Badoo recenze

Badoo – seznamka


Výhody
+ Nejzásadnější funkce jsou bezplatné
+ Speciální funkce (např. nalezení partnera, jenž je podobný/ná oblíbené celebritě)
+ Velká základna uživatelů


Nevýhody
– Je zde větší riziko, že narazíte na falešný profil

badoo-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Badoo je celosvětová seznamovací sociální síť, která na trhu působí od roku 2006. Hodí se, jak pro flirt tak i na vážný vztah – i díky široké základě uživatelů (500 milionů lidí celosvětově). Byť jde o zahraniční společnost, je Badoo plně lokalizovaný pro Česko. V rámci bezplatného tarifu můžete opravdu hodně – nahrávat až 100 fotek, prohlížet profily lidí a samozřejmě i chatovat. Placené funkce spočívají především ve zviditelnění vašeho profilu. Badoo by se dalo přirovnat svým konceptem k Tinderu s tou výhodou, že jde více o sociální síť a můžete volně procházet mezi profily.

(Téměř) bezplatná seznamka na flirt, kamarádství i vážné vztahy

Finance – 9/10

Badoo je zdarma, nabízí však placené funkce, jenž zvyšují šance na seznámení

Badoo Google Play

Badoo je z velké části zdarma, ale pro zvýšení vašich šancí na úspěch se zde nabízí i prémiové funkce. Ty spočívají v tom, že vidíte to, co jiní uživatelé nevidí nebo, že vás Badoo zviditelní. Takových zvýhodnění je celá řada. Např. vidíte, kdo se s vámi chce potkat osobně; kdo si vás přidal do oblíbených kontaktů; též se vám zapne funkce undo a můžete vrátit své odmítnutí (princip jako u Tinderu).

Prémiové členství stojí na 1 měsíc 9.99$, na 3 měsíce 24.99$ a na 6 měsíců 34.99$. Kromě prémiového členství je možné dobíjet si kredity, které pak využijete při zvýraznění svého profilu – budete více vidět, budete dostávat více zpráv, můžete si do zpráv přidávat vtipné nálepky atd.  Kredity můžete koupit od 50 Kč za tzv. špetku kreditů, až po hromadu kreditů za 549 Kč. Čím více jich koupíte, tím budou levnější.

Náš tip!

Badoo je skvělá seznamka pro ty, kteří chtějí hlavně flirtovat a nezávazně se bavit. Pak vás jistě nadchne řada speciálních funkcí i mobilní aplikace podobná Tinderu.

Cena0 Kč (platby uvnitř)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry – 8.5/10

Světový lídr mezi bezplatnými seznamkami

Badoo Predstavení

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Badoo patří mezi nejnavštěvovanější seznamky. Informace máme sice pouze v rámci celosvětového měření, ale je opravdu velkolepé. Na Badoo je registrováno na celém světě přes 500.000.000 uživatelů, což odpovídá i vysoké návštěvnosti. Ukazatel však může mást díky tomu, že je zde řada profilů již neaktivních (když není nutné platit členství, není ani potřeba rušit již nevyužívaný profil).

Vědecká metoda seznámení
Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Placená seznamka (méně falešných profilů)
Vhodné spíše pro:flirt i vážná známost
Počet měsíčních návštěv152000000 návštěv (celosvětově)
Počet registrovaných uživatelů500 000 000 (celosvětově)

Pozor na online seznamování

Narozdíl od placených seznamek na Badoo nenajdete vědeckou metodu seznámení, garanci seznámení ani manuální schvalování profilu. Proto se tu můžete setkat s řadou již neaktivních profilů, ale také s profily falešnými, s vtipálky nebo podvodníky. Pokud chcete na Badoo najít vážnou známost, buďte velmi opatrní. U flirtu a nepříliš vážného klábosení po chatu takové nebezpečí zneužití nehrozí. I tak si dávejte pozor, jaké fotografie a údaje o sobě zveřejňujete.

Mobilní aplikace

Řada lidí si chválí zejména jednoduchost a to, že Badoo není zapráskané reklamami. Badoo je primárně web, ale máte možnost mít ho i jako aplikaci na iOS či Android. Proces seznamování zpříjemňují různé speciální funkce jako např. nalezení protějšku, jenž je podobný/ná nějaké celebritě. Používání Badoo mobilní aplikace je dost podobné spíše ve světě populárnímu Tinderu.

Podpora a kompatibilita – 8.7/10

Mobilní aplikace na iOS a Android; podpora přes kontaktní formulář

V čem může být na Badoo trochu problém, je podpora uživatelů. Spojit se s nimi totiž můžete jen pomocí kontaktního formuláře, který najdete na webových stránkách. E-mail, online chat nebo telefonní číslo tam budete hledat marně.

Kromě webové aplikace má Badoo (jak už jsme zmínili výše) mobilní aplikaci dostupnou pro systémy Android i pro majitele jablíček.

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Pokud vás zklamala seznamka Badoo nesmutněte…vyzkoušejte jednu z dalších námi srovnávaných seznamek.

Více informací →

Badoo recenze
8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.13 (207 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

14 Příspěvků

 1. Michael Pivoda 30.12.2021
 2. Pavel 14.7.2021
 3. Jenda jen 30.6.2021
 4. Kamil 31.5.2021
 5. Šárka 28.3.2021
 6. Monika 5.3.2021
 7. Karel 24.1.2021
 8. Petr91 2.1.2021
 9. MM 19.12.2020
 10. Marie 16.7.2020
 11. jeden z nás 16.9.2019
 12. Lukáš 11.8.2019
 13. Martin 21.6.2019
 14. Milanplachetka 10.6.2019

Přispět názorem