Grindr recenze

Grindr


Výhody
+ Nejpopulárnější seznamka pro homosexuály a bisexuály
+ Využívá systém geolokace
+ Vysoké množství uživatelů

Nevýhody
– Nezanedbatelné bezpečnostní riziko
– Vhodný spíše pro flirt
– Uživatelé si stěžují na časté výpadky

grindr-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Od svého vzniku v roce 2009 se stal Grindr nejpopulárnější seznamkou pro gaye, bisexuály a transexuály na světě. Aktuálně jej používá okolo 27 milionů lidí, ale toto číslo není úplné, neboť například USA údaje o počtu uživatelů vůbec neuvádí.

Už před Tinderem (který se spustil až v roce 2012) začal Grinder využívat geolokace, čímž si zřejmě zajistil tak vysokou atraktivitu pro své uživatele. Stačí se zdarma zaregistrovat a už během několika minut můžete objevit protějšek ve své těsné blízkosti. Aplikace vám totiž nabídne 100 uživatelů, který se aktuálně nacházejí geograficky nejblíže vaší poloze. V placené verzi je pak toto číslo ještě vyšší. Seznamka jinak funguje zcela běžně. Procházíte ostatní uživatele a hledáte na základě fotek a informací takového, s nímž si padnete vzájemně do oka.

Navzdory své popularitě se však Grindr potýká s poměrně závažnými problémy. Jedním z nich je časté padání aplikace či nefunkčnost placené verze profilu, která není za téměř 50 $ měsíčně zrovna nejlevnější záležitostí. Druhým, pro mnohé uživatele ještě závažnějším problémem, je otázka ochrany osobních dat. V současné době má totiž seznamka čínského majitele, v němž vidí americký Výbor pro zahraniční investice bezpečnostní riziko. Dobrou zprávou, pokud se o své údaje bojíte, může být to, že je Grindr aktuálně na prodej. Nebylo by to však poprvé, kdy by uživatelé této seznamky byli vystaveni hrozbě úniku osobních údajů. Již dříve Grindr čelil kritice za poskytování dat třetím stranám.

Celosvětově populární seznamka pro gay komunitu, která se však občas potýká s problémy s funkčností a otázkou ochrany dat.

Finance

Vystačíte si i s verzí zdarma, u placené verze si řada uživatelů stěžuje na funkčnost

To, co seznamky rozděluje do dvou kategorií jsou právě finance. Na trhu najdete bezplatné seznamky, které se podobají sociálním sítím, jelikož zde není žádná bariéra v podobě platby, může se registrovat každý. Berte však v potaz, že i v bezplatných seznamkách je často něco placeného (většinou se platby týkají zviditelnění profilu). Dalším typem seznamky je ta placená, která má většinou méně reálných uživatelů, ale za to více těch, kteří seznamování berou vážně. Jak je na tom s cenou seznamky Grindr, vám prozradí tabulka níže: 

Cenazdarma / $49 měsíčně
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry

Vysoký počet uživatelů zvyšuje šanci na seznámení, ale snadněji zde najdete flirt než vážný vztah

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Prémium účet
Vhodné pro:spíše flirt
Počet měsíčních návštěv1 mil
Počet uživatelů3,8 mil

Podpora a kompatibilita

Seznamka běží na mobilní aplikaci pro iOS i Android, snadná a rychlá registrace, poměrně časté stížnosti na podporu

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Grindr i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Není pro vás Grindr to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání seznamek.

Více informací →

Grindr recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.87 (52 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem