Badoo recenze

Badoo – seznamka


Výhody
+ Nejzásadnější funkce jsou bezplatné
+ Speciální funkce (např. nalezení partnera, jenž je podobný/ná oblíbené celebritě)
+ Velká základna uživatelů


Nevýhody
– Je zde větší riziko, že narazíte na falešný profil

 

badoo-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Badoo je celosvětová seznamovací sociální síť, která na trhu působí od roku 2006. Jde o seznamku, která se hodí, jak pro flirt tak i na vážný vztah – i díky široké základě uživatelů (400 miliónu lidí celosvětově). Byť jde o zahraniční společnost, je Badoo plně lokalizovaný pro Česko. V rámci bezplatného tarifu můžete opravdu hodně – nahrávat až 100 fotek, prohlížet profily lidí a samozřejmě mimo jiné chatovat. Placené funkce spočívají především ve zviditelnění vašeho profilu. Badoo by se dalo přirovnat svým konceptem k Tinderu s tou výhodou, že jde více o sociální síť a můžete volně procházet mezi profily.

Řada lidí si chválí zejména jednoduchost a to, že Badoo není zapráskané reklamami. Badoo je primárně web, ale máte možnost mít Badoo i jako aplikaci na iOS či Android. Proces seznamování zpříjemňují různé speciální funkce jako např. nalezení protějšku, jenž je podobný/ná nějaké celebritě. Jelikož je velká část bezplatná, tak se zde člověk bohužel setká i s falešnými profily – je třeba chovat se obezřetně a mít na paměti zásady seznamování online. Jestliže se chcete seznámit s lidmi ve vašem okolí (kamarádství, vážná známost i flirt) a zároveň nechcete investovat peníze do členství v placené seznamce, Badoo může být skvělým řešením.

(Téměř) bezplatná seznamka na flirt, kamarádství i vážné vztahy

Finance – 9/10

Badoo je zdarma, nabízí však placené funkce, jenž zvyšují šance na seznámení

Badoo je z velké části zdarma, ale pro zvýšení vašich šancí na úspěch se zde nabízí i prémiové funkce. Ty spočívají v tom, že vidíte to, co jiní uživatelé nevidí nebo, že vás Badoo zviditelní. Takových zvýhodnění je celá řada např. vidíte, kdo se s vámi chce potkat osobně; kdo si vás přidal do oblíbených kontaktů; též se vám zapne funkce undo a můžete vrátit své odmítnutí (princip jako u Tinderu). Prémiové členství stojí na 1 měsíc 9.99$, na 3 měsíce 24.99$ a na 6 měsíců 34.99$.

Cena0 Kč (platby uvnitř)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry – 8,5/10

Světový lídr mezi bezplatnými seznamkami

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Vědecká metoda seznámení
Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Placená seznamka (méně falešných profilů)
Vhodné spíše pro:flirt i vážná známost
Počet měsíčních návštěv152000000 návštěv (celosvětově)
Počet registrovaných uživatelů400 000 000 (celosvětově)

Podpora a kompatibilita – 8,7/10

Mobilní aplikace na iOS a Android; podpora přes kontaktní formulář

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Badoo i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Pokud vás zklamala seznamka Badoo nesmutněte…vyzkoušejte jednu z dalších námi srovnávaných seznamek.

Více informací →

Badoo recenze
 • Finance - 9/10
  9/10
 • Důležité parametry - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora a kompatibilita - 8.7/10
  8.7/10
8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.21 (165 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

8 Příspěvků

 1. Karel 24.1.2021
 2. Petr91 2.1.2021
 3. MM 19.12.2020
 4. Marie 16.7.2020
 5. jeden z nás 16.9.2019
 6. Lukáš 11.8.2019
 7. Martin 21.6.2019
 8. Milanplachetka 10.6.2019

Přispět názorem