Help For English recenze

Help For English angličtina


Výhody
+ Přehledné členění jednotlivých oblastí výuky
+ Úroveň, metodu a typ lekce si vybíráte sami a lze mezi nimi libovolně přeskakovat
+ Aktivní diskuzní fórum pro rady, komentáře či nápady

Nevýhody
– Poněkud zastaralá grafika
– Styl výuky je spíše učebnicový, což může být méně atraktivní
– Chybí mobilní aplikace

helpforenglish-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Portál helpforenglish.cz je jedním z prvních a nejobsáhlejších českých webů na výuku angličtiny. To s sebou nese řadu výhod. Čeká vás tu nepřeberné množství testů, slovíček, gramatických cvičení i tipů pro výuku, najdete tu přehledný slovník a web vám poradí třeba i s tím, jaké učebnice si stojí za to pořídit. Nečeká vás tu žádný rozřazovací test na úrovně pokročilosti, ale jak úroveň, tak i metodu si volíte zcela sami. Díky tomu si můžete výuku přizpůsobit na míru svým potřebám a učit se jen to, co vás aktuálně zajímá. 

Na druhou stranu však dlouhá existence webu přináší i nevýhody. Výukové metody jsou ve srovnání s moderními aplikacemi typu Duolingo laděné velmi klasicky a učebnicově, což může výrazně snižovat atraktivitu webu i samotné výuky. Podobně zastarale může na někoho působit i grafika webu, která moderními prvky také zrovna neoplývá. Jelikož však tato skutečnost neubírá nic na přehlednosti, můžeme to tvůrcům helpforenglish.cz odpustit. Ruku v ruce se zmíněnými negativy jde pak i chybějící mobilní aplikace nebo offline výukový režim. 

Nedostatky v grafických prvcích ale třeba i v intuitivnosti ovládání webu dožene velmi široký rozsah výuky i velká škála učebních metod, v nichž chybí pouze mluvené slovo. K dispozici je i placená verze produktu Englishme, která je sice časově omezená na 1 rok, i tak však finančně poměrně výhodná.

Velmi oblíbená česká platforma pro výuku angličtiny s nepřeberným množstvím cvičení, testů a slovíček i pro pokročilé.

Finance

Verze zdarma je časově neomezená, placenou však získáte maximálně na rok

Nabízí Helpforenglish.cz platformu bezplatně? Je možnost upgradovat a přejít na obsáhlejší prémiové členství? A pokud ano, musíte platit pravidelně nebo jde o jednorázovou platbu? Sestavili jsme tabulku, jež odpoví:

Cenazdarma / 790 Kč ročně (Englishme)
Verze zdarma
Časově neomezená verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze
Jedna platba za všechny úrovně

Učební metody

Všechny metody kromě mluvení

Abyste dostali vaši angličtinu na plynulou úroveň, potřebujete systematicky pracovat na všech jejích součástech: poslechu, mluvení, čtení i psaní. Dobrá platforma se pozná už jen, když pomáhá zlepšovat alespoň jednu z těchto sfér, avšak pochopitelně čím více oblastí angličtiny si v rámci platformy zlepšujete tím lépe. Pokud služba nabízí i něco navíc v podobě interaktivních her, výuka vás bude i více bavit. Jak je na tom Helpforenglish.cz?

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstandartní interaktivní funkce
Škola hrou

Rozsah výuky

Velmi pestrý, obsahuje i specializované kurzy

Některé platformy nabízejí učení jazyka podle úrovní. Mezi takové patří například OnlineJazyky.cz nebo Easylingo, jiné naopak nepodporují přímo rozdělování na úrovně v rámci výuky, avšak soustředí na učení jazyka komplexně. Ať je to tak či onak, v tabulce se dozvíte, co konkrétně můžete od Helpforenglish.cz očekávat.

Možnost výběru obtížnosti
Vhodné i pro pokročilé?
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatibilita

Funguje na webu, chybí mobilní aplikace i offline režim

Jde pouze o web či webovou aplikaci, nebo mají i mobilní aplikaci? Jestliže nemají, je jejich design responzivní, abyste web rozjeli i na mobilním zařízení? A můžete se díky platformě učit i bez připojení k internetu?

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivní design
Funguje offline?

Jednoduchost

Průměrná, bez vysvětlivek či videoprůvodce

Pokud jste rozhodnutí, že angličtinu chcete ovládnout, neintuitivní prostředí vás spíše neodradí, ale pokud je zážitek v platformě dobrý, o to více se na výuku budete těšit. Díky intuitivnímu a příjemného prostředí s platformou budete spíše pravidelně pracovat než v opačném případě. Proto považujeme jednoduchost za nezanedbatelný faktor při výběru online kurzu angličtiny.

Intuitivní ovládáníprůměrné
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Není pro vás Helpforenglish.cz to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání angličtiny online

Více informací →

Helpforenglish.cz recenze
helpforenglish-logo

Název: Helpforenglish.cz

Shrnutí: Portál helpforenglish.cz je jedním z prvních a nejobsáhlejších českých webů na výuku angličtiny. To s sebou nese řadu výhod. Čeká vás tu nepřeberné množství testů, slovíček, gramatických cvičení i tipů pro výuku, najdete tu přehledný slovník a web vám poradí třeba i s tím, jaké učebnice si stojí za to pořídit. Nečeká vás tu žádný rozřazovací test na úrovně pokročilosti, ale jak úroveň, tak i metodu si volíte zcela sami. Díky tomu si můžete výuku přizpůsobit na míru svým potřebám a učit se jen to, co vás aktuálně zajímá.  Na druhou stranu však dlouhá existence webu přináší i nevýhody. Výukové metody jsou ve srovnání s moderními aplikacemi typu Duolingo laděné velmi klasicky a učebnicově, což může výrazně snižovat atraktivitu webu i samotné výuky. Podobně zastarale může na někoho působit i grafika webu, která moderními prvky také zrovna neoplývá. Jelikož však tato skutečnost neubírá nic na přehlednosti, můžeme to tvůrcům helpforenglish.cz odpustit. Ruku v ruce se zmíněnými negativy jde pak i chybějící mobilní aplikace nebo offline výukový režim.  Nedostatky v grafických prvcích ale třeba i v intuitivnosti ovládání webu dožene velmi široký rozsah výuky i velká škála učebních metod, v nichž chybí pouze mluvené slovo. K dispozici je i placená verze produktu Englishme, která je sice časově omezená na 1 rok, i tak však finančně poměrně výhodná.

Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.25 (8 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem