SuperFaktura Recenze

SuperFaktura recenze


Výhody
+ Výběr z několika různých tarifů od základního po prémiový
+
SMS upomínky a automatické upomínky
+ Podpora exportů do systémů Pohoda, Money, MRP, ISDOC a PROLUCNevýhody
– Administrace působí vizuálně mírně zastarale
– Chybí bezplatný tarif

superfaktura logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
SuperFaktura je robustní fakturační software s jednoduchou administrací a vynikajícím poměrem cena/výkon. Umí nespočet věcí, které usnadní vaše podnikání. Kromě standardních funkcí, můžete zasílat faktury poštou, posílat sms upomínky a zaznamenávat skladové zásoby. Oceňujeme vystavení faktury na pár kliknutí, stejně jako propojení s bankami, platebními metodami, kurýrními službami atd.


Finance – 8/10

Superfaktura Cenik

SuperFaktura sice nenabízí free tarif, na kterém byste si jejich službu mohli vyzkoušet, ale zato má k dispozici 30 dní zdarma na všechny tarify. Ty jsou celkem tři a za nejnižší zaplatíte 129 Kč měsíčně (při zvolení roční platby). Pojďme se nyní podívat, jaké tarify to jsou a čím se liší – kromě ceny.

Zmíněný základní tarif za 129 Kč měsíčně vám umožní vystavovat faktury, náklady, dodací listy a to ve 13 jazycích neomezeně. Své faktury můžete kromě PC spravovat i v mobilní aplikaci, můžete automaticky párovat platby, spravovat sklad a ceník, odesílat dokumenty poštou nebo se napojit na EET pokladnu. K vašemu účtu bude mít přístup samozřejmě i vaše účetní.

Druhý tarif – standardní, stojí 279 Kč na měsíc při roční platbě, nabízí stejné funkce, jako tarif základní, ale navíc zde máte automatické upomínky na e-mail nebo do SMS, export pro kurýry, Inbox, automatické odesílání pravidelných faktur, cenové nabídky, objednávky nebo koncepty.

Nejvíce nabitý funkcemi je poslední tarif – prémiový, za který měsíčně zaplatíte 469 Kč (opět při roční platbě). K dispozici máte opět všechny předchozí funkce (které mají oba dva nižší tarify), ale dále i tagování faktur a nákladů, API – např. propojení s e-shopem apod. a různé číslování faktur.

Tarif Základní129 Kč/měsíc bez DPH
Tarif Standardní279 Kč/měsíc bez DPH
Tarif Prémiový (testovaný)469 Kč/měsíc bez DPH

Důležité parametry – 9.3/10

Superfaktura Dulezite Parametry

Ať už máte velkou firmu nebo jste OSVČ, od svého fakturačního softwaru každý očekává něco jiného. Každý potřebuje jiné funkce a automatizace a tudíž je logické, že se při výběru tarifu budete zajímat především o to, jaké služby vám fakturační systém nabídne. My jsme testovali nejvyšší – prémiový tarif. Pojďme se tedy podívat, jakou paletu funkcí vám SuperFaktura nabídne, a zda uspokojí potřeby vašeho byznysu.

Logo na fakturu
Neomezeně faktur
Neomezeně kontaktů
Přenesená daňová povinnnost
Vlastní číselné řady
QR platby
Více bankovních účtů
Více firem na jednom účtu
Vlastní přístup pro účetní
Načtení údajů podle IČ z ARES
Verze pro plátce DPH
Ověření solventnosti
Evidování nákladů
Přehledná statistika příjmů
Elektronická podání

Náš tip!

SuperFaktura je nadupaný fakturační systém, který ocení především velké firmy a nároční podnikatelé. Dokáže poskytnout řadu skvělých funkcí už v základním tarifu. Je proto jedinečný pro podnikatele, kteří předpokládají budoucí rozvoj své firmy a časem budou vyžadovat vyšší nároky i na svůj fakturační systém.

Fakturace

Co se týká samotné fakturace, SuperFaktura nabízí řadu vychytávek, které jistě oceníte. Faktury můžete vystavovat bez nutnosti instalace, ať jste kdekoliv. K dispozici máte i aplikace na mobilních telefonech. Tento program vám umožní vystavovat faktury, které budou vypadat po všech stránkách profesionálně a to už do dvou minut od registrace. Nastavíte s ním online platby pro své klienty a to velmi jednoduše – stačí, když kliknou na tlačítko “uhradit” na faktuře. K vám se tak peníze dostanou během chvilinky. Důležité faktury je možné nastavit tak, aby byly okamžitě proplaceny.

SuperFaktura je vhodná pro plátce i neplátce DPH a přesně dodržuje aktuálně platnou legislativu. Faktury je možné vystavit hned v několika světových jazycích (9) a dokonce v 15 různých měnách. Pokud máte klienty, kterým vystavujete stejné faktury pravidelně, SuperFaktura vám tento proces zautomatizuje nastavením pravidelné faktury. Program ve vámi požadovaný čas fakturu sám vystaví a odešle ji klientovi – e-mailem nebo poštou.

Kromě faktur můžete nastavovat cenové nabídky, objednávky, zálohové faktury, daňové doklady k přijaté platbě, dodací listy nebo vyúčtovací faktury.

Úhrady

Superfaktura Uhrady

Mezi další velmi užitečné funkce patří i automatické párování plateb, využití řady online plateb, mobilní platby – např. stačí mobilem vyfotit QR kód na faktuře a nechat proplatit. A pokud se stane, že vám peníze nepřijdou včas, můžete klientovi zaslat upomínku SMS přímo ze systému SuperFaktura, nebo si nastavit automatické upomínky.

Náklady

Mezi další, velmi užitečné funkce patří i evidence nákladů, automatizace pravidelných nákladů, rozčlenění vašich nákladů na různé kategorie nebo hromadná úhrada nákladů.

Kompatibilita – 10/10

Superfaktura Aplikace

Funkce jako export do účetního programu nebo typ platformy, na které můžete faktury vydávat, patří při výběru k zásadním otázkám. Fakturační software SuperFaktura můžete plně využívat online na webu SuperFaktura.cz. K dispozici jsou i  mobilní aplikace pro operační systémy Android a iOS.

SuperFaktura vám umožní export do účetních programů Pohoda, Money S3, MRP, PROLUC a ISDOC.

Webová aplikace
Mobilní aplikace - iOS
Mobilní aplikace - Android
Export do účetního programu Money S
Export do účetního programu Pohoda
Export do jiných účetních programůMRP, PROLUC, ISDOC

Automatizace – 10/10

Superfaktura Benefity

Zejména v dnešním stále se zrychlujícím světě jistě každý podnikatel ocení automatizace, které mu pomohou ušetřit spoustu času. Vybrali jsme základní i pokročilejší vychytávky, jenž podnikatelé od fakturačního softwaru očekávají.

Systém SuperFaktura je kompatibilní s řadou e-shopových platforem – WooCommerce, OpenCart, PrestaShop a Shoptet. Export je možný i do řady kurýrních služeb, jako DHL, DPD, GSL, Geis, PPL, Zásilkovny apod.

Ať už se do správy pustíte sami, nebo ji svěříte svému programátorovi, k dispozici vám bude podrobná dokumentace a jednoduchý API klient.

Samozřejmostí je i napojení na řadu bankovních ústavů a platebních systémů. Klienti mohou platit přes banky Fio, Českou spořitelnu, ČSOB, KB, mBank, UniCredit, Poštovní spořitelnu, Sberbank  a mnoho dalších. K dispozici je i integrace s platební bránou PayPal a GoPay.

Párování plateb - integrace s bankou
Upomínky neplatičům
EET
Pravidelné faktury
Integrace s platební bránou GoPay
Integrace s platební bránou PayPal
API

Podpora a zabezpečení – 8.6/10

Superfaktura Bezpecnost

Podpora SuperFaktury komunikuje přes email, telefon a live chat, ale nenabízí asistenci přes autorizovaný požadavek přímo v administraci. Komunikace s nimi je bezproblémová a odpověď dostanete během jednoho pracovního dne. Samozřejmostí je pravidelné zálohování dat.

Live chat
Telefon
Email
Autorizovaný požadavek
Pravidelné zálohování
Odpověď do 24 hodin
Otázky/odpovědi5/5
HodnoceníVelmi dobré

Pokud jste nenašli v Super Faktuře ten správný fakturační nástroj. Zkuste se podívat na naše srovnání nástrojů pro faktury online.

Více informací →

SuperFaktura Recenze
superfaktura logo

Název: SuperFaktura

Shrnutí:
✅ Logo na fakturu
✅ Neomezeně faktur
✅ Neomezeně kontaktů
✅ Přenesená daňová povinnnost
✅ Vlastní číselné řady
✅ QR platby
✅ Více bankovních účtů
✅ Více firem na jednom účtu
✅ Vlastní přístup pro účetní
✅ Načtení údajů podle IČ z ARES
✅ Verze pro plátce DPH
✅ Ověření solventnosti
✅ Evidování nákladů
✅ Přehledná statistika příjmů

 • Finance - 8/10
  8/10
 • Důležité parametry - 9.3/10
  9.3/10
 • Kompatibilita - 10/10
  10/10
 • Automatizace - 10/10
  10/10
 • Podpora a zabezpečení - 8.6/10
  8.6/10
9.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (9 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám