Vyfakturuj Recenze

Vyfakturuj recenze


Výhody
+ Široké možnosti automatizace
+ Skvělá podpora (live chat, telefon, email i autorizovaný požadavek)
+ Intuitivní prostředí administrace.


Nevýhody
– Chybí bezplatná verze, ale nástroj je možné zdarma testovat 30 dní

Vyfakturuj Logo Nove

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Vyfakturuj je nejkomplexnější fakturační nástroj v Česku. Má vynikající poměr cena/výkon, podporuje řadu integrací a možností pro automatizace jako je propojení s bankou, internetovým obchodem nebo platební bránou. Ideální je správa více firem z jednoho účtu. Vyfakturuj skvěle komunikuje s nejdůležitějšími účetními programy jako je Money S3 a Pohoda.


Video recenze

Finance – 9/10

Vyfakturuj Cenik

Jelikož každý podnikatel potřebuje ke svému podnikání jiné funkce, oceňujeme, že Vyfakturuj nabízí rovnou čtyři různé tarify, z nichž se každý liší svými funkcemi, ale také cenou. Vyfakturuj.cz má svůj bezplatný tarif s příznačným názvem Zdarma.

Tarif Zdarmazdarma
Tarif Mini149 Kč/měsíc bez DPH
Tarif Ideal249 Kč/měsíc bez DPH
Tarif Profi (testovaný)590 Kč/měsíc bez DPH

Tarify a ceny Vyfakturuj

Vyfakturuj přišlo v nedávné době s bezplatným tarifem Zdarma. Ten je možné využívat skutečně bezplatně, ale má svá omezení. Například můžete fakturovat pouze 5 firmám a chybí také oblíbené párování s bankou, takže si uhrazené platby musíte pohlídat sami. Jde prostě o jednoduchý tarif, který nejvíce poslouží jako testovací nebo se hodí pro lidi, kteří potřebují jednoduše vystavit pár faktur.

Tarif Mini, za který zaplatíte 149 Kč za měsíc (bez DPH), navíc nabídne párování plateb s bankou, kompatibilitu s EET, přístup pro vaši účetní a další výhody.

Nejčastěji klienti volí tarif Ideal, za který zaplatí standardně 249 Kč za měsíc a kromě jiného mohou nastavit i pravidelné faktury, napojení na platební bránu nebo API.

My jsme testovali tarif Profi, jenž stojí 590 Kč měsíčně (bez DPH) a je možné s jedním účtem spravovat rovnou tři firmy najednou. Využívají ho proto hlavně velcí podnikatelé a majitelé několika firem. Kromě této výhody má samozřejmě řadu dalších funkcí, které si ale více představíme níže.

Všechny zmíněné tarify je možné vyzkoušet na 30 dní zdarma, což je opravdu super.

Důležité parametry – 10/10

Vyfakturuj Funkce

Každé podnikání je jedinečné a proto od svého fakturačního softwaru každý očekává něco jiného – jiné funkce či cenu. Aby tedy software mohl sloužit dokonale, musí mít širokou paletu funkcí, která uspokojí potřeby každého byznysu. Vybrali jsme a rozebrali ty nejžádanější parametry online nástroje Vyfakturuj, jenž živnostníci a podnikatelé od svého fakturačního nástroje očekávají.

Vyfakturuj vám nabídne opravdu široké možnosti využití, které jistě oceníte, ať máte malou firmičku, nebo rozsáhlý podnik. Můžete si individuálně nastavit faktury, včetně jejich vzhledu, propojit je se svým účetnictvím, spravovat přes jeden účet i více firem a řadu úkonů zautomatizovat, abyste si ušetřili co nejvíce času.

Vyfakturuj je fakturační program ideální pro živnostníky, malé i velké firmy, účetní, e-shopaře i osoby s uměleckým zaměřením, které potřebují vystavovat faktury za provedené dílo. Je jedno, zda jste plátce nebo neplátce DPH. Na faktuře si tento parametr jednoduše nastavíte – doporučujeme si to pohlídat a nezapomenout na to. V programu Vyfakturuj můžete spravovat evidenci tržeb i nákladů, párovat doklady s bankou a mnoho dalších funkcí, které vám usnadní život i podnikání.

Logo na fakturu
Neomezeně faktur
Neomezeně kontaktů
Přenesená daňová povinnnost
Vlastní číselné řady
QR platby
Více bankovních účtů
Více firem na jednom účtu
Vlastní přístup pro účetní
Načtení údajů podle IČ z ARES
Verze pro plátce DPH
Ověření solventnosti
Evidování nákladů
Přehledná statistika příjmů
Elektronická podání

Náš tip!

Hledáte fakturační software maximálně nabitý funkcemi, který vám umožní spárovat platby s bankami i platebními metodami, EET, daňovou evidencí atd.? Chcete si uvolnit v podnikání ruce, co nejvíce to jde? Pak doporučujeme tarif Ideal nebo Profi!

Druhy dokumentů

Vyfakturuj vám pomůže vystavit nejen základní fakturu, ale snadno si zde vytvoříte i výzvu k platbě, proforma fakturu, zálohovou fakturu, objednávku, daňový či příjmový doklad nebo opravný daňový doklad.

Možnost nastavení vzhledu dokladů

Vyfakturuj Vzhled A Nastaveni

Aby vaše faktury nevypadaly stejně, jako tisíce jiných, můžete je díky Vyfakturuj nastavit přesně podle potřeb své firmy, dodat logo atd. Vyfakturuj umožňuje na fakturu nastavit vlastní logo a podpis, vlastní text e-mailů pro odeslání faktury a potvrzení o platbě, do faktury si můžete přidat QR kód pro snadnější zaplacení, poslat ji ve formátu PDF nebo si nastavit vlastní číselné řady.

Kompatibilita – 10/10

Vyfakturuj Export

Funkce jako export do účetního programu nebo typ platformy, na které můžete faktury vydávat, patří při výběru k zásadním otázkám. Fakturační software Vyfakturuj můžete plně využívat online na webu Vyfakturuj.cz a najdete zde i mobilní aplikaci pro iOS ani Android.

Webová aplikace
Mobilní aplikace - iOS
Mobilní aplikace - Android
Export do účetního programu Money S
Export do účetního programu Pohoda
Export do jiných účetních programůPremier

Propojení s účetnictvím

Vyfakturuj umožňuje propojit fakturační systém s řadou dalších programů, což vám pomůže s automatizací a uvolní vám ruce v řadě běžných a nutných úkonů. V tomto fakturačním softwaru máte možnost načíst informace podle IČO – není nutné vypisovat všechny údaje klienta (jméno, příjmení, adresa, atd.), máte zde párování plateb s více účty, export pro OSVČ pro podklady na daňové přiznání nebo export podkladů pro přiznání k DPH a kontrolní hlášení.

Další výhodou je, že vaše účetní bude mít do programu vlastní přístup. Celý program Vyfakturuj pak můžete napojit na účetní programy Money S3, Pohodu a Premier.

Automatizace – 10/10

Vyfakturuj Propojeni S Bankou Automatizace

Zejména v dnešním stále se zrychlujícím světě jako podnikatel jistě oceníte řadu automatizací, které pomohou ušetřit váš čas. Vybrali jsme základní i pokročilejší vychytávky, jež podnikatelé od takového softwaru očekávají.

Vyfakturuj vám umožní propojení s řadou bank (KB, Fio banka, ČSOB atd.), propojí vás s EET, díky API propojíte s Vyfakturuj svůj e-shop nebo jiné služby. Co se týká plateb, klienti stále více vítají platby pomocí platebních karet nebo elektronických peněženek. Vyfakturuj vás propojí s PayPal, GoPay, ComeGate, ThePay, B-Payment a s Českou poštou.

Kromě toho za vás Vyfakturuj pohlídá neuhrazené faktury, zašle za vás upomínky e-mailem, nebo vám pomůže rozesílat pravidelné faktury, aniž byste se tím vy sami jakkoli zdržovali.

Párování plateb - integrace s bankou
Upomínky neplatičům
EET
Pravidelné faktury
Integrace s platební bránou GoPay
Integrace s platební bránou PayPal
API

Podpora a zabezpečení – 10/10

Vyfakturuj Bezpecnost

Podpora služby Vyfakturuj komunikuje přes e-mail, telefon a nabízí asistenci přes autorizovaný požadavek přímo v administraci. Pokud jste jako my milovníci podpory přes live chat, pak vám i v tomto směru Vyfakturuj vyjde vstříc – live chat mají. Komunikace s nimi je bezproblémová a odpověď dostanete během jednoho pracovního dne.

Co se týká zabezpečení, Vyfakturuj využívá 256 bit šifrování, jako používají např. banky. Každé 2 hodiny zálohuje databázi a zálohy má geograficky oddělené.

Live chat
Telefon
Email
Autorizovaný požadavek
Pravidelné zálohování
Odpověď do 24 hodin
Otázky/odpovědi5/5
HodnoceníVelmi dobré

Vyfakturuj návod na použití

Vyfakturuj.cz je bezdebaty jeden z nejlepších nástrojů na faktury online na českém trhu. Pokud však hledáte něco jiného, zkuste se podívat na naše srovnání fakturační nástrojů.

Více informací →

Vyfakturuj Recenze
Vyfakturuj Logo Nove

Název: Vyfakturuj

Shrnutí:
✅ Logo na fakturu
✅ Neomezeně faktur
✅ Neomezeně kontaktů
✅ Přenesená daňová povinnnost
✅ Vlastní číselné řady
✅ QR platby
✅ Více bankovních účtů
✅ Více firem na jednom účtu
✅ Vlastní přístup pro účetní
✅ Načtení údajů podle IČ z ARES
✅ Verze pro plátce DPH
✅ Ověření solventnosti
✅ Evidování nákladů
✅ Přehledná statistika příjmů
✅ Elektronická podání

 • Finance - 9/10
  9/10
 • Důležité parametry - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 10/10
  10/10
 • Automatizace - 10/10
  10/10
 • Podpora a zabezpečení - 10/10
  10/10
9.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (18 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

5 Příspěvků

 1. Anonym 24.8.2020
 2. Anonym 24.8.2020
 3. Anonym 24.8.2020
 4. Anonym 24.8.2020
 5. Anonym 24.8.2020

Přispět názorem

Odesílám