English Hacker recenze

English Hacker


Výhody
+ Web je v češtině a hodí se tak i pro úplné začátečníky.
+ Propojení s Youtube videi
+ Velmi propracované lekce


Nevýhody
– Možnosti vyplňování úkolů a lekcí jsou lehce zastaralé
– Hodila by se zábavnější forma

 

english-hacker-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Web English Hacker založila Markéta Růžičková a vycházela při tom ze svého vlastního příběhu a zkušeností. Vžila se do kůže všech věčných začátečníků či těch studentů angličtiny, kteří se stále bojí a stydí mluvit. A to především díky tomu, že sama byla jedním z nich. Nakonec svůj strach překonala a stvořila stránky, které s tím mohou pomoci zase dalším lidem.

S učením angličtiny zde můžete začít úplně od začátku, nebo od pokročilejší úrovně. V obou případech na vás čeká třicet lekcí věnujících se vždy jednomu konkrétnímu tématu. Ke každé z nich patří video, po jehož zhlédnutí si můžete stáhnout studijní materiály. To je jedna ze slabin celé platformy – nic není možné vyplňovat přímo online. Materiály jsou ke stažení v PDF souborech, Wordu a v mp3 formátech, a je tak třeba vše zapisovat ručně. Na druhou stranu však psaní rukou může vést k lepšímu zapamatování si nových věcí.

Jednotlivé lekce jsou vždy stejně strukturované. Někomu tak může chybět větší rozmanitost nebo trochu zábavnější forma. To však vynahrazuje opravdu precizní a podrobné zpracování jednotlivých témat, která jsou vybírána tak, aby se hodila při běžných situacích.

Zajímavé jevy anglického jazyka nebo třeba slova, která se často pletou, jsou pak rozebírány v Youtube videích, která k webu patří. A pokud by vám materiály stále nestačily, můžete si zaplatit rozšířenou verzi s prémiovými nahrávkami a bonusy.

 

Platforma, která dopodrobna rozebírá jednotlivá témata a připraví vás na každodenní situace.

Finance

Spousta kvalitních materiálů zdarma po jednoduché registraci, možnost získání bonusů díky prémiové verzi

Nabízí English hacker platformu bezplatně? Je možnost upgradovat a přejít na obsáhlejší prémiové členství? A pokud ano, musíte platit pravidelně nebo jde o jednorázovou platbu? Sestavili jsme tabulku, jež odpoví:

Cenazdarma / 2790 Kč (premium)
Verze zdarma
Časově neomezená verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze
Jedna platba za všechny úrovně

Učební metody

Komplexní výuka, která nabádá k mluvení alespoň doma v obýváku

Abyste dostali vaši angličtinu na plynulou úroveň, potřebujete systematicky pracovat na všech jejích součástech: poslechu, mluvení, čtení i psaní. Dobrá platforma se pozná už jen, když pomáhá zlepšovat alespoň jednu z těchto sfér, avšak pochopitelně čím více oblastí angličtiny si v rámci platformy zlepšujete tím lépe. Pokud služba nabízí i něco navíc v podobě interaktivních her, výuka vás bude i více bavit. Jak je na tom English hacker?

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstandartní interaktivní funkce
Škola hrou

Rozsah výuky

Pokrývá základní témata pro každodenní situace, jako příprava na jazykové zkoušky se však nehodí

Některé platformy nabízejí učení jazyka podle úrovní. Mezi takové patří například OnlineJazyky.cz nebo Easylingo, jiné naopak nepodporují přímo rozdělování na úrovně v rámci výuky, avšak soustředí na učení jazyka komplexně. Ať je to tak či onak, v tabulce se dozvíte, co konkrétně můžete od English hacker očekávat.

Možnost výběru obtížnosti
Vhodné i pro pokročilé?
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatibilita

Platforma je spíše jednodušší, chybí mobilní verze i offline režim

Jde pouze o web či webovou aplikaci, nebo mají i mobilní aplikaci? Jestliže nemají, je jejich design responzivní, abyste web rozjeli i na mobilním zařízení? A můžete se díky platformě učit i bez připojení k internetu?

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivní design
Funguje offline?

Jednoduchost

Ovládání webu jde zvládnout bez potíží, hodí se e-mailová registrace

Pokud jste rozhodnutí, že angličtinu chcete ovládnout, neintuitivní prostředí vás spíše neodradí, ale pokud je zážitek v platformě dobrý, o to více se na výuku budete těšit. Díky intuitivnímu a příjemného prostředí s platformou budete spíše pravidelně pracovat než v opačném případě. Proto považujeme jednoduchost za nezanedbatelný faktor při výběru online kurzu angličtiny.

Intuitivní ovládánívynikající
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Není pro vás English hacker to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání angličtiny online

Více informací →

English Hacker recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.3 (27 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem