Seznamit.cz recenze

Seznamit.cz


Výhody
+ Posouzení vhodnosti partnerů
+ Vysoký počet uživatelů

Nevýhody
– Riziko falešných profilů
– Bez mobilní aplikace

seznamit-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Seznamka seznamit.cz se s počtem 300 tisíc registrovaných uživatelů řadí k největším seznamkám u nás. Šance na to, že zde najdete vhodný protějšek, je tak opravdu vysoká. Pravda, vzhledem k absenci manuálního schvalování profilů je zde poměrně vysoké riziko těch falešných, ale pravdou je, že jsou zde lidé velmi aktivní. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že prakticky ihned po založení profilu (bez fotografie či jakýchkoliv specifikací vyjma věku a místa bydliště) vám na osobní stránce začnou naskakovat návštěvy a nabídky k seznámení a vzkazy.

S tím, zda vám protějšek, kterému jste se zalíbili, bude vyhovovat, vám kromě osobních sympatií může poradit i systém přepočítávání vhodnosti partnera. K tomu je dobré vyplnit co nejpřesněji a nejpodrobněji svůj profil. Na základě vašich údajů a údajů vyplněných u vámi vyhlédnuté osoby pak systém najde shody i neshody, které mezi vámi jsou.

Seznamit.cz nabízí řadu běžných funkcí, jako je vložení inzerátu, hodnocení, možnost zasílání vzkazů či zahájení rozhovorů, zcela zdarma. Aktivovat si však můžete i VIP členství (které si pořídíte od 50 Kč na měsíc), které nabízí přednostní zobrazování profilu, detailnější přehledy či méně reklam a tím rychlejší procházení. Na webu si také můžete zahrát hru Vidlákov, která by si však, stejně jako celé stránky, zasloužila menší modernizaci.

Seznamka s vysokým počtem uživatelů pro široké spektrum vztahů.

Finance

Plně si vystačíte se základní bezplatnou verzí, možnost zakoupení VIP členství za pár desítek korun s drobnými výhodami

To, co seznamky rozděluje do dvou kategorií jsou právě finance. Na trhu najdete bezplatné seznamky, které se podobají sociálním sítím, jelikož zde není žádná bariéra v podobě platby, může se registrovat každý. Berte však v potaz, že i v bezplatných seznamkách je často něco placeného (většinou se platby týkají zviditelnění profilu). Dalším typem seznamky je ta placená, která má většinou méně reálných uživatelů, ale za to více těch, kteří seznamování berou vážně. Jak je na tom s cenou seznamky Seznamit.cz, vám prozradí tabulka níže: 

Cenazdarma / 50 Kč měsíčně (VIP)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry

Univerzální seznamka pro různé typy vztahů s propočtem toho, jak se k sobě hodíte

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Prémium účet
Vhodné pro:flirt i vážný vztah
Počet měsíčních návštěv357 tis
Počet uživatelů300 tis

Podpora a kompatibilita

Žádné zajímavé technické funkce, pouze základní webová verze s možností zasílání zpráv

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Seznamit.cz i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Jestliže tato seznamka není to nejlepší pro vás a hledáte třeba něco jiného, pak se můžete podívat na naše srovnání nejlepších seznamek.

Více informací →

Seznamit.cz recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3 (17 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

  1. Ludmila 8.10.2020

Přispět názorem