těchto funkcí spíše ocenila mobilní aplikaci, která v současné době bohužel chybí.

Výše uvedené funkce nabízí web zdarma a nejspíš si s nimi bohatě vystačíte. Možnost placeného VIP členství tu je nicméně také, a uživatelům přináší web bez reklam i propagaci profilu na prestižnějších místech.

Přehledná seznamka pro všechny typy vztahů s počítáním shody s vybraným protějškem.

Finance

Dostačující verze zdarma, možnost stát se VIP uživatelem s drobnými výhodami

To, co seznamky rozděluje do dvou kategorií jsou právě finance. Na trhu najdete bezplatné seznamky, které se podobají sociálním sítím, jelikož zde není žádná bariéra v podobě platby, může se registrovat každý. Berte však v potaz, že i v bezplatných seznamkách je často něco placeného (většinou se platby týkají zviditelnění profilu). Dalším typem seznamky je ta placená, která má většinou méně reálných uživatelů, ale za to více těch, kteří seznamování berou vážně. Jak je na tom s cenou seznamky Rande.cz, vám prozradí tabulka níže: 

Cenazdarma / VIP formou kreditů
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry

Poměrně vysoká šance na seznámení pro všechny typy vztahů

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Prémium účet
Vhodné pro:flirt i vážný vztah
Počet měsíčních návštěv1 mil
Počet uživatelůneuvádí

Podpora a kompatibilita

Přehledný web, který však neoplývá moderními funkcemi typu mobilní aplikace atd.

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Rande.cz i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Není pro vás Rande.cz to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších seznamek.

Více informací →

Rande.cz recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.74 (46 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

  1. h 2.12.2020

Přispět názorem