Seznamka.cz recenze

Seznamka.cz


Výhody
+ Velké množství kritérií
+ Možnost zvolit si typ vztahu
+ Nabídka akcí pro nezadané

Nevýhody
– Profily přístupné pro každého
– Riziko falešných profilů

seznamka-cz-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Seznamka.cz patří k nejstarším online seznamkám u nás, funguje už roku 1998. Její hlavní devízou je možnost najít zde partnera přesně podle svých, byť velmi specifických parametrů. Vybírat si totiž můžete typ vztahu, který hledáte, a najít si zde jak vážný vztah, tak i flirt nebo třeba parťáka na cestování, sport či dopisování. Třídění do jednotlivých kategorií je opravdu široké a u každého si můžete zvolit preferované pohlaví hledaného protějšku. Vybírat můžete také podle regionů, konkrétních měst či na základě věkového rozmezí. Seznamka.cz sice negarantuje zprostředkování ideální známosti, ale díky těmto pokročilým parametrům šance přeci jen výrazně zvyšuje.

Registrace, zadání inzerátu či odpovídání na ně je na tomto serveru zdarma, stejně jako naprostá většina funkcí. Připlatit si můžete pár korun měsíčně za to, že vás při procházení nebudou obtěžovat reklamy. Pro odpověď či vložení inzerátu dokonce ani není nutná registrace na webu, což může být jak výhoda, tak i nevýhoda. Zvyšuje se tím totiž riziko falešných profilů.

Web působí na první pohled lehce zastarale, ale design si vynahrazuje přehledností, jednoduchostí a orientovat se na něm budete “na první dobrou”. Využívat můžete i mobilní aplikaci pro Android i iOS, což je pro seznamku.cz skvělý krok dopředu.

Propracovaná seznamka vhodná pro všechny typy vztahů, včetně těch čistě kamarádských.

Finance

Bohatě dostačuje verze zdarma, kde vám nebude nic chybět. Připlatit si můžete za absenci reklam

To, co seznamky rozděluje do dvou kategorií jsou právě finance. Na trhu najdete bezplatné seznamky, které se podobají sociálním sítím, jelikož zde není žádná bariéra v podobě platby, může se registrovat každý. Berte však v potaz, že i v bezplatných seznamkách je často něco placeného (většinou se platby týkají zviditelnění profilu). Dalším typem seznamky je ta placená, která má většinou méně reálných uživatelů, ale za to více těch, kteří seznamování berou vážně. Jak je na tom s cenou seznamky Seznamka.cz, vám prozradí tabulka níže: 

Cenazdarma / 69 Kč měsíčně (bez reklam)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry

Díky této seznamce můžete najít budoucího manžela či manželku, ale i kamaráda na cestování, tenis nebo třeba další Čechy žijící ve stejné zahraniční zemi

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Prémium účet
Vhodné pro:flirt i vážný vztah
Počet měsíčních návštěv1,4 mil
Počet uživatelůneuvádí

Podpora a kompatibilita

Kromě webové verze můžete využívat i mobilní aplikaci, obojí je uživatelsky velmi přívětivé

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Seznamka.cz i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Není pro vás Seznamka.cz to pravé – Zkuste se podívat na nejlepší seznamky na trhu.

Více informací →

Seznamka.cz recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.02 (46 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem