Pokud provozujete online obchod pomocí platformy WooCommerce a potřebujete napojit fakturační systém, existuje několik možností, které vám umožní automatizovat proces vystavování faktur a usnadnit správu objednávek. V tomto článku se podíváme na tři různé způsoby, jak napojit fakturační systém na WooCommerce: Fakturoid, iDoklad, Vyfakturuj a Superfaktura.

Fakturoid a WooCommerce

Fakturoid je oblíbený fakturační systém, který umožňuje vytvářet a odesílat faktury online. Integrace Fakturoidu s WooCommerce je relativně snadná a umožňuje vám automaticky generovat faktury na základě objednávek ve vašem obchodě. Pro napojení Fakturoidu na WooCommerce je třeba nainstalovat a aktivovat plugin Fakturoid pro WooCommerce od Toret.cz.

Po aktivaci pluginu budete muset provést konfiguraci a nastavit přístupové údaje k vašemu Fakturoid účtu. Poté budou faktury automaticky generovány a odesílány z Fakturoidu na základě nových objednávek ve vašem obchodě.

Woo A Fakturoid

Fakturoid je nejlepší fakturační software pro e-shopy, jenž vyžadují vyladěné API a kvalitní automatizaci. Je skvělým pomocníkem pro podnikatele, kteří své denní úkoly rádi minimalizují a přenechávají je robotům. Párování plateb, upomínky neplatičům a propracované API jsou jen špička ledovce všech jeho funkcí.

Recenze, proč používat Fakturoid

iDoklad napojení na WooCommerce

Další možností je využití fakturačního systému iDoklad, který nabízí podobné funkce jako Fakturoid. Pro napojení iDokladu na WooCommerce je třeba nainstalovat a aktivovat plugin iDoklad pro WooCommerce. Po aktivaci pluginu budete muset provést konfiguraci a nastavit přístupové údaje k vašemu iDoklad účtu. Poté budou faktury automaticky generovány a odesílány z iDokladu na základě nových objednávek ve vašem obchodě.

Woo Idoklad

iDoklad je nejznámější fakturační program na trhu, který nabízí široké spektrum možností. Díky tomu postačuje nejen malým živnostníkům, ale i středně velkým firmám, které potřebují mnoho funkcí. Zejména majitelé e-shopů si chválí automatizaci a vyladěné API.

Recenze, proč používat iDoklad

Vyfakturuj a WooCommerce

Vyfakturuj je další fakturační systém, který můžete napojit na WooCommerce. Pro napojení Vyfakturuj na WooCommerce je třeba nainstalovat a aktivovat plugin Vyfakturuj pro WooCommerce. Po aktivaci pluginu budete muset provést konfiguraci a nastavit přístupové údaje k vašemu Vyfakturuj účtu. Poté budou faktury automaticky generovány a odesílány z Vyfakturuj na základě nových objednávek ve vašem obchodě.

Woo Vyfakturuj

Vyfakturuj je nejkomplexnější fakturační nástroj v Česku. Má vynikající poměr cena/výkon, podporuje řadu integrací a možností pro automatizace jako je propojení s bankou, internetovým obchodem nebo platební bránou. Ideální je správa více firem z jednoho účtu.

Recenze, proč používat Vyfakturuj

Superfaktura a WooCommerce

Pro napojení Superfaktury na WooCommerce je třeba nainstalovat a aktivovat plugin SuperFaktura WooCommerce. Po aktivaci pluginu budete muset provést konfiguraci a nastavit přístupové údaje k vašemu Superfaktura účtu. Poté budou faktury automaticky generovány a odesílány z Superfaktury na základě nových objednávek ve vašem obchodě. Pro více informací o pluginu a jeho nastavení se můžete podívat na články na blogu Superfaktura.

Woo Superfaktura

SuperFaktura je robustní fakturační software s jednoduchou administrací a vynikajícím poměrem cena/výkon. Umí nespočet věcí, které usnadní vaše podnikání. Kromě standardních funkcí, můžete zasílat faktury poštou, posílat sms upomínky a zaznamenávat skladové zásoby. Oceňujeme vystavení faktury na pár kliknutí, stejně jako propojení s bankami, platebními metodami, kurýrními službami atd.

Recenze, proč používat Superfaktura


Co číst dále:


Přispět svou zkušeností
diskuze
Podělte se o názor a pomozte tak ostatním!