ELITE Date recenze

ELITE Date – seznamka


Výhody
+ Na základě osobnostního testu dostáváte doporučení na partnery
+ Manuální schvalování profilů
+ Na placenou seznamku je cena poměrně příznivá


Nevýhody
– Základna uživatelů není tak velká jako u eDarling či neplacených seznamek

elitedate-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Seznamka ELITE Date je druhou nejnavštěvovanější placenou seznamkou v Česku. Prezentují se jako seznamka pro náročné, jenž hledají vážnou známost. Tvrdí, že jejich uživatelé jsou na úrovni (středoškoláci, vysokoškoláci, podnikatelé apod.) Ověřování profilů snižuje počet podvodníků a vtipálků. Jestliže hledáte cenově dostupnou placenou seznamku s pozitivními ohlasy, se kterou chcete najít vážnou známost “na úrovni”, ELITE Date má smysl prozkoumat.

Česká a cenově dostupnější alternativa k eDarling se středně velkou základnou uživatelů

Finance – 8/10

Adekvátní poměr kvality a ceny

Seznamku ELITE Date si můžete vyzkoušet zdarma a zjistit tak, zda vám bude vyhovovat prostředí, mobilní aplikace a vyhledávání potenciálních partnerů. Problémem je, že ve verzi zdarma toho moc neuděláte. Fotografie uživatelů uvidíte rozmazaně, budete omezeni funkcemi jako je posílání zpráv, zjišťování dalších informací o uživatelích apod. Pokud se budete chtít skutečně na ELITE Date seznamovat, je potřeba si připlatit. Nemusíte se však bát. Tato seznamka má i přes svoji kvalitu poměrně nízké ceny, takže vás předplatné nijak nezruinuje.

Na ELITE Date máte na výběr hned ze tří tarifů. Můžete platit jednou za 3 měsíce 1050 Kč, jednou za půl roku 1200 Kč a jednou za rok 1500 Kč. Čím delší dobu zvolíte, tím je pro vás měsíčně cena výhodnější.

Za pozitivní považujeme i to, že své členství můžete kdykoli dobrovolně zrušit. ELITE Date nedělá žádné automatické prodloužení členství a není nutné dávat žádnou výpověď. Pokud se rozhodnete prémiové členství ukončit, nebo už jste svého vysněného partnera našli, stačí prostě jen členství zrušit.

Cena1500 Kč (ročně)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry – 9.6/10

Druhá nejnavštěvovanější placená seznamka v Česku i v roce 2022

Elitedate Proc

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

ELITE Date má kolem 300 000 návštěv měsíčně. Není to sice tolik, jako má např. eDarling, ale i tak zde máte vysoký potenciál najít toho pravého nebo tu pravou. Pomáhá s tím vědecká metoda seznámení, která vychází z vámi pečlivě vyplněného vstupního dotazníku. Na základě prověření vašich údajů pak vybere potenciální partnery, kteří se k vám hodí a se kterými máte co nejvíce společného.

Vědecká metoda seznámení
Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Placená seznamka (méně falešných profilů)
Vhodné spíše pro:vážná známost
Počet měsíčních návštěv295000 návštěv
Počet registrovaných uživatelůneuvádějí

Náš tip!

Chcete mít svou příležitost na seznámení kdykoliv po ruce? Tak si stáhněte mobilní aplikaci ELITE Date na Android a komunikujte se svými potenciálními partnery bez omezení.

Velkou výhodou je také manuální schvalování a ověřování profilů. Díky tomu se zde výrazně snižuje počet falešných profilů, nebo profilů vytvořených vtipálky a lidmi s nekalými úmysly. Samozřejmě že není možné poznat každého podvodníka, ale alespoň částečně to eliminované určitě je. Díky tomu, že je seznamka placená je zde i výrazně méně neaktivních profilů. I proto se také setkáte na placených seznamkách vždy s menším množstvím uživatelů, než na těch, které jsou zcela zdarma.

ELITE Date – seznamka pro vážnou známost

ELITE Date je uváděna jako seznamka pro vážnou známost. Tomu už napovídá to, že se jedná o seznamku placenou. Díky dotazníku a vědecké metodě seznámení si můžete klást vyšší požadavky na svého potenciálního partnera. Chcete protějšek se středním nebo vysokoškolským vzděláním? Hledáte někoho, kdo miluje cestování nebo se dokonce živí jako digitální nomád? Hledáte podnikatele? Chcete osobu jen s určitou výší příjmů? ELITE date je seznamka pro náročné, tak toho využijte. Proč se spokojit s málem?

Hledání podle měst a krajů

Elitedate Ceska Seznamka

Jednou z novinek je i hledání partnera pomocí měst nebo krajů, ve kterých žijete. I když vám i dřív aplikace nabízela převážně partnery z vašeho okolí – pokud jste tedy zadali, kde žijete, nebo v jakém místě partnera hledáte, nyní máte možnost kliknout přímo na dané město či kraj a hledat “ve svých vodách”.

Seznamka pro každého

ELITE Date je seznamka, kde se může seznámit skutečně každý. Je jedno, zda hledáte muže či ženu, zda jste heterosexuál, gay nebo lesba. Stačí, když si pravdivě vyplníte dotazník, nebo kliknete na příslušné políčko (ona hledá jeho, on hledá jeho apod.) a aplikace už vás sama nasměruje na správnou cestu.

Zábavná mobilní aplikace

Elitedate Mobilni Aplikace

Hledání partnera na ELITE Date usnadňuje i možnost využívat aplikaci na mobilním telefonu. Nyní nově dostupná aplikace na Android ulehčí Vaše hledání partnera ještě více. Už nemusíte využívat mobil jen ke hledání na Tinderu, který je určený spíše pro flirt a zábavu. Tato aplikace vám umožní podobné možnosti jako Tinder (seznamovací aplikace vhodná pro flirt), aniž byste museli slevit ze svých nároků na budoucího partnera.

ELITE Date je ryze českou společností, která cílí pouze na náš trh. I to se samozřejmě odráží v základně uživatelů, ze kterých můžete vybírat. Mají poměrně rozsáhlý blog, který dává (občas) užitečné tipy pro seznamování a randění. Pokud naopak hledáte seznamku na flirt či pro méně vážné vztahy, najdou se jistě vhodnější (i levnější) varianty (jako např. Badoo nebo již zmíněný Tinder).

Podpora a kompatibilita – 8.7/10

Žádná mobilní appka, ale za to je zde podpora na (skoro) všech frontách

ELITE Date má poměrně dobře řešenou klientskou podporu. Najdete tady telefonní kontakt i e-mail, na kterém vám na dotazy bude odpovídat Veronika. Nenajdete tady kontaktní formulář ani online chat, ale to zase až tak nevadí.

Jak už jsme zmínili výše, ELITE Date můžete využívat i jako aplikaci na vašem mobilním telefonu. Nevýhodou však je, že je dostupná zatím jen pro systémy Android. Jelikož se ale v poslední době veškerá komunikace přesouvá převážně na internet a sociální sítě, věříme, že i majitelé jablíček se brzy aplikace dočkají.

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Nenašli jste na Elite Date tu pravou lásku? Vyzkoušejte štěstí jinde a podívejte se na naše další recenzované online seznamky.

Více informací →

ELITE Date recenze
 • Finance - 8/10
  8/10
 • Důležité parametry - 9.6/10
  9.6/10
 • Podpora a kompatibilita - 8.7/10
  8.7/10
8.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.27 (167 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

18 Příspěvků

 1. Anonym 30.9.2021
 2. Anonym 22.3.2021
 3. Karloss 28.2.2021
 4. Tuto seznamku nedoporučuji! 13.1.2021
  • Nedoporučuji 15.2.2021
 5. Anonym 14.11.2020
 6. Anonym 1.11.2020
 7. EliteDate vskutku elitní 13.10.2020
 8. Anonym 28.8.2020
 9. Anonym 24.8.2020
 10. Anonym 24.8.2020
 11. Anonym 12.8.2020
 12. Anonym 29.7.2020
 13. Anonym 13.7.2020
 14. Pepa 25.6.2020
 15. Anonym 28.8.2019
 16. michal nevařil 7.7.2019
  • Arlena 19.8.2019

Přispět názorem

Odesílám