Learn English Grammar recenze

Learn English Grammar


Výhody
+ Velice dobře vytvořený systém na učení gramatiky.
+ Možnost studovat jednotlivé úrovně (A1-C2).
+Možnost studovat zdarma.
+Mobilní aplikace ideální k procvičování kdykoli máte čas – i offline.


Nevýhody
– Výuka připomíná cvičení, které vidíme ve středoškolských učebnicích.
– Rušivý výskyt reklam.
-Chybí příprava na speciální kurzy.

Learn-english-grammar-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Velmi dobře zpracovaná mobilní aplikace Learn English Grammar s poměrně intuitivním ovládáním, dokáže naučit anglicky prakticky každého. Co nám chybí je příprava na Cambridge English certifikace (FCE, CAE) a větší možnost mluvení (ve verzi zdarma) – to považujeme za zásadní ve zvládnutí jazyka. Bohužel nelze spustit na počítači, což může některé uživatele odradit. Ocenili bychom i nějaký motivační systém pro ty z nás, kteří nemáme tak silnou vůli.


Finance – 10/10

Vždy zdarma

Tento jazykový kurz je zdarma a peníze získává čistě z reklamy internetové reklamy. To je sice super, protože kdo vám dá kvalitní jazykový kurz jen tak? Ovšem reklamy mohou být rušivé a obtěžovat, což už tak príma není. Studovat v aplikaci Learn English Grammar můžete bez časového omezení.

Pokud byste chtěli více možností, aplikaci bez reklam apod., je možné využít měsíční předplatné od 5,99 EUR. Stejně jako u kurzu zdarma můžete studovat kdykoli potřebujete, zlepšit svou jazykovou úroveň i komunikační dovednosti.

Verze zdarma
Cena0 Kč
Neomezená doba studia
Možnost koupit všechny úrovně

Učební metody – 8/10

V nabídce je poslech, čtení i psaní a částečně i mluvení – podle nás však nedostatečné. Možnost spojit se s někým online, aby s vámi mluvil, nebo se zapojit do konverzačního klubu je pro zvládnutí mluvené angličtiny mnohem lepší.  Velmi se nám líbí interaktivní funkce.

Listening / Poslech
Speaking / MluveníNedostatečné
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstardní interaktivní funkce
Škola hrou

Cílem všech recenzovaných kurzů je naučit se anglicky, to je všem jasné. Otázkou zůstává, zda nás studium angličtiny, nebo jakéhokoliv jiného cizího jazyka v námi vybraném kurzu bude také bavit. Protože čím víc nás to baví, tím více chceme studovat a tím více se naučíme. Zábavná aplikace je vlastně motivace sama o sobě.

Autoři Learn English Grammar si to nejspíš uvědomují a dělají vše pro to, aby výuka studenty bavila. Oproti OnlineJazykům.cz nebo aplikaci DuoLingo ale tato zábava trochu pokulhává. Najdete tady sice nadstandardní interaktivní funkce., různé doplňovačky, přiřazování slov do vět, sloupců apod., skládáte věty formou posouvání slovních bloků, ale chybí nám tady lepší motivační program, který by nám ukazoval naše úspěchy a pobízel studovat dál.

Doporučujeme!

Pokud se chcete učit angličtinu nenásilnou a zábavnou formou, ve vysoké kvalitě a to až do jazykové úrovně C1, bude pro vás Learn English Grammar to pravé!

Rozsah výuky – 6.6/10

Hezká appka i příprava na certifikace

learn-english-grammar-trening

Learn English Grammar vás dokáže provést téměř všemi úrovněmi jazyka, podle Cambridge English Institute, od úplných základů – A1 až po úroveň C1. Úroveň C2 jsme v nabídce nenašli. Nicméně pořád chybí větší možnost mluvení, takže se jazyk nemáte šanci naučit na 100 %.

Pokud si nejste jisti, kterým kurzem začít, je nejjednodušší udělat si rozřazovací test, který najdete přímo na webových stránkách Learn English Grammar. Tak se nebudete zdržovat procházením lekcí, které už zvládnete “levou zadní” a věnujete čas tomu podstatnému, co vás posune v angličtině o level dál.

Možnost výběru obtížnosti
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatilbilita – 5.7/10

Pouze pro mobily a tablety

Learn English Grammar nefunguje na počítači ani v prohlížeči, je to tedy čistě aplikace pro mobilní operační systémy. Aplikace funguje pro Android, iOS a Windows phone.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Jde spustit na mobilu a tabletu?
Funguje offline?

Jednoduchost – 4.6/10

Aplikace naučí ale to je vše

Learn English Grammar nemá počítačovou aplikaci, a nespustíte ho ani v prohlížeči, je to tedy čistě aplikace pro mobilní operační systémy. Funguje pro Android, iOS a Windows phone. Jsme přesvědčeni, že mobilní aplikace je pro pravidelné a nenásilné procvičování cizího jazyka, stejně jako pro rozšiřování slovní zásoby mnohem vhodnější, proto v absenci spuštění programu na PC nevidíme velké mínus.

Aplikace navíc funguje online i offline, takže můžete angličtinu studovat skutečně kdykoli vás napadne – cestou z práce hromadnou dopravou, při čekání na vlak či autobus, ale třeba i u holiče nebo ve škole o přestávkách. Záleží jen na vás, kdy dostanete chuť věnovat se svému studiu.

Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Podpora – 2/10

Pokud v něčem Learn English Grammar skutečně pokulhává, je to podpora klientů. Na jejich stránkách nenajdete telefonní číslo, ani emailovou adresu. Přímo na webu nemají ani online chat. Pokud se s nimi chcete spojit, máte možnost přes Facebook nebo Twitter.

My jsme zvolili možnost zaslat jim naše dotazy na chat na Facebooku.

Telefon
E-mail/kontaktní formulář
Online chat (jen na FB)
Odpověď do 24 hodinNeodpověděli
OdpovědiNeodpověděli

Hledáte něco jiného, než je Learn English Grammar? Zkuste se podívat na srovnání kurzů angličtiny online

Více informací →

Learn English Grammar recenze
Learn-english-grammar-logo

Název: Learn English Grammar

Shrnutí:
✅ Široká nabídka kurzů
✅ Verze zdarma
✅ Listening / Poslech
✅ Reading / Čtení
✅ Writing / Psaní
✅ Nadstardní interaktivní funkce
✅ Škola hrou
✅ A1
✅ A2
✅ B1
✅ B2
✅ C1
✅ C2

 • FInance - 10/10
  10/10
 • Učební metody - 8/10
  8/10
 • Rozsah výuky - 6.6/10
  6.6/10
 • Kompatibilita - 5.7/10
  5.7/10
 • Jednoduchost - 4.6/10
  4.6/10
 • Podpora - 2/10
  2/10
6.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.25 (8 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám