Tinder recenze

Tinder


Výhody
+ Vysoký počet uživatelů
+ Ideální pro flirt a randění
+ Dostačující verze zdarma
+ Aplikace na iOS i Android


Nevýhody
– Časté systémové chyby
– Vysoké riziko falešných profilů
– Nejistota zprostředkování vhodného protějšku

tinder-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Aplikace Tinder se v posledních letech stala synonymem seznamování. Nejspíš i ve svém okolí máte pár, který se dal dohromady právě díky ní. Řada lidí má Tinder v mobilu stažený především pro zábavu. I základní, bezplatná verze totiž nabízí zajímavé funkce, pomocí nichž se můžete poměrně snadno seznámit. Aplikace funguje na základě geolokace, a díky více než 50 milionům uživatelů po celém světě je tak šance na seznámení vysoká.

Populární seznamka s vysokým počtem uživatelů ideální spíše pro randění.

Finance – 7.8/10

Základní bezplatná verze je vcelku dostačující, za příplatek je možné dokoupit verze Plus a Gold

Tinder Seznamka

To, co seznamky rozděluje do dvou kategorií jsou právě finance. Na trhu najdete bezplatné seznamky, které se podobají sociálním sítím, jelikož zde není žádná bariéra v podobě platby, může se registrovat každý. Berte však v úvahu, že i v bezplatných seznamkách je často něco placeného (většinou se platby týkají zviditelnění profilu). Dalším typem seznamky je ta placená, která má většinou méně reálných uživatelů, ale za to více těch, kteří seznamování berou vážně.

Tinder spadá spíše do první varianty, tedy mezi seznamky, které fungují jako sociální sítě. Registrace i základní funkce jsou zdarma. Můžete si vytvořit profil, nahrát fotografii, rozdávat lajky nebo si přečíst doručené zprávy. Ve chvíli, kdy si ale chcete “užívat” víc, už je potřeba zaplatit. Záleží přitom, jak moc chcete Tinder využívat, nebo které funkce se vám nejvíce líbí.

Tinder nabízí hned tři možné tarify – Tinder Plus, Tinder Gold a Tinder Platinum. Každý z nich má samozřejmě jinou cenu. Zaplatit si je můžete na jeden, šest nebo dvanáct měsíců. Podle toho se pak počítá i cena za jeden měsíc – čím více měsíců si předplatíte, tím levněji vás měsíční částka vyjde.

Na jeden měsíc vás Tinder Plus bude stát 139 Kč, Tinder Gold 389 Kč (Pokud vám aplikace nenabídne nějakou uživatelskou slevu), a Tinder Platinum je na 1 měsíc za 569 Kč.

Vedle těchto možností jsou tu ještě další. Díky tzv. boostům si můžete více zviditelnit svůj profil. Např. k tarifu Tinder Plus máte každý měsíc jeden boost zdarma. Můžete si je ale i předplatit – v nabídce jsou 3, 10 nebo 20 boostů, přičemž za jeden boost zaplatíte od 83 Kč. Opět záleží na tom, jaké množství zvolíte.

A vedle boostů jsou na Tinderu ještě Super lajky, které zvyšují možnost propojení. I tady máte možnost získat např. 5 Super lajků zdarma k tarifu Tinder Plus, ale dají se zakoupit i samostatné balíčky. Koupit se dá 5, 25 nebo 60 Super lajků a cena je od 39,80 Kč za jeden. Opět záleží na tom, jaký balíček si zvolíte – čím více Super lajků, tím nižší cena.

Cena1690 Kč - ročně
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Náš tip!

Pokud hledáte seznamku, na které se nejen seznámíte, ale budete se i bavit, pak je Tinder nejideálnější volbou. Pokud ale hledáte spíše vážnou známost, vyzkoušejte raději seznamky ELITE Date nebo eDarling.

Důležité parametry – 8.5/10

Seznamka s velmi vysokým počtem uživatelů

Princip Tinderu není složitý. Po rychlé registraci se vám začnou objevovat profily z vašeho okolí (jak velké bude, si vyberete sami) a vy jim následně můžete dávat “lajky”. Pokud vám daná osoba “lajk” opětuje, můžete začít chatovat, zajít na rande a zamilovat se (v ideálním případě).

Lajkování nebo unlajkování funguje naprosto jednoduše. Pokud se vám dotyčný/dotyčná líbí, posunete fotografii do prava a dáte lajk. Pokud vás nezaujme, posunete prstem doleva a dáte unlike, nebo chcete-li dle hantýrky Tinderu dáte nope.

Vědecká metoda seznámení
Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Placená seznamka (méně falešných profilů)
Vhodné spíše pro:Flirt a zábavu
Počet měsíčních návštěv 780 mil. (celosvětově)
Počet registrovaných uživatelů50 mil.

Doporučujeme!

Pokud myslíte seznamování a navazování kontaktů na Tinderu opravdu vážně, doporučíme využít některý z tarifů, nebo balíčků boostů a Super lajků, které vaše šance zvyšují a umožňují více zábavy.

Pokud chcete, aby si vás dotyčný všiml mezi ostatními, kteří mu dali lajk, můžete dát Super like. A pokud se vy sami chcete více zviditelnit a být tak dostupnější pro více zajímavých uživatelů, dáte boost. Tak se stanete na 30 minut TOP profilem ve své lokalitě. Tu přitom doporučujeme skutečně zúžit tak, abyste se na Tinderu setkávali jen s těmi opravdu potenciálními uživateli. Proč se zdržovat s někým z Prahy, když bydlíte v jižních Čechách a do Prahy jezdit nehodláte? Pokud se chcete jen bavit a chatovat, pak je to jiná… Ale pokud se chcete skutečně seznámit a osobně setkávat, hledejte ve svém blízkém okolí.

Pozor na falešné profily

Pokud to se seznamováním na Tinderu myslíte opravdu vážně, dávajte pozor na vtipálky a falešné profily. Snadná, bezplatná a rychlá registrace je totiž jednou z negativních stránek aplikace. Neprobíhá zde manuální schvalování profilů, což zvyšuje počet těch falešných. Častým jevem na této platformě jsou také “sexuální loudilové”, kteří si ihned píší o nahou fotku nebo sex. Na druhou stranu však i to může být cílem takto oslovených osob. Tinder pak v důsledku toho získal pověst seznamky vhodné spíše pro nezávazné vztahy a randění.

V minulých měsících si začala řada uživatelů stěžovat na časté padání aplikace, mizení profilů a pomalé načítání fotek. Stejně tak zmiňují i pomalé nebo žádné reakce uživatelské podpory. I přestože se jedná o zavedenou světovou aplikaci, i zde se objevují mouchy. Nám se však v průběhu testování nic takového nestalo. Na druhou stranu je pravda, že i když jsme byli aktivní, asi jsme nedosahovali takové návštěvnosti, jako uživatelé s tarifem Tinder Platinum.

Podpora a kompatibilita – 8.7/10

Funguje na telefonech i webu, pomalé reakce uživatelské podpory

Tinder Aplikace Pro Android

Jestli Tinder skutečně něčím vyniká, je to mobilní aplikace, která je dostupná pro systémy Android i Tinder. Můžete jej samozřejmě využívat i na webu, ale není to ono. Přece jen ten mobil je pohodlnější a můžete se tak bavit ať jste kdekoli. Stačí, že máte internetové připojení. Offline samozřejmě Tinder nefunguje.

S čím spokojeni nejsme, to je uživatelská podpora. Na to, kolik uživatelů Tinder má, bych očekávala lepší řešení, než jen kontaktní formulář. Tinder nemá e-mailovou adresu, live chat ani telefon. Odezvy podpory jsou navíc na Tinderu docela zdlouhavé. Chápeme, že při tolika uživatelích je to asi náročné, ale i tak…

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Není pro vás Tinder to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších seznamek

Více informací →

Tinder recenze
 • Finance - 7.8/10
  7.8/10
 • Důležité parametry - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora a kompatibilita - 8.7/10
  8.7/10
8.3/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.26 (218 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

6 Příspěvků

 1. Roman 22.12.2021
 2. Michal 1.12.2021
 3. Květa 17.5.2021
 4. Lukas 10.5.2021
 5. Ferda 18.4.2021
 6. Josef K 13.2.2021

Přispět názorem