EasyLingo recenze

EasyLingo


Výhody
+ Všechny jazykové úrovně máte v jedné platbě
+ Doživotní přístup
+ Výuka probíhá interaktivně, hravým a originálním způsobem.


Nevýhody
– Cena patří mezi vyšší a mají pouze webovou aplikaci (nikoli mobilní).

easylingo-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Easylingo je unikátní vzdělávací systém, který sdružuje kurzy OnlineJazyků do výhodných balíčku, přičemž máte k dispozici všechny jazykové úrovně (A1 až C2). Pokud se chcete učit kromě angličtiny také další jazyky jako němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu či italštinu, pak oceníte možnost pořízení balíčku všech jazyků v jednom. Mezi přednosti Easylinga patří zejména interaktivní procvičování slovíček a gramatiky.

Všemi jazykovými úrovněmi provází video průvodce a po celou dobu máte lektora na online chatu, jenž je k dispozici od 8:00 do 16:00 každý pracovní den. Ideální systém pro ty, jenž chtějí učení angličtiny (či jiných jazyků) udělat zábavnější, zpravidelnit jej a přitom stále zvyšovat jazykové úrovně. Naopak pokud hledáte cenově dostupný kurz nebo je vaší prioritou, abyste se mohli učit skrze mobilní aplikaci, pak možná Easylingo nebude tou správnou volba.


Finance – 10/10

Všechny kurzy OnlineJazyky.cz aneb ušetřte 11 950 Kč díky Easylingu

Ačkoli je cena vyšší než všechny kurzy, které jsme uvedli do srovnání, je poměr cena/výkon řádově lepší u Easylinga. Pokud byste všechny kurzy koupili zvlášť na Onlinejazyky.cz zaplatili byste 19 920 Kč. Když koupíte kurz Easylingo, kde jsou všechny jazykové úrovně od OnlineJazyky.cz, pak zaplatíte jen 7 970Kč. Vše si můžete zdarma vyzkoušet v demo verzi a přístup máte doživotně.

Verze zdarma
Časově neomezená verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze
Jedna platba za všechny úrovně

Učební metody – 10/10

Interaktivní výuka jazyků

Kurz Easylinga běží na systému od OnlineJazyky.cz, který se vyznačuje interaktivními učebními metodami. Mezi nejzajímavější funkce patří možnost procvičování výslovnosti, což probíhá tak, že se vám přehraje anglická věta, vy ji zopakujete, systém vás nahraje a následně můžete porovnat lektorovu a vaši výslovnost. Součástí je však i procvičování gramatiky, poslechu či různých cvičeních. Výukou vás provádí několik lektorů, občas atmosféru odlehčí i Pavel Liška.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstardní interaktivní funkce
Škola hrou

Rozsah výuky – 7,7/10

Výuka od A až po Z… teda od A1 až po C2 – zkrátka všechno

CTo, co možná štve některé z vás na aplikaci jako je DuoLingo, je, že byť je výuka interaktivní a zábavná, není příliš vhodná pro pokročilé. Easylingo je jako DuoLingo, ale dovede vás do vyšších jazykových úrovních (od A1 až do C2). Berte však v potaz, že součástí balíčku kurzů Easylinga nejsou specializované kurzy jako příprava na FCE kurz či státní maturitě – jsou však možné dokoupit zvlášť.

Možnost výběru obtížnosti
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatibilita – 7.1/10

Spustíte na PC i mobilu, ale nečekejte mobilní appku

Budete mít k dispozici webovou aplikaci, kterou není třeba nijak instalovat. Dostupná je ze všech zařízení, kde máte připojení k internetu. Milovníci mobilních aplikací zde však nepochodí. To je jeden z důvodů, proč není možná výuka offline. To lze však částečně vykompenzovat vyexportováním slovíček.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Jde spustit na mobilu a tabletu?
Funguje offline?

Jednoduchost – 8.8/10

Really simple – sehr einfach – velmi jednoduché 🙂

Díky video průvodci a jednoduchému rozložení, se zde vyzná i technicky netalentovaný člověk. Administrace je intuitivní a responzivní. Jak pokračujete kurzem, vidíte i nejrůznější statistiky, jenž jsou stavěné tak, aby vás motivovali.

Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Není pro vás EasyLingo to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání angličtiny online

Více informací →

EasyLingo recenze
easylingo-logo

Název: EasyLingo.cz

Shrnutí:
✅ Široká nabídka kurzů
✅ Verze zdarma
✅ Listening / Poslech
✅ Speaking / Mluvení
✅ Reading / Čtení
✅ Writing / Psaní
✅ Nadstardní interaktivní funkce
✅ Škola hrou
✅ A1
✅ A2
✅ B1
✅ B2
✅ C1
✅ C2

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Učební metody - 10/10
  10/10
 • Rozsah výuky - 7.7/10
  7.7/10
 • Kompatibilita - 7.1/10
  7.1/10
 • Jednoduchost - 8.8/10
  8.8/10
8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.5 (16 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem