Tinder recenze

Tinder


Výhody
+ Vysoký počet uživatelů
+ Ideální pro flirt a randění
+ Dostačující verze zdarma


Nevýhody
– Časté systémové chyby
– Vysoké riziko falešných profilů
– Nejistota zprostředkování vhodného protějšku

 

 

tinder-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Aplikace Tinder se v posledních letech stala synonymem seznamování a nejspíš i ve svém okolí máte pár, který se dal dohromady právě díky ní. Minimálně má však Tinder v mobilu stažený řada vašich single přátel. Důvod je jednoduchý. I základní, bezplatná verze nabízí zajímavé funkce, pomocí nichž se můžete poměrně snadno seznámit. Aplikace funguje na základě geolokace, a díky více než 50 milionům uživatelů po celém světě je tak šance na seznámení vysoká.

Princip Tinderu není složitý. Po rychlé registraci se vám začnou objevovat profily z vašeho okolí (jak velké bude, si vyberete sami) a vy jim následně můžete dávat “lajky”. Pokud vám daná osoba “lajk” opětuje, můžete začít chatovat, zajít na rande a zamilovat se (v ideálním případě).

Právě snadná, bezplatná a rychlá registrace je však jednou z negativních stránek aplikace. Neprobíhá zde manuální schvalování profilů, což zvyšuje počet těch falešných. Častým jevem na této platformě jsou také “sexuální loudilové”, kteří si ihned píší o nahou fotku nebo sex. Na druhou stranu však i o to může být cílem takto oslovených osob. Tinder pak v důsledku toho získal pověst seznamky vhodné spíše pro nezávazné vztahy a randění.

V posledních týdnech a měsících si začala řada uživatelů stěžovat na časté padání aplikace, mizení profilů a pomalé načítání fotek. Stejně tak zmiňují i pomalé nebo žádné reakce uživatelské podpory. I přestože se jedná o zavedenou světovou aplikaci, i zde se objevují mouchy.

 

Populární seznamka s vysokým počtem uživatelů ideální spíše pro randění.

Finance

Základní bezplatná verze je vcelku dostačující, za příplatek je možné dokoupit verze Plus a Gold

To, co seznamky rozděluje do dvou kategorií jsou právě finance. Na trhu najdete bezplatné seznamky, které se podobají sociálním sítím, jelikož zde není žádná bariéra v podobě platby, může se registrovat každý. Berte však v potaz, že i v bezplatných seznamkách je často něco placeného (většinou se platby týkají zviditelnění profilu). Dalším typem seznamky je ta placená, která má většinou méně reálných uživatelů, ale za to více těch, kteří seznamování berou vážně. Jak je na tom s cenou seznamky Tinder, vám prozradí tabulka níže: 

Cenazdarma / 150$ ročně (Tinder Gold)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry

Seznamka s velmi vysokým počtem uživatelů

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Prémium účet
Vhodné pro:spíše flirt
Počet měsíčních návštěv63 mil
Počet uživatelů50 mil

Podpora a kompatibilita

Funguje na telefonech i webu, pomalé reakce uživatelské podpory

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Tinder i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Není pro vás Tinder to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších seznamek

Více informací →

Tinder recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.24 (181 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

  1. Josef K 13.2.2021

Přispět názorem