EnglishMe recenze

EnglishMe.cz


Výhody
+ Cvičení gramatiky, vysvětlivky a procvičování slovíček.
+ Vše velmi dobře zpracované.
+ Svoboda ve tvorbě vlastní výuky.


Nevýhody
– Nástroj nemá tak propracované metody “speakingu” jako některé námi recenzované platformy.

Englishme

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Aplikace EnglishMe! nabízí rozsáhlou databázi testů na rozličná témata, propracované vysvětlivky gramatiky a chytrý software na učení vlastních slovíček. Oproti starším verzím je nyní učení v této aplikaci téměř hrou. Nudné testy se proměnily v zábavnou aktivitu, při které se učíte angličtinu mnohem lehčeji, než dřív. Aplikace EnglishMe! pochází z dílny HelpForEnglish.cz a využívá jejich rozsáhlé databáze učebních materiálů a testů. Milovníci zmíněného vzdělávacího webu též ocení i férovou cenu 1490 Kč /rok.


Finance – 8.3/10

Englishme je levný, ale šikovný

Englishme Cena

Nástroj si máte možnost po dobu 7 dní zdarma otestovat a pokud se vám zalíbí, můžete si jej pořídit za 1490 Kč ročně. Samozřejmě pokud se vám nechce vydávat takovou částku najednou, máte možnost zkusit i kratší období. EnglishMe! se dá pořídit už od 540 Kč na tři měsíce, nebo 920 Kč na šest měsíců. Jak si ale jistě sami spočítáte, roční předplatné je nejvýhodnější. Za tuto cenu máte přístup ke všem jazykovým úrovním a cvičebním metodám, které English Me nabízí, bohužel vždy jen po dobu, na jakou jste si službu předplatili. To je oproti jiným kurzům nevýhoda, protože i když za jiný kurz zaplatíte třeba více, máte možnost vracet se ke kurzu doživotně. To EnglishMe! neumožňuje.

Verze zdarma
Cena1490 Kč / rok
Neomezená doba studia (1 rok)
Možnost koupit všechny úrovně

Pozor na!

Přístup do aplikace EnglishMe! budete mít pouze po omezenou dobu – po dobu vašeho předplatného. Pokud se budete chtít později ke studiu vrátit, musíte předplatné obnovit.

Učební metody – 8/10

Klasické učební metody HelpForEnglish.cz

Englishme Ucebni Metody

Kdo se někdy pokoušel učit anglicky na internetu, možná už narazil na vzdělávací web HelpForEnglish.cz. Jde o spolehlivý zdroj materiálů pro výuku jazyků. Nyní si představte tento web jako webovou aplikaci. Přesně to je aplikace EnglishMe!. Metody sice nejsou tolik interaktivní a připomínají klasické školní testy, ale i tak se jejich poslechem, psaním i procvičováním gramatiky hodně naučíte. EnglishMe! nabízí kvalitní studium gramatiky, čtení a psaní textu, a samozřejmě nechybí ani poslech. Co nám chybělo, byla větší možnost naučit se kvalitně anglicky mluvit. Chápeme, že poslechem se lze naučit hodně, ale praxe v mluvení je určitě lepší.

Co je velkou výhodou, je práce aplikace s vašimi studijními výsledky. Pokud vám ještě něco dostatečně nejde, aplikace tomu přizpůsobí obsah dalších testů tak, abyste si problematické části procvičovali co nejvíce.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstardní interaktivní funkce
Škola hrou

Rozsah výuky – 7.7/10

Výběr ze všech jazykových úrovní

Platforma vyčnívá z řady recenzovaných webových aplikacích v tom, že s nákupem obdržíte všechny jazykové úrovně v jednom balení. Nejedná se o ucelený systém, nýbrž o poměrně volnou výuku s důrazem na individualitu. Například je možno si procvičovat naprosto jakákoli slovíčka dle vlastního výběru.

Nezáleží tedy na tom, zda jste na úrovni A1 či A2 – tedy začátečník, nebo už toho v anglickém jazyce zvládáte více. Všechny jazykové úrovně si zde najdou to své.

Co u EnglishMe! nenajdete, jsou specializované jazykové kurzy (např. obchodní angličtina, angličtina pro strojaře, investory, designéry atd.). Nenajdete tady ale ani cílenou přípravu na speciální zkoušky FCE a CAE. Samozřejmě procvičováním a studiem v této aplikaci se na ně připravit můžete. Cílené testy a zkoušky tu však nehledejte.

Možnost výběru obtížnosti
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Náš tip! 

Pokud hledáte kurz angličtiny přesně pro české studenty, nemůžete si zvolit lépe! EnglishMe! se soustředí přesně na problémy, které může mít při studiu cizího jazyka český student a přizpůsobuje tomu výuku.

Kompatibilita – 7.1/10

Webová aplikace pro všechny zařízení

Ať už se chcete učit na tabletu, notebooku či telefonu, EnglishMe! vám vyjde vstříc. Jde o webovou aplikaci, která funguje on-line. Off-line zatím bohužel spustit nelze.  Pokud byste si raději stáhli mobilní aplikaci, budete ji hledat marně. Musíte se spokojit s tím, že si ji v mobilních zařízeních budete pouštět v prohlížeči, což však není velký problém. Aplikace i tak funguje dobře. Nevýhodou však je, že pokud byste chtěli studovat třeba při cestě do práce či do školy, třeba v autobusu, musíte využít svá mobilní data.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Jde spustit na mobilu a tabletu?
Funguje offline?

Jednoduchost – 6.2/10

Jednoduché s mírným retro designem

Ačkoli design působí lehce zastaralým dojmem, na funkčnost a efektivitu učení to nemá vliv. Po chvíli práce se systémem si osvojíte, jak s ním pracovat. Důležité pro vás je horní menu, kde přepínáte mezi jednotlivými učebními metodami. Dobré je také vědět, že kolonka vpravo u každého testu znázorňuje jeho obtížnost. Nenajdete zde žádného průvodce a je proto důležité si přijít na vlastní systém a učební rutinu.

Výhodu představuje jakýsi motivační program, který vás díky vašim úspěchům posouvá dál a dává vám chuť ve studiu pokračovat. Navíc – jak už jsme zmínili výše – pokud vám něco nejde, program rychle vyhodnotí výsledky vašich testů a předkládá vám v dalších cvičeních právě pro vás problematickou tematiku k lepšímu procvičení.

Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Podpora – 5/10

Co má EnglishMe! poněkud nedostatečné, je podpora klientů. Telefonní kontakt jsme na ně hledali marně a nemají ani on-line chat pro rychlé dotazy. Spojit se s nimi můžete pomocí kontaktního formuláře, nebo přímo přes e-mail.

Telefon
E-mail/kontaktní formulář
Online chat
Odpověď do 24 hodin
Odpovědi7/10

My jsme zvolili e-mailovou komunikaci a jsme vcelku spokojení. Odpověděli během 6 hodin, bohužel ne všechny naše otázky byly zodpovězeny. A odpovědi, které jsme dostali, byly poměrně strohé. Z podpory klientů jsme tedy poněkud zklamaní.

Není ENglishMe ten pravý šálek tea pro vás? Podívejte se na naše srovnání kurzů angličtiny online

Více informací →

EnglishMe recenze
Englishme

Název: EnglishMe

Shrnutí:
✅ Široká nabídka kurzů
✅ Verze zdarma
✅ Listening / Poslech
✅ Reading / Čtení
✅ Writing / Psaní
✅ Nadstardní interaktivní funkce
✅ Škola hrou
✅ A1
✅ A2
✅ B1
✅ B2
✅ C1
✅ C2

 • Finance - 8.3/10
  8.3/10
 • Učební metody - 9/10
  9/10
 • Rozsah výuky - 7.7/10
  7.7/10
 • Kompatibilita - 7.1/10
  7.1/10
 • Jednoduchost - 6.2/10
  6.2/10
 • Podpora - 6/10
  6/10
7.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.3 (20 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

2 Příspěvky

 1. Anonym 4.12.2020
 2. Anonym 5.10.2020

Přispět názorem

Odesílám