EasyLingo recenze

EasyLingo


Výhody
+
Můžete si koupit rovnou více balíčků/úrovní najednou
+ Doživotní přístup – nebo po dobu předplatného
+ Výuka probíhá interaktivně, hravým a originálním způsobem
+ Mobilní aplikace


Nevýhody
– Mobilní aplikace funguje pouze on-line

easylingo-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Easylingo je unikátní vzdělávací systém, který vám nabídne kurzy angličtiny i dalších jazyků po jednotlivých balíčcích. Koupit si je tak můžete samostatně (pouze v mobilní aplikaci) nebo přes webové stránky ve formě předplatného. K dispozici jsou přitom všechny jazykové úrovně (od A1 až C2). Mezi přednosti EasyLinga patří interaktivní procvičování slovíček a gramatiky. Předplatné vám umožní studovat přes 50 jazykových lekcí v 6 různých jazycích.


Easylingo video recenze

Finance – 8.3/10

U EasyLingo si můžete koupit vždy jen jeden, pro vás aktuální kurz angličtiny, ale pouze přes mobilní aplikaci. Jeden balíček stojí 2490 Kč a poskytne vám neomezený přístup. Ke svému studiu se tak můžete po čase vrátit a opakovat si, co jste případně zapomněli. Jeden balíček je vždy jedna jazyková úroveň nebo její část. Například úroveň Úrovně A1, A2, B1 a B2 jsou totiž rozděleny vždy na dva balíčky. Pokud se tedy budete chtít naučit celou jednu z těchto úrovní, je nutné zakoupit balíčky dva. Zaplatíte tedy 2x 2490 Kč za jednu úroveň. S tím je třeba počítat. Pouze úroveň C1 a C2 jsou vždy v jednom balíčku. Pokud si nejste jisti, který balíček si koupit, můžete si na stránkách Easylingo udělat rozřazovací test.

Verze zdarma
Cena2490 Kč/úroveň
Neomezená doba studia
Možnost koupit všechny úrovně

To ale není všechno. Druhou variantou, jak si rozšiřovat jazykové znalosti a obzory, je předplatné, které je v současné době hlavní nabídkou na webu Easylingo.cz. Pokud si stáhnete mobilní aplikaci EasyLingo, dostanete nabídku na demoverzi, která vám zdarma zpřístupní jednu lekci angličtiny, a to doživotně. Poté si můžete buď vybrat a zakoupit si celý aktuální balíček angličtiny za zmíněných 2490 Kč – také doživotně, nebo zvolit předplatné.

Předplatné EasyLingo

Možná si říkáte, proč volit předplatné, když pak přijdete o doživotní přístup do kurzů. Ty budou logicky přístupné jen po dobu, kdy budete mít zaplaceno. Jenže výhody to má a to opravdu velké!

Předplatným EasyLingo totiž získáte přístup nejen ke všem lekcím a kurzům angličtiny najednou, ale rovnou ke všem 50 kurzům 6 světových jazyků najednou. V tomto předplatném máte přístup i k balíčkům slovíček nebo ke kurzům pro děti. Cena je od 229 Kč za měsíc. Výše předplatného záleží na tom, na jak dlouho předplatné zvolíte. tato cena je nejnižší a platí při předplatném na 1 rok.

Další variantou je tzv. Předplatné PRO, za které zaplatíte 289 Kč měsíčně na 1 rok. Dostat se tak můžete rovnou k 84 kurzům v 6 jazycích, kromě obecných a slovíčkových kurzů i ke kurzům odborným a opět ke kurzům pro děti. Toto předplatné je ideální pro ty, kteří se potřebují naučit obchodní angličtinu, angličtinu pro právníky, pro zdravotní personál apod.

Pokud byste raději získali doživotní přístup k některému ze speciálních kurzů, můžete si jej opět koupit jako kompletní balíček – většinou opět za cenu 2490 Kč, ale nikoli na EasyLingo, nýbrž na OnlineJazyky.cz. tyto dva weby spolupracují a jedná se v podstatě o totéž. Každý z nich má nějaké speciální nabídky, které si shrneme níže.

EasyLingo vs. OnlineJazyky.cz

Teď jste možná zmatení a nevíte, co je lepší – máte si koupit kurz přes EasyLingo, nebo OnlineJazyky.cz? Nebo je to úplně jedno?

V současné době je skutečně úplně jedno, kterou z aplikací zvolíte. Zatímco Onlinejazyky.cz nabízí koupi jednotlivých balíčků – kurzů přímo na internetu a k předplatnému se dostanete jen v aplikaci, Easylingo to má naopak. Na webu Easylingo je nabídka na předplatné balíčků obsahující přes 50 kurzů v šesti jazycích, ale nenajdete zde zmínku o jednotlivých balíčcích. Pokud si však stáhnete mobilní aplikaci, opět získáte obě možnosti – jak předplatné, tak doživotní přístup na jednotlivé kurzy.

Narozdíl od Easylinga však OnlineJazyky.cz nabízí i online konverzační klub a lektora na Skypu. Do konverzačního klubu se lze přihlásit ale i samostatně, na speciálních webových stránkách (konverzacniklub.cz).

Pozor na!

Nižší úrovně angličtiny jsou rozděleny vždy do dvou balíčků! Zjistěte si proto předem pečlivě, co který balíček obsahuje a který potřebujete. Cena za jednu úroveň se tím vyšplhá na 2×2490 Kč.

Učební metody – 10/10

Interaktivní výuka jazyků

Easylingo Metoda

Kurz Easylingo běží na systému od OnlineJazyky.cz, který se vyznačuje interaktivními učebními metodami. Mezi nejzajímavější funkce patří možnost procvičování výslovnosti, což probíhá tak, že se vám přehraje anglická věta, vy ji zopakujete, systém vás nahraje a následně můžete porovnat lektorovu a vaši výslovnost. Součástí je však i procvičování gramatiky, poslechu či různých cvičení. Výukou vás provádí několik lektorů, občas atmosféru odlehčí i Pavel Liška.

Co oceňujeme, je možnost konzultovat svou angličtinu s lektorem na Skypu. V rámci Easylingo studia je totiž možné domluvit si individuální hodiny. Abyste zlepšili svou konverzaci, můžete se také přihlásit do Online konverzačního klubu, kde se setkáte s různou výslovností a zajímavými rozhovory. Naučíte se, jak poslouchat i jinou, než precizně vyslovovanou angličtinu pedagogů a připravíte se tak lépe na praxi v rámci návštěvy cizí země, nebo zkrátka na praktické používání vaší angličtiny. V klubu si navíc můžete rozvíjet mluvení v angličtině a ověřovat si, zda vám ostatní rozumí.

Rozsah výuky – 7.7/10

Výuka od A až po Z… teda od A1 až po C2 – zkrátka všechno

Easylingo Rozsah Vyuky

Oblíbili jste si aplikaci DuoLingo, ale štve vás, že i když je výuka interaktivní a zábavná, není příliš vhodná pro pokročilé? Easylingo je jako DuoLingo, ale dovede vás do vyšších jazykových úrovní (od A1 až do C2). Součástí předplatného PRO jsou i specializované kurzy jako příprava na FCE a CAE kurz nebo příprava na  státní maturitu. Tyto specializované kurzy je možné zakoupit zvlášť  také v rámci nabídky OnlineJazyky.cz.

Jak už jsme psali výše, jednotlivé balíčky – úrovně, můžete u Easylingo zakoupit zvlášť, ale pouze přes mobilní aplikaci, nikoli na webu. Cena jednoho balíčku je 2490 Kč. Vybrat si můžete jen jeden kurz, ale i všechny najednou. Získáte tak doživotní přístup a můžete se ke studiu angličtiny opakovaně vracet. Na webu je pak k dispozici předplatné, jež vám otevře cestu ke studiu rovnou 6 jazyků na všech úrovních.

Možnost výběru obtížnosti
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatibilita – 8.5/10

Spustíte na PC i mobilu přes aplikaci

Easylingo Kompatibilita2

S Easylingo budete mít k dispozici webovou aplikaci, kterou není třeba nijak instalovat. Dostupná je ze všech zařízení, kde máte připojení k internetu. Obrovskou výhodou a také skvělou podporou vašeho studia angličtiny je mobilní aplikace, která ale funguje pouze online. I tak je ale výborné, že se můžete kdykoli do svého kurzu dostat, ať už připojeni na wifi, která je dnes téměř všude, nebo přes mobilní data. Už se nemusíte nudit při čekání na vlak nebo autobus, nebo mezi přednáškami na vysoké škole. Nyní se můžete věnovat svému studiu, protože si vše potřebné nosíte v aplikaci v mobilním telefonu.  A co když nemáte ani připojení, ani data? I to lze částečně vykompenzovat – vyexportováním slovíček, která si pak můžete procvičovat, i když jste zrovna offline.

Mobilní aplikace EasyLingo

Mobilní aplikace EasyLingo je opět vzhledově totožná s aplikací OnlineJazyky.cz. Stejně tak celé studium a jeho koncept, videa, cvičení atd. jsou stejné. Jediné, co se změní je ikona na mobilu a název aplikace.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Jde spustit na mobilu a tabletu?
Funguje offline?

Jednoduchost – 8.8/10

Really simple – sehr einfach – velmi jednoduché 🙂

Díky video průvodci a jednoduchému rozložení, se zde vyzná i technicky netalentovaný člověk. Administrace je intuitivní a responzivní. Okamžitě po přihlášení do aplikace máte přehled, jak pokračujete s kurzem, vidíte i nejrůznější statistiky, jež jsou stavěné tak, aby vás motivovaly a povzbuzovaly v dalších studiu. Pokud byste snad v programu tápali, můžete využít vysvětlivky nebo videoprůvodce. A k dispozici jsou samozřejmě i poradci na online chatu nebo na telefonu.

Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Podpora – 7/10

Easylingo Podpora

Ač má klientská podpora Easylingo k dispozici online chat, e-mail i telefon, příliš rychlé odpovědi u nich nečekejte. Možná je to tím, že mají velký počet zájemců a uživatelů, a s tím i mnoho dotazů. I tak bychom ocenili, kdyby byly odpovědi na dotazy rychlejší.

Telefon
E-mail/kontaktní formulář
Online chat
Odpověď do 24 hodin
Odpovědi7/10

My jsme zvolili nejprve dotaz formou e-mailu, ale když nám do 24 hodin nikdo neodpověděl, využili jsme online chat. I tam trvaly odpovědi poměrně dlouho a byly celkem strohé, i když postačily. Celkem jsme se tedy dozvěděli jen část našich otázek a zbytek jsme museli dohledat na webu.

Není pro vás EasyLingo to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání angličtiny online

Více informací →

EasyLingo recenze
easylingo-logo

Název: EasyLingo.cz

Shrnutí:
✅ Široká nabídka kurzů
✅ Verze zdarma
✅ Listening / Poslech
✅ Speaking / Mluvení
✅ Reading / Čtení
✅ Writing / Psaní
✅ Nadstardní interaktivní funkce
✅ Škola hrou
✅ A1
✅ A2
✅ B1
✅ B2
✅ C1
✅ C2

8.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.93 (27 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám