Štěstí.cz recenze

Štěstí.cz – seznamka


Výhody
+ Velká základna uživatelů z celé ČR
+ Speciální funkce jako např. možnost vidět, kdo je online; nebo tabule pro vzkazy
+ Seznamka je v základu bezplatná, za premium účet platíte však pouze 89 Kč za rok


Nevýhody
– Větší procento falešných profilů než na placených seznamkách s manuální kontrolou profilů
– Mobilní aplikace je dle uživatelů poměrně chybová

stesti-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Seznamka “Štěstí.cz – osudová seznamka” působí na trhu od roku 2006 a vyjímá se obrovským množstvím uživatelů a měsíčních návštěv (cca 1,5 mil každý měsíc). Jde o seznamku, jenž je založená na inzerátech. Vytvoříte si inzerát a vyplníte všechny informace, které považujete za důležité. Jednak se vám od této chvíle může někdo ozvat a za druhé můžete aktivně obepisovat inzeráty, jenž zaujaly vás.

Registrovat se můžete zdarma, ale vaše možnosti budou omezené. Placený tarif NAPLNO však stojí jen 89 Kč na rok, což je opravdu minimum. Tak proč to nevyužít?

Velmi navštěvovaná a zároveň cenově dostupná česká seznamka

Finance – 9/10

Zdarma; ale s možností navýšit svůj tarif a znásobit tak své šance

Stest Cz Ceska Seznamka

Štěstí.cz je v zásadě bezplatná seznamka. Registrace je zcela zdarma. V bezplatném typu účtu můžete odpovědět na 2 inzeráty každý den. Pokud to myslíte se seznamováním vážně, budete muset nejspíš přejít na tarif NAPLNO za 89 Kč na rok, kde se vám tento limit zvyšuje na 20 oslovení denně. Oproti jiným seznamkám je tady placené členství téměř zadarmo.

Najdete zde i další možné poplatky uvnitř související se zviditelněním vašeho inzerátu nebo vzkazu. Další možností je využít VIP členství, což je volitelná služba, jenž vám poskytne nadstandardní služby, které ostatní uživatelé nemají. Zda ji využijete je opět jen na vás.

Cena0 Kč (platby uvnitř)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Náš tip!

Hledáte seznamku, kde nebudete muset nic platit a přesto budete mít vysokou šanci na seznámení? Štěstí.cz je pro tohle opravdu vhodné. A pokud si budete chtít připlatit lepší funkce, zaplatíte jen krásných 89 Kč za rok.

Důležité parametry – 8.5/10

Lídr mezi bezplatnými seznamkami v Česku

Stest Cz Osudova Seznamka

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Seznamka Štěstí.cz má v roce 2021 přes 120 000 registrovaných uživatelů. Měsíční návštěvnost je kolem 1 450 000 návštěv, což je obrovské množství vzhledem k tomu, že se jedná pouze o českou seznamku.

Vědecká metoda seznámení
Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Placená seznamka (méně falešných profilů)
Vhodné spíše pro:flirt i vážná známost
Počet měsíčních návštěv1 450 000 návštěv
Počet registrovaných uživatelů120 000

Pro koho je Štěstí.cz vhodné?

Stesti Cz Seznamka Pro Vsechny

Štěstí.cz je seznamka vhodná jak pro flirt, tak pro vážnou známost. K dispozici je na webu a v mobilní aplikaci, ale pouze pro Android. Majitelé iPhonů mají v tomto smůlu. Mobilní aplikace se navíc seká, má dlouhé prodlevy mezi aktualizacemi, a jak v mobilu, tak na webu vás mohou v bezplatné verzi obtěžovat reklamy. Používání této seznamky navíc neposkytuje takovou zábavu, jako např. Badoo, Tinder a další seznamky vytvořené ve stylu sociální sítě. Tady jsou zkrátka inzeráty, pěkně “ po staru”. I tak ale svou funkci plní poměrně dobře a zájem o seznamku dokazuje, že to řadě uživatelů vyhovuje.

Užitečné funkce

Stest Tabule

Užitečnou funkcí je např. tabule pro vzkazy, kam píšete libovolný vzkaz. Ten pak mohou vidět statisíce lidí (jde ovšem o příplatkovou službu). Na portále máte možnost vidět, kdo je online a tím tak zvýšit šance na okamžitou odpověď. Tato seznamka vybočuje také díky poměrně dobrému vyhledávání a snadnému listování mezi uživateli. To je však i nevýhoda, protože váš profil i s fotkou si může prohlédnout kdokoli (i neregistrovaný návštěvník webu).

Nenajdete tady bohužel funkci nalezení partnera na základě osobnostního testu nebo na základě oboustranného spojení tzv. matche (jako např. v Badoo).

Pokud hledáte cenově dostupnou seznamku s obrovskou základnou uživatelů, přičemž budete mít na zřeteli větší pravděpodobnost nalezení falešného profilu (u bezplatných seznamek je to běžné), pak seznamka Štěstí.cz stojí za zkoušku. Jestliže však máte konkrétní preference a nechcete “ztrácet čas” procházením stovek inzerátů, zkuste raději některou ze seznamek pro náročné jako např. ELITE Date či eDarling.

Podpora a kompatibilita – 8.3/10

Mobilní aplikace na Android a podpora přes kontaktní formulář

Stesti Cz Mobilni Aplikace

Štěstí.cz je ryze česká seznamka, která má poměrně dobře vymyšlený systém a jednoduché ovládání. Není potřeba v ní dlouze tápat, abyste pochopili, jak která funkce funguje. Pokud přece jen nemůžete něco dohledat, je možné využít širokou základnu nejčastějších otázek a odpovědí, které jsou zpracovány opravdu pečlivě.

Nevýhodou je, že pokud se budete chtít dozvědět, jak fungují konkrétní účty, kolik stojí účet NAPLNO nebo VIP, je potřeba být registrovaný. Náhodný návštěvník se nedozví nic.

Pokud se budete chtít spojit s podporou, rovněž nebudete zcela nadšení – k dispozici je totiž jen kontaktní formulář. Nenajdete tu ani e-mail, ani telefonní číslo, ani online chat, který v tomto případě bývá nejpraktičtější.

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Pokud vás nezaujala seznamka stesti.cz, zkuste se podívat na další námi recenzované seznamky.

Více informací →

Štěstí.cz recenze
8.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.14 (70 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

6 Příspěvků

  1. Zappa108 5.2.2021
  2. Anonym 21.12.2020
  3. Jan Lukšík 16.6.2020
  4. Renate lauer 26.2.2020
    • Jan Volejník 17.11.2020
  5. Anonym 20.1.2020

Přispět názorem