TvojeRande.cz recenze

TvojeRande.cz


Výhody
+ Vysoký počet registrovaných profilů
+ Možnost ověření profilu
+ I verze zdarma funguje bez reklam

Nevýhody
– Mobilní aplikace pouze pro Android
– Zobrazující se neaktivní profily

tvojerande-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Tvojerande.cz funguje podobně jako celá řada dalších českých webových seznamek. Nabízí poměrně široké možnosti specifikace požadavků na partnera, ale “prásknout” toho na sebe můžete samozřejmě hodně i sami. Uživatelé si mohou navzájem zasílat vzkazy, hodnotit fotografie a také si spočítat, jak se k sobě na základě uvedených informací hodí.

Seznamka se hned zkraje pyšní více než 100 tisíci registrovanými uživateli. Podle některých recenzí lidí hledajících touto cestou vysněný protějšek je však toto číslo nadsazené a jsou v něm započítané již dávno neaktivní profily i množství falešných účtů z ciziny.

Výhodou ve srovnání s řadou ostatních seznamek je absence reklam, což je parametr, za který si jinde často musíte připlácet. Zde je tato funkce zdarma a určitě je pro časté návštěvníky příjemná. I tvojerande.cz však nabízí extra služby, a to za nízkou cenu (od 50 Kč měsíčně). Tento menší poplatek vám zajistí propagaci profilu i neomezené možnosti co se archivace nebo blokování uživatelů týká. Určitě je to však něco, bez čeho se dá obejít. O poznání zajímavější je možnost ověření profilu. Bude vás to stát 50 Kč a zvýší se tak vaše věrohodnost.

Seznamka nabízí i mobilní verzi, která však soudě podle počtu stažení není až tak vyhledávaná. Je také určená pouze pro Android.

Klasická seznamka s poměrně vysokým počtem uživatelům, která potěší absencí reklam.

Finance

Verze zdarma je zcela dostačující, možnost vylepšení za pár korun

To, co seznamky rozděluje do dvou kategorií jsou právě finance. Na trhu najdete bezplatné seznamky, které se podobají sociálním sítím, jelikož zde není žádná bariéra v podobě platby, může se registrovat každý. Berte však v potaz, že i v bezplatných seznamkách je často něco placeného (většinou se platby týkají zviditelnění profilu). Dalším typem seznamky je ta placená, která má většinou méně reálných uživatelů, ale za to více těch, kteří seznamování berou vážně. Jak je na tom s cenou seznamky TvojeRande.cz, vám prozradí tabulka níže: 

Cenazdarma / 50 Kč měsíčně (VIP)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry

Vysoký počet registrovaných, je však ovlivněn falešnými profily

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Prémium účet
Vhodné pro:flirt i vážný vztah
Počet měsíčních návštěv177 tis
Počet uživatelů100 tis

Podpora a kompatibilita

Mobilní verze pouze pro Android, většina uživatelů využívá přehlednou webovou verzi

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete TvojeRande.cz i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Není pro vás TvojeRande.cz to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání seznamek.

Více informací →

TvojeRande.cz recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.21 (33 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

6 Příspěvků

  1. standa 8.11.2021
  2. KrupkaDD 2.3.2021
  3. Jiří 27.11.2020
  4. Jiri hynek 16.10.2020
  5. Edward52 13.10.2020
  6. Josef Pernica 8.9.2020

Přispět názorem