Nakluky.cz recenze

Nakluky.cz


Výhody
+ Místo pro seznámení pro gaye
+ Zcela zdarma
+ Vyhledávání podle mnoha kritérií
+ Nabízí magazín i poradnu


Nevýhody
– Profilové fotografie jsou volně přístupné
– Zastaralý design webu

na-kluky-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Jak už název napovídá, nakluky.cz je seznamka určená pro gaye a bisexuály. I bez registrace na serveru si zde můžete prohlížet muže hledající ať už více či méně vážné seznámení. Tím se ihned dostáváme k jedné ze slabin serveru, kterou je právě tato otázka soukromí. Uveřejněné profilové fotky jsou přístupné každému, kdo se na dané stránky dostane.

Po registraci vám web nabídne možnost vyplnit svůj profil a pustit se do hledání. Svůj ideální protějšek zde můžete hledat pomocí řady kritérií, jako je místo bydliště, věk, ale také třeba výška nebo to, zda má mít váš muž snů piercing nebo ne.

Seznamka nakluky.cz už pak funguje na klasickém principu hodnocení pomocí plusů a mínusů, možnosti posílat si zprávy či zveřejňovat inzeráty. Méně obvyklými funkcemi jsou pak souboje, kdy ze dvou mužů vybíráte toho, který se vám líbí více, nebo rubrika “viděli jsme se”, kde můžete vyhledat například muže z autobusové zastávky, který vás nedávno zaujal. Webová aplikace nabízí také sekce magazín a poradnu, které mohou zaregistrovaní využívat.

Ačkoliv seznamka nevyniká moderním designem webu, vynikajícími nadstandardními funkcemi a nenabízí ani mobilní aplikaci, jedná se o jednu z nejoblíbenějších seznamek pro muže a můžete zde najít jak flirt, tak i vážnou známost.

Jedna z nejpopulárnějších seznamek pro gaye u nás.

Finance

Seznamka funguje zcela zdarma a nabízí vše, co k seznámení potřebujete

To, co seznamky rozděluje do dvou kategorií jsou právě finance. Na trhu najdete bezplatné seznamky, které se podobají sociálním sítím, jelikož zde není žádná bariéra v podobě platby, může se registrovat každý. Berte však v potaz, že i v bezplatných seznamkách je často něco placeného (většinou se platby týkají zviditelnění profilu). Dalším typem seznamky je ta placená, která má většinou méně reálných uživatelů, ale za to více těch, kteří seznamování berou vážně. Jak je na tom s cenou seznamky Na kluky, vám prozradí tabulka níže: 

Cenazdarma
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry

Poměrně vysoký počet uživatelů, nevýhodou jsou fotografie u profilů viditelné pro všechny

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Prémium účet
Vhodné pro:flirt i vážný vztah
Počet měsíčních návštěv350 tis
Počet uživatelů67 tis

Podpora a kompatibilita

K dispozici je pouze webová platforma a web nevyniká moderními funkcemi

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Na kluky i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Není pro vás Na kluky to pravé ořechové? Zkuste jiné seznamky.

Více informací →

Nakluky.cz recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.67 (9 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem