OnlineJazyky recenze

Vyhody

+ Široká nabídka kurzů, jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé (celkem 6 jazyků).
+ Zábavná a interaktivní výuka.
+ Vše s doživotním přístupem.
+ Mobilní aplikace.

Nevyhody

– Mobilní aplikace je dostupná – zatím ale není možné ji spustit offline

 

onlinejazyky-logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Online Jazyky Recenze

Shrnutí:

Pokud jste jedni z těch lidí, kterým byla výuka jazyků znechucena školní docházkou, budete příjemně překvapeni způsoby výuky Online Jazyky. Je to platforma pro ty, jenž to s učením jazyků myslí vážně a chtějí se posunout o úroveň výše. Máte na výběr kurzy ze všech jazykových úrovní (angličtina) a k tomu i některé speciální jako třeba přípravné kurzy na FCE. Celý kurz jste provázeni video průvodcem. Výhodou je online konverzační klub a lektor na Skypu.

Video Recenze

Finance – 8.3/10

Jedna platba, kurz OnlineJazyky.cz = na doživotí

Onlinejazyky Cena

Metody platformy OnlineJazyky.cz si můžete vyzkoušet zdarma po zadání svého emailu. Tím se spustí demoverze s první lekcí. Jestliže se pak rozhodnete, že chcete plnohodnotný kurz, stačí si vybrat úroveň, zaplatit a hned poté začínáte s výukou. Ke kurzu máte přístup na dobu neomezenou. Nepřekvapí vás tedy žádné další roční poplatky. 

Nevýhodu je, že každý kurz se platí zvlášť, tedy jednou platbou nedostáváte přístup ke všem kurzům OnlineJazyky.cz. To však zachraňuje garance vrácení peněz, která zajišťuje, že si vyberete takový kurz, jenž vás posune na vyšší úroveň. Než koupíte vámi vybraný balíček s určitou úrovní, doporučujeme udělat si rozřazovací test, abyste věděli, na jakou úroveň jste se již dostali.

Cena za jeden balíček angličtiny v OnlineJazyky.cz je 2490 Kč. Balíčky obsahují buď jednu celou úroveň (C1 a C2), nebo část úrovně (A1+, A1-, B1+,…). Stejnou cenu dáte i za některé speciální balíčky, se zaměřením na maturitu z angličtiny, angličtinu obchodní apod. 

Pokud si stáhnete OnlineJazyky.cz do mobilu jako aplikaci, dostanete nabídku nejen na zakoupení celého tohoto balíčku, ale i možnost předplatného. To začíná na 229 Kč za měsíc. Je to zajímavé řešení pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou vydat větší částku najednou. Na druhou stranu u předplatného máte přístup do kurzu vždy jen do chvíle, do kdy si jej předplatíte. Jakmile předplatné vyprší, lekce se vám zamknou. Pro nový přístup je potřeba obnovit předplatné, nebo zakoupit celý balíček. 

Verze zdarma
Cena2490 Kč / úroveň
Neomezená doba studia
Možnost koupit všechny úrovně

Rozsah výuky – 10/10

Velký výběr kurzů

Onlinejazyky Rozsah Vyuky

To, čeho si možná všimnete jako první, je výběr z více než 30 kurzů. Pokud nevíte, jaký si vybrat, pomůže vám zařazovací test, který najdete v demo verzi zdarma. Tento nástroj jsme si skutečně zamilovali, a to právě kvůli jeho rozsahu.

Například takový student po střední škole, má angličtinu B1 nebo B2. Pravdou je, že pokud s tím něco neudělá, jeho angličtina se bude rok od roku zhoršovat. Má dvě možnosti, jak angličtinu dotáhnout na nejvyšší úroveň: buď vyjede do anglicky mluvící země, nebo se bude vzdělávat jinak. Ale jak? Příliš mnoho kurzů se dnes zaměřuje pouze na začátečníky a nikoli na pokročilé. OnlineJazyky.cz jsou v tomto unikátní. Ať už se učíte právě angličtinu nebo jiný jazyk z jejich nabídky, většinou i pokročilý mluvčí se zde často o minimálně jednu úroveň vylepší.

Možnost výběru obtížnosti
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Speciální balíčky

Předností OnlineJazyků.cz je i možnost vzdělávat se v různých segmentech. Zatímco většina online aplikací a kurzů vám nabídne “jen” standardní úrovně od A1 po C2 (a někdy ani to ne), OnlineJazyky.cz nabízí i speciální kurzy, jako je obchodní angličtina, angličtina pro elektroenergetiku, angličtina pro strojírenství, pro právníky, designéry, angličtina pro zdravotní personál, pro finanční sféru, personalisty apod. Většina těchto kurzů má opět jednotnou cenu 2490 Kč. 

Onlinejazyky Specialni Anglictina Balicky

Najdete tady ale i speciální kurzy pro děti školou povinné rozdělené podle tříd, přípravu na maturitu, nebo pak balíčky se slovní zásobou, opět buď jako doplněk k standardnímu studiu, nebo jako doplněk ke speciálním odvětvím. Tyto balíčky už se mohou cenově lišit, podle toho, co a kolik toho obsahují. 

Doporučujeme!

OnlineJazyky.cz kromě zábavy poskytují vysokou úroveň studia, které vás posune minimálně o jeden level výše, nebo vás připraví na důležité zkoušky.

Učební metody – 10/10

Chytrá interaktivní výuka

Cílem všech recenzovaných kurzů je naučit se cizí jazyk, to je všem jasné. To, co už tak samozřejmé není, je, jaký požitek máme ze samotné výuky. To je možná právě to, co je klíčem k tomu, aby se nám vůbec chtělo učit. Musí nás to bavit! Autoři OnlineJazyků si to nejspíš uvědomují a dělají vše pro to, aby byla výuka skutečně zábavou.

Ať už jde o cvičení výslovnosti vět, jež vám systém sám nahraje a zkontroluje, doplňovačky do křížovek nebo vtipné pochvaly od Pavla Lišky, vždy dokáží efektivně nasměrovat vaši pozornost.

JazykyOnline.cz myslí prakticky na vše. V kurzech se budete věnovat čtení a porozumění textu, psaní a správné větné skladbě, gramatice apod., ale také budete poslouchat a naučíte se porozumět slovu mluvenému a samozřejmě také sami mluvit. K dispozici budete mít nadstandardní interaktivní funkce, díky kterým vás studium angličtiny bude jednoduše bavit. Této jazykové platformě nelze upřít velkou dávku originality a především empatie se studenty. 

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstardní interaktivní funkce
Škola hrou

Individuální Skype lekce

Pokud chcete svou angličtinu zdokonalit opravdu maximálně, můžete využít i speciální služby a objednat si individuální lekce se zkušeným lektorem přes Skype. Jedná se o doplňkové individuální lekce, na kterých máte lektora sami pro sebe. Vaše šance na zlepšení jazyka se tak ještě zvýší. Nikam nedojíždíte, neztrácíte čas cestováním. Studujete na té nejvyšší úrovni z pohodlí svého domova. Lektora se můžete zeptat nejen na věci, kterým jste dostatečně neporozuměli, ale především s ním v angličtině mluvit. A to je k nezaplacení. 

Skype lekce jsou nabízeny v cenovém rozmezí 350-500,- vzhledem k dostupnosti konkrétních lektorů. Množství zakoupených lekcí i jejich intenzitu si volí student zcela sám, pro efektivnost studia doporučujeme 1 hod týdně. Hodina trvá 45 minut a termín hodiny si domlouvá student vždy přímo s lektorem. Lekce se zakupují ve větším množství – cca 10 lekcí pro administrativní nenáročnost, ale je možné nejprve zakoupit např. jen 4 lekce, službu si vyzkoušet a až následně při spokojenosti zakoupit větší balíček.

Skype lekce je možné objednat na stránkách Onlinejakyzy.cz nebo na emailu: info@onlinejazyky.cz . 

Online konverzační klub

Dalším způsobem, jak se v jazyce zdokonalit, je využívat Online konverzační klub. V klasických kurzech se můžete bát, že špatně porozumíte mluvenému slovu, že něco řeknete špatně a ostatní se vám budou smát, můžete se stydět… Prolomit bariéru a začít konečně anglicky mluvit je v podstatě ten nejtěžší, ale také nejdůležitější krok. EasyLingo vám s ním pomůže, díky svému konverzačnímu klubu. Neprocvičujete individuálně, nýbrž s dalšími studenty, za přítomnosti lektora. Nemusíte však nikam jezdit. I v tomto případě vše běží online. Stačí se připojit do virtuální studovny a účastnit se klubu. K připojení do online klubu slouží speciální webové stránky Konverzačníklub.cz.

Náš tip!

Chcete se naučit výborně mluvit a porozumět mluvené angličtině? 

Onlinejazyky.cz nabízí v rámci studia angličtiny i individuální hodiny po Skypu nebo on-line konverzační klub. A to by bylo, abyste se s nimi nenaučili mluvit!

Kompatibilita – 8.5/10

Spustíte na PC i mobilu přes novou mobilní aplikace (Apple i Adnroid zařízení)

U OnlineJazyky.cz budete mít k dispozici webovou aplikaci, kterou není třeba nijak instalovat. Dostupná je ze všech zařízení, kde máte připojení k internetu. Milovníci mobilů jistě ocení vychytanou mobilní aplikaci, která umožnbí studovat i ve chvílích, kdy třeba čekáte na autobus, nebo máte chvilku večer před spaním. Podmínkou je internetové připojení. Studium zatím není možné spustit offline (připravuje se). To lze však částečně vykompenzovat vyexportováním slovíček. Tak si snadno můžete procvičovat slovní zásobu třeba i na procházce v lese, kam signál nedosáhne. 

Pokud hledáte studium angličtiny, které vás chytne na první dobrou a budete se k němu rádi vracet, nemůžete vybrat lépe než onlinejazyky.cz. 

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Jde spustit na mobilu a tabletu?
Funguje offline?

Jednoduchost – 10/10

Jednoduchá administrace

Onlinejazyky Jednoduchost

To poslední, co jako student jazyků chcete zažívat, je zdržování díky nepřehledné administraci kurzu. Díky video průvodci a jednoduchému rozložení, se v kurzu od OnlineJazyky vyzná i technicky netalentovaný člověk.

Ovládání programu je v podstatě intuitivní, rychle se v něm zorientujete a kdybyste náhodou v něčem tápali, nechybí vysvětlivky. Oceňujeme i motivační program, který nás povzbuzoval stále pokračovat, a přiznáváme – k tomuto studiu angličtiny jsme se vraceli skutečně rádi. 

Mobilní aplikace OnlineJazyky.cz

Fanoušci mobilních aplikací mohou jásat. Jestli je něco na OnlineJazyky naprosto skvělé, to je jejich mobilní aplikace. Vhodná je pro začátečníky i pokročilé, stejně jako aplikace webová. Nahradí v podstatě váš počítač se vším všudy. Ruku na srdce, kolikrát si uděláte pohodlí na gauči nebo v posteli a nechce se vám znovu vstát a jít si sednout k počítači? S mobilní aplikací můžete pokračovat v odpočinku a přitom žhavit mozkové závity. 

Mobilní aplikace OnlineJazyky sice neevokuje online hru, jako třeba angličtina DuoLingo, působí více jako školící aplikace, ale i tak je velmi zábavná. 

Co rozhodně oceňujeme, je její srozumitelnost a vysvětlivky, které v aplikaci nechybí. V jednotlivých lekcích je vždy popsáno, co bude obsahovat, jak pracovat se cvičením, co se v ní naučíte, jakým způsobem apod. Nemůže se tak stát, že si otevřete některé cvičení a nebudete vědět, co s ním dělat, jak se tomu stává u některých zahraničních aplikací, především začátečníkům, kteří ještě neumí jazyk natolik, aby pochopili zadání úkolu. 

Skvělá jsou i videa, kterými vás přivítají zkušení lektoři a opět vše vysvětlí, poradí, nasměrují a motivují vás tak, abyste se skutečně ve svém studiu posouvali dál. 

Veškerá cvičení jsou zábavná a v podstatě si ani neuvědomíte, že vám do hlavy naskákala nová slovíčka, nebo že vstřebáváte důležitou gramatiku. Mobilní aplikaci OnlineJazyky si navíc můžete vyzkoušet v demoverzi zdarma. Dostanete se sice jen na první lekci, ale na vyzkoušení to plně postačí. 

Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Podpora – 7/10

OnlineJazyky mají podporu řešenou hned několika způsoby. Můžete jim zavolat na klientskou linku, napsat e-mail nebo zkusit online chat. My jsme se během testování obraceli na podporu na chatu, kde fungovali celkem dobře, jen někdy neodpověděli hned. Všechny otázky nám ale zodpověděli. Vedle toho jsme se rozhodli otestovat, jak funguje dotaz formou e-mailu. Napsali jsme jim celkem 10 dotazů, ale bohužel jsme od nich neobdrželi žádnou odpověď. Potřebné informace jsme si tedy museli dohledat sami. Takové jednání nás samozřejmě nijak nepotěšilo.

Telefon
E-mail/kontaktní formulář
Online chat
Odpověď do 24 hodin
Odpovědi7/10


Závěrečné hodnocení

OnlineJazyky.cz Recenze
OnlineJazyky.cz - logo

Název: OnlineJazyky.cz

Shrnutí:
✅ Široká nabídka kurzů
✅ Verze zdarma
✅ Listening / Poslech
✅ Speaking / Mluvení
✅ Reading / Čtení
✅ Writing / Psaní
✅ Nadstardní interaktivní funkce
✅ Škola hrou
✅ A1
✅ A2
✅ B1
✅ B2
✅ C1
✅ C2

 • Finance - 8.3/10
  8.3/10
 • Učební metody - 10/10
  10/10
 • Rozsah výuky - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 8.5/10
  8.5/10
 • Jednoduchost - 10/10
  10/10
 • Podpora - 7/10
  7/10
9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.01 (82 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání angličtiny online

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

6 Příspěvků

 1. Anonym 11.8.2020
 2. Anonym 11.8.2020
 3. Anonym 11.8.2020
 4. Anonym 11.8.2020
 5. Anonym 11.8.2020
 6. Anonym 10.8.2020

Přispět názorem

Odesílám