eDarling recenze

eDarling – seznamka


Výhody
+ Vědecká metoda seznámení založená na osobnostním testu, ale možnost i vlastního vyhledávání mezi uživateli
+ Velká základnu uživatelů (800 tisíc lidí měsíčních návštěv)
+ Mobilní aplikace na iOS i Android


Nevýhody
– Ve verzi zdarma neuděláte skoro nic
– Stížnosti od uživatelů na neupozorňování při prodlužování členství (doporučujeme rušit členství v předstihu)

edarling-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Seznamka eDarling patří k těm nejznámějším v Česku (i v Evropě). Dobré ohlasy mají od lidí, kteří hledají spíše vážnější známost. Ačkoli máte možnost službu využít zdarma, téměř nic v bezplatné verzi neuděláte. V placené verzi naopak dostáváte doporučení od eDarlingu na potenciální partnery dle osobnostního testu, jenž děláte při registraci. Kromě toho můžete také vyhledávat možné protějšky ze svého okolí pomocí pokročilého vyhledávače.

Oblíbená seznamka s širokou základnou lidí hledající vážný vztah

Video Recenze

Finance – 8.4/10

Jedna z nejdražších legitimních seznamek

eDarling je poměrně spolehlivá seznamka, jedna z nejoblíbenějších v České republice ale i ve světě, kde působí pod brandem EliteSingles. Jde v podstatě o celosvětovou velmoc v seznamování. V Česku si můžeme eDarling vyzkoušet ve verzi zdarma. Zjistíme tak, zda nám platforma vyhovuje, zda se nám dobře pracuje v aplikacích na mobilním telefonu a celkově, jak nám vyhovuje prostředí. Více ale od verze zdarma nečekejte. Na fotografie uživatelů se nepodíváte, protože jsou rozmazané, nepošlete uživatelům žádnou zprávu apod. Můžete ale zprávy dostávat, stejně jako návrhy partnerů od eDarling, kteří by se k vám mohli hodit.

Kromě verze zdarma, máte na výběr tři tarify. Členství si můžete zaplatit na jeden měsíc (za 599 Kč), na tři měsíce (za 1 měsíc tak zaplatíte 539 Kč) nebo na šest měsíců, což je nejvýhodnější. U tohoto tarifu zaplatíte celkem 2574 Kč, tedy 429 Kč za jeden měsíc.

Kritika od některých uživatelů padla i na automatické prodlužování členství – je třeba si dát pozor a zrušit si jej v předstihu.

Cena2574.- (6 měsíců)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Pozor na!

Pokud se rozhodnete placené členství na eDarling zrušit, dělejte to s předstihem. Někteří uživatelé měli se zrušením problém a museli zaplatit ještě další měsíc.

Důležité parametry – 9.8/10

Největší placená seznamka v Česku i v roce 2022

Edarling Ceska Seznamka

Jak už jsme zmínili, eDarling funguje nejen v České republice, ale i ve světě. Na zámořských trzích jako je USA, Austrálie apod. vystupuje pod brandem EliteSingles. Seznamka sice neuvádí, kolik má celkem registrovaných uživatelů, ale měsíčně na jejich stránky vstoupí přes 800 000 lidí, resp. mají takto vysoký počet náhledů – návštěv.

Základní hodnotou eDarling je bezpečnost, proto se zde profily schvalují manuálně. I když si za tuto seznamku budete muset zaplatit, výhodou je, že tato vstupní bariéra odradí většinu podvodníků a výsledkem je menší procento falešných profilů (buďte však stále obezřetní při seznamování přes internet).

Vědecká metoda seznámení
Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Placená seznamka (méně falešných profilů)
Vhodné spíše pro:vážná známost
Počet měsíčních návštěv822000 návštěv
Počet registrovaných uživatelůneuvádějí

Vědecká metoda seznamování

Edarling Kroky Seznameni

Seznamka vám bude sama nabízet potenciální partnery, a to na základě vědecké metody seznamování. Při té vychází z vámi vyplněného dotazníku, který je potřeba projít a pečlivě vyplnit při registraci – ať už zadarmo, nebo té placené. Pomůže vám to tak najít partnera, který se k vám hodí nejlépe, nebo splňuje vaše požadavky – např. na vzdělání, zaměstnání, příjmy, záliby apod. eDarling je označována jako seznamka pro náročné, což si myslíme, že dokáže splnit.

Nevýhodou pro některé může být vyšší poměr lidí ve středním věku a to, že málokdo na této platformě hledá volnější vztahy. Pokud tedy hledáte spíše vážnější známost a nevadí vám si připlatit, pak eDarling je nyní v roce 2021 asi tou nejlepší možnou cestou.

Náš tip!

Chcete mít příležitost k seznámení kdykoliv po ruce a odpovídat na zprávy uživatelů co nejdříve? Stáhněte si aplikaci eDarling do mobilu a buďte neustále k dispozici. 

Seznamka vhodná pro každého

eDarling je seznamka vhodná opravdu pro každého. Svůj vysněný protějšek zde mohou najít ženy i muži, ať hledají partnera opačného nebo stejného pohlaví. Vyplnění vstupního dotazníku jim pomůže hledat tak, jak potřebují. Seznamka jim nebude nabízet partnery, které je nezajímají.

Další možností upřesnění, jak najít vhodného partnera, je hledat podle místa bydliště, nebo zkrátka podle místa, odkud byste partnera rádi našli. Nestane se tak, že bydlíte v Aši a seznamka vám nabídne partnera z Ostravy apod.

Mobilní aplikace

Edarling Mobilni Aplikace

Mobilní aplikace eDarling je dostupná na iOS i Android a ty se od webu téměř neliší (jsou ale mírně “osekané”). Díky nim můžete být neustále připojení a nepropásnete tak příležitost seznámit se s tím pravým – nebo s tou pravou.

Podpora a kompatibilita – 8.3/10

Aplikace na iOS i Android; podpora pouze přes kontaktní formulář

Mírnou nevýhodou seznamky eDarling je komunikace s podporou pouze přes kontaktní formulář. Nenajdete tady e-mail, telefonní číslo ani online chat. Pokud potřebujete urgentně nějakou radu, musíte buď hledat na webu sami a zkoušet, co je a co není možné, nebo se obrnit trpělivostí a počkat, až vám přijde odpově do e-mailu.

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Nevyhovuje vám seznamka eDarling? Podívejte se na další námi recenzované seznamky.

Více informací →

eDarling recenze
 • Finance - 8.4/10
  8.4/10
 • Důležité parametry - 9.8/10
  9.8/10
 • Podpora a kompatibilita - 8.3/10
  8.3/10
8.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.31 (235 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

10 Příspěvků

 1. Edarling nedoporucuji 10.12.2021
 2. Anonym 3.9.2021
 3. Skrytá databáze 13.8.2021
 4. eDarling není obyčejná seznamka ❤️ 11.1.2021
 5. Doporučuji 6.11.2020
 6. Anonym 26.8.2020
 7. Anonym 5.8.2020
 8. Anonym 1.8.2020
 9. Anonym 20.7.2020
 10. Anonym 2.7.2020

Přispět názorem

Odesílám