Lyrics Training recenze

Lyrics Training


Výhody
+ Zábavná výuka formou textů k písničkám
+ Najednou cvičíte poslech, psaní i čtení
+ Lze volit obtížnost


Nevýhody
– Jednotvárný způsob výuky, který po chvíli začne nudit
– Nehodí se jako příprava na zkoušky (absence učení gramatiky či specializovaných kurzů)

 

 

lyrics-training-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Rádi se učíte cizí jazyk prostřednictvím filmů, seriálů nebo písniček? Pak vás bude aplikace Lyrics Training bavit. Pomocí videoklipů s texty písniček pomáhá vylepšovat jazykové dovednosti zábavnou formou – poslechem s doplňováním slov. Množství slov, které budete doplňovat, si můžete zvolit podle své jazykové úrovně a postupně si tak například procvičování ztěžovat. Naráz tak vlastně trénujete poslech, psaní i čtení v angličtině.

K dispozici je zde nepřeberné množství písniček roztříděných podle žánrů. Tato rozmanitost má i jinou výhodu než to, že baví, můžete tak totiž poslouchat širokou škálu různých akcentů.

Základní verze je dostupná zdarma i bez registrace. Pokud si však vytvoříte bezplatný účet, můžete ukládat a nahrávat oblíbené texty, pokud jste učitel, vytvářet i vlastní cvičení, a také soutěžit s ostatními ve výši svého skóre. To může působit velmi motivačně a donutí vás to cvičit ještě o něco déle. V mobilní aplikaci je k dispozici i premium verze, která nabízí přehrávání bez čekání nebo možnost překladu slovíček či vět bez limitů.

Jakkoliv je tato platforma zábavná a v mnoha ohledech samozřejmě i prospěšná, pokud se chcete zdokonalit v gramatice nebo se připravit na zkoušky či testy ve škole, určitě se najdou vhodnější aplikace. I tímto způsobem se totiž gramatiku učíte, ale nikterak intenzivně. Nemůžete si také vybrat okruhy, které potřebujete trénovat a v písničkách jsou navíc často využívané hovorové výrazy, které vám u zkoušek nemusí projít a nejsou gramaticky zrovna správně.

 

Zábavná aplikace procvičující angličtinu formou textů vašich oblíbených písniček.

Finance

Funguje bez registrace i s ní, v obou případech bezplatně, možnost premium verze s několika vylepšeními (překlad vět, přístup ke slovníku…)

Nabízí Lyrics Training platformu bezplatně? Je možnost upgradovat a přejít na obsáhlejší prémiové členství? A pokud ano, musíte platit pravidelně nebo jde o jednorázovou platbu? Sestavili jsme tabulku, jež odpoví:

Cenazdarma / 769 Kč ročně
Verze zdarma
Časově neomezená verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze
Jedna platba za všechny úrovně

Učební metody

Zábavně učí pomocí textů písniček

Abyste dostali vaši angličtinu na plynulou úroveň, potřebujete systematicky pracovat na všech jejích součástech: poslechu, mluvení, čtení i psaní. Dobrá platforma se pozná už jen, když pomáhá zlepšovat alespoň jednu z těchto sfér, avšak pochopitelně čím více oblastí angličtiny si v rámci platformy zlepšujete tím lépe. Pokud služba nabízí i něco navíc v podobě interaktivních her, výuka vás bude i více bavit. Jak je na tom Lyrics Training?

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstandartní interaktivní funkce
Škola hrou

Rozsah výuky

Skvělá aplikace na procvičování poslechu, ale ne jako příprava ke zkouškám

Některé platformy nabízejí učení jazyka podle úrovní. Mezi takové patří například OnlineJazyky.cz nebo Easylingo, jiné naopak nepodporují přímo rozdělování na úrovně v rámci výuky, avšak soustředí na učení jazyka komplexně. Ať je to tak či onak, v tabulce se dozvíte, co konkrétně můžete od Lyrics Training.

Možnost výběru obtížnosti
Vhodné i pro pokročilé?
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatibilita

Funguje na počítači, ke stažení je i mobilní aplikace

Jde pouze o web či webovou aplikaci, nebo mají i mobilní aplikaci? Jestliže nemají, je jejich design responzivní, abyste web rozjeli i na mobilním zařízení? A můžete se díky platformě učit i bez připojení k internetu?

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivní design
Funguje offline?

Jednoduchost

Velmi snadná na ovládání, i pro úplné jazykové začátečníky

Pokud jste rozhodnutí, že angličtinu chcete ovládnout, neintuitivní prostředí vás spíše neodradí, ale pokud je zážitek v platformě dobrý, o to více se na výuku budete těšit. Díky intuitivnímu a příjemného prostředí s platformou budete spíše pravidelně pracovat než v opačném případě. Proto považujeme jednoduchost za nezanedbatelný faktor při výběru online kurzu angličtiny.

Intuitivní ovládánívynikající
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Není pro vás Lyrics Training to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání angličtiny online

Více informací →

Lyrics Training recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.7 (10 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem