OnlineJazyky.cz recenze

Online Jazyky


Výhody
+ Široká nabídka kurzů, jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé (celkem 6 jazyků)
+ Zábavná a interaktivní výuka
+ Vše s doživotním přístupem.
+ Mobilní aplikace.


Nevýhody
– Mobilní aplikace je dostupná – zatím ale není možné ji spustit offline

onlinejazyky-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Pokud jste jedni z těch lidí, kterým byla výuka jazyků znechucena školní docházkou, budete příjemně překvapeni způsoby výuky OnlineJazyky.cz. Je to platforma pro ty, jenž to s učením jazyků myslí vážně a chtějí se posunout o úroveň výše. Máte na výběr kurzy ze všech jazykových úrovní (angličtina) a k tomu i některé speciální jako třeba přípravné kurzy na FCE. Vybrat si můžete online kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny a italštiny. Nabídka jazykových úrovní v rámci různých jazyků se liší (až na italštinu a ruštinu mají všechny jazyky více úrovní).

Celý kurz jste provázeni video průvodcem. Velkou předností je pokročilá interaktivní výuka. Některé metody jsou podobné těm v aplikaci Duo Lingo, ale oproti ní si zde najde své i pokročilý „jazykář“ úrovně B2 či C1 (kromě italštiny a ruštiny, které jsou zatím pouze pro začátečníky).

Finance – 10/10

Jedna platba, kurz OnlineJazyky.cz = na doživotí

Metody platformy OnlineJazyky.cz si můžete vyzkoušet zdarma po zadání svého emailu. Tím se spustí demo verze a několik úvodních lekcí. Jestliže se pak rozhodnete, že chcete plnohodnotý kurz, pak si stačí vybrat úroveň, zaplatit a hned poté začínáte s výukou. Ke kurzu máte přístup na dobu neomezenou.

Nepřekvapí vás tedy žádné roční poplatky. Nevýhodu je, že každý další kurz je třeba si zaplatit, jednou platbou nedostáváte přístup ke všem kurzům OnlineJazyky.cz (leda byste kurzy zakoupili jako součást balíčku Easylingo). To však mírně zachraňuje garance vrácení peněz, která zajišťuje, že si vyberete takový kurz, jenž vás posune na vyšší úroveň.

Verze zdarma
Časově neomezená verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze
Jedna platba za všechny úrovně

Učební metody – 10/10

Velký výběr kurzů

To, čeho si možná všimnete jako první, je výběr z více než 30 kurzů. Pokud nevíte, jaký si vybrat, pomůže vám zařazovací test, který najdete v demo verzi zdarma. Tento nástroj jsme si skutečně zamilovali, a to právě kvůli jeho rozsahu.

Například takový student po střední škole, má angličtinu B1 nebo B2. Pravdou je, že pokud s tím něco neudělá, jeho angličtina se bude rok od roku zhoršovat. Má dvě možnosti, jak angličtinu dotáhnout na nejvyšší úroveň: buď vyjede do anglicky mluvící země, nebo se bude vzdělávat jinak. Ale jak? Příliš mnoho kurzů se dnes zaměřuje pouze na začátečníky a nikoli na pokročilé. OnlineJazyky.cz jsou v tomto unikátní. Ať už se učíte právě angličtinu nebo jiný jazyk z jejich nabídky, většinou i pokročilý mluvčí se zde často o tu jednu úroveň vylepší.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstardní interaktivní funkce
Škola hrou

Rozsah výuky – 10/10

Chytrá interaktivní výuka

Cílem všech recenzovaných kurzů je naučit se cizí jazyk, to je všem jasné. To, co už tak samozřejmé není, je, jaký požitek máme ze samotné výuky. Možná je právě to, co je klíčem k tomu, abychom se nám vůbec chtělo učit. Musí to bavit! Autoři OnlineJazyků si to nejspíš uvědomují a dělají vše pro to, aby výuka skutečně bavila.

Ať už jde o cvičení výslovnosti vět, jež vám systém sám nahraje a zkontroluje, doplňovačky do křížovek nebo vtipné pochvaly od Pavla Lišky, vždy dokáží efektivně nasměrovat vaši pozornost.

Možnost výběru obtížnosti
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatibilita – 8.5/10

Spustíte na PC i mobilu přes novou mobilní aplikace (Apple i Adnroid zařízení)

Budete mít k dispozici webovou aplikaci, kterou není třeba nijak instalovat. Dostupná je ze všech zařízení, kde máte připojení k internetu. Milovníci mobilních aplikací jistě ocení vychytanou mobilní aplikace. Bohužel zatím není offline (připravuje se). To lze však částečně vykompenzovat vyexportováním slovíček.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Jde spustit na mobilu a tabletu?
Funguje offline?

Jednoduchost – 10/10

Jednoduchá administrace

To poslední, co jako student jazyků chcete zažívat, je zdržování díky nepřehledné administraci kurzu. Díky video průvodci a jednoduchému rozložení, se zde vyzná technicky netalentovaný člověk.

Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Pokud vás kurz na onlinejazyky.cz nezaujal, podívejte se na na naše srovnání Angličtiny Online

Více informací →

Naše hodnocení
 • Finance - 10/10
  10/10
 • Učební metody - 10/10
  10/10
 • Rozsah výuky - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 8.5/10
  8.5/10
 • Jednoduchost - 10/10
  10/10
9.7/10
Sending
Jak hodnotí naši čtenáři
4.19 (37 Hlasů)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Žádná opdověď

 1. 18.9.2018

  […] V rámci kurzu máte přístup do všech jazyků v jedné ceně (4600 Kč / rok). Tento kurz je ideální spíše pro začátečníky, nikoli pokročilé – od kurzu očekávejte spíše ovládnutí základů než dosahování pokročilejších úrovní. Díky podrobným a zábavně točeným videím u každého dne získá student i dostatečný gramatický základ – u většiných jiných platforem na učení jazyků je právě vysvětlování gramatiky slabší stránkou. Nenajdete tu však pokročilé interaktivní funkce jako např. rozpoznání správné výslovnosti jako třeba u OnlineJazyky.cz. […]

 2. 18.9.2018

  […] karet s obrázky, práce s textem a mluvení s automatickým rozpoznáním řeči. Oproti např. OnlineJazyky.cz nebo DuoLingo je tato platforma o něco méně hravá, avšak obsahuje daleko více materiálů […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

1 + čtyři =