Mooveez recenze

Mooveez


Výhody
+ Zábavné učení při sledování filmů
+ Jazyk se učíte přirozeně
+ Další procvičování pomocí kartiček a gramatických lekcí


Nevýhody
– Nefunguje na počítačích a noteboocích
– Nabídka zdarma je velmi omezená

 

 

mooveez-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Procvičování cizího jazyka formou sledování filmů s titulky praktikuje řada z nás. Aplikace Mooveez šla však ještě dál a pořádně tuto metodu propracovala. A to dokonce tak, že za ni od British Council obdržela precizní ocenění ELTons v kategorii Digitální inovace.

Tato česká platforma sází na osvědčenou metodu učení ve stylu “škola hrou” a učí angličtinu pomocí sledování filmů, seriálů a dokumentů. Jejich výběr není náhodný a pro svou aplikaci tvůrci vybírají filmy oblíbené a také jazykově bohaté. Těšit se tak můžete na kinematografické skvosty typu Americká krása, Pulp Fiction nebo třeba Kmotr.

Při sledování svého oblíbeného filmu máte k dispozici interaktivní scénář s přepisem originálu i překladem. Jednotlivé snímky jsou rozdělené do částí nazvaných “lekce” a snadno se tak můžete vracet k jednotlivým dialogům, vytvářet interaktivní kartičky nebo se pomocí chytrých poznámek učit chápat souvislosti. Mooveez využívá také toho, že při výuce můžeme sledovat svůj progres, což působí velmi motivačně. Aplikace zkrátka myslí na všechno.

Jak asi tušíte, nebude to zadarmo. Respektive zdarma si můžete užívat zkušební čtrnáctidenní verzi, ale pokud se chcete skutečně naučit anglicky, nebude to pochopitelně stačit. Díky ní však můžete zjistit, zda vám tato forma bude vyhovovat. Pokud se rozhodnete pokračovat, nečekají vás žádné přehnané výdaje. Měsíční předplatné stojí 179 Kč, roční 949 Kč, což je za měsíc ještě o stokorunu méně.

Chytrá a zábavná forma výuky při sledování oblíbených filmů doplněná o řadu interaktivních her a funkcí.

Finance

Zkušební verze je, co se počtu filmů týče, velmi osekaná, cena plné verze je však velmi sympatická

Nabízí Mooveez platformu bezplatně? Je možnost upgradovat a přejít na obsáhlejší prémiové členství? A pokud ano, musíte platit pravidelně nebo jde o jednorázovou platbu? Sestavili jsme tabulku, jež odpoví:

Cenazdarma / cca 450 Kč za film
Verze zdarma
Časově neomezená verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze (v případě předplatného)
Jedna platba za všechny úrovně

Učební metody

Učí formou sledování filmů a seriálů, k dispozici je překlad, přepis i gramatická cvičení

Abyste dostali vaši angličtinu na plynulou úroveň, potřebujete systematicky pracovat na všech jejích součástech: poslechu, mluvení, čtení i psaní. Dobrá platforma se pozná už jen, když pomáhá zlepšovat alespoň jednu z těchto sfér, avšak pochopitelně čím více oblastí angličtiny si v rámci platformy zlepšujete tím lépe. Pokud služba nabízí i něco navíc v podobě interaktivních her, výuka vás bude i více bavit. Jak je na tom Mooveez?

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstandartní interaktivní funkce
Škola hrou

Rozsah výuky

Hodí se pro většinu stupňů pokročilosti, rychlost výuky si můžete přizpůsobit

Některé platformy nabízejí učení jazyka podle úrovní. Mezi takové patří například OnlineJazyky.cz nebo Easylingo, jiné naopak nepodporují přímo rozdělování na úrovně v rámci výuky, avšak soustředí na učení jazyka komplexně. Ať je to tak či onak, v tabulce se dozvíte, co konkrétně můžete od Mooveez očekávat.

Možnost výběru obtížnosti
Vhodné i pro pokročilé?
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatibilita

Funguje pouze pro tablety a chytré telefony, chybí počítačová aplikace

Jde pouze o web či webovou aplikaci, nebo mají i mobilní aplikaci? Jestliže nemají, je jejich design responzivní, abyste web rozjeli i na mobilním zařízení? A můžete se díky platformě učit i bez připojení k internetu?

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivní design-
Funguje offline?

Jednoduchost

Aplikace je v češtině a ovládání je intuitivní a jednoduché

Pokud jste rozhodnutí, že angličtinu chcete ovládnout, neintuitivní prostředí vás spíše neodradí, ale pokud je zážitek v platformě dobrý, o to více se na výuku budete těšit. Díky intuitivnímu a příjemného prostředí s platformou budete spíše pravidelně pracovat než v opačném případě. Proto považujeme jednoduchost za nezanedbatelný faktor při výběru online kurzu angličtiny.

Intuitivní ovládánívynikající
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Není pro vás Mooveez to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání angličtiny online

Více informací →

Mooveez recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.32 (22 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem