Umíme anglicky recenze

Umíme anglicky


Výhody
+ Kombinuje klasické úlohy a hry
+ Obsahuje učitelský režim
+ Nabízí i netradiční hry pro více hráčů
+ Aplikace je v češtině


Nevýhody
– Chybí možnost procvičovat mluvení
– Poněkud nepraktické rozdělení obtížnosti podle tříd ve škole

 

 

umime-anglicky-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Platforma umimeanglicky.cz nabízí velmi pestrou škálu cvičení, textů, doplňovaček i zajímavých her. Neustále se rozšiřuje a téměř 10 tisíc různých příkladů je příslibem, že se jen tak nudit nebudete. A kdyby se tak náhodou stalo, můžete se místo angličtiny vrhnout na procvičování češtiny, matematiky nebo třeba programování, což jsou další předměty, které web nabízí a učí.

Web je přehledně dělený do jednotlivých sekcí. Vybrat si můžete metodu učení, tedy to, zda chcete trénovat poslech, čtení, gramatiku, ale také témata, která vás zajímají. Zaměřit se tak můžete na slovíčka týkající se cestování, jídla, nebo se učit například nová frázová slovesa.

Volit si pak můžete i obtížnost, ale v tomto směru se stránka přizpůsobuje školákům a lekce jsou děleny stejně jako třídy ve škole. Pokud tedy chcete angličtinu trénovat v pozdějším věku, než je ten školní, bude pro vás trochu obtížné najít a zvolit vhodnou kategorii. Kurzy totiž končí střední školou.

Vedle šikovných gramatických cvičení zaměřených na stavbu vět či vylepšování slovní zásoby nabízí web i řadu her. A to nejen křížovky, přesmyčky či pexeso, ale i netradiční hry jako příšerky, kdy výběrem správných slov bráníte strašidýlkům dostat se do cíle. K dispozici jsou i hry pro více hráčů, kdy můžete s ostatními soupeřit prostřednictvím znalostí o území a podobně.

 

Platforma s nespočtem úkolů, cvičení i velmi zábavných her přehledně rozdělených do kategorií.

Finance

Zdarma nabízí aplikace až 150 odpovědí denně, k dispozici je však i “osobní licence”, za spíše symbolickou cenu 350 Kč, kterou můžete pořídit třeba pro rodinu a používat platformu bez omezení

Nabízí Umíme anglicky platformu bezplatně? Je možnost upgradovat a přejít na obsáhlejší prémiové členství? A pokud ano, musíte platit pravidelně nebo jde o jednorázovou platbu? Sestavili jsme tabulku, jež odpoví:

Cenazdarma /350 Kč ročně (bez limitů)
Verze zdarma
Časově neomezená verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze-
Jedna platba za všechny úrovně-

Učební metody

Ať už vám vyhovují diktáty, poslech vět nebo třeba hraní pexesa, přijdete si na své

Abyste dostali vaši angličtinu na plynulou úroveň, potřebujete systematicky pracovat na všech jejích součástech: poslechu, mluvení, čtení i psaní. Dobrá platforma se pozná už jen, když pomáhá zlepšovat alespoň jednu z těchto sfér, avšak pochopitelně čím více oblastí angličtiny si v rámci platformy zlepšujete tím lépe. Pokud služba nabízí i něco navíc v podobě interaktivních her, výuka vás bude i více bavit. Jak je na tom Umíme anglicky?

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstandartní interaktivní funkce
Škola hrou

Rozsah výuky

Platforma zabaví i pokročilé, jen výběr obtížnosti může být pro někoho lehce matoucí

Některé platformy nabízejí učení jazyka podle úrovní. Mezi takové patří například OnlineJazyky.cz nebo Easylingo, jiné naopak nepodporují přímo rozdělování na úrovně v rámci výuky, avšak soustředí na učení jazyka komplexně. Ať je to tak či onak, v tabulce se dozvíte, co konkrétně můžete od Umíme anglicky.

 očekávat.

Možnost výběru obtížnosti
Vhodné i pro pokročilé?
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatibilita

Web je velmi příjemně a šikovně zpracovaný, ale mnozí budou jistě postrádat mobilní verzi

Jde pouze o web či webovou aplikaci, nebo mají i mobilní aplikaci? Jestliže nemají, je jejich design responzivní, abyste web rozjeli i na mobilním zařízení? A můžete se díky platformě učit i bez připojení k internetu?

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivní design
Funguje offline?

Jednoduchost

Aplikace je v češtině a navíc je přehledně členěná do spousty kategorií, takže je ovládání více než snadné

Pokud jste rozhodnutí, že angličtinu chcete ovládnout, neintuitivní prostředí vás spíše neodradí, ale pokud je zážitek v platformě dobrý, o to více se na výuku budete těšit. Díky intuitivnímu a příjemného prostředí s platformou budete spíše pravidelně pracovat než v opačném případě. Proto považujeme jednoduchost za nezanedbatelný faktor při výběru online kurzu angličtiny.

Intuitivní ovládánívynikající
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Není pro vás Umíme anglicky to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání angličtiny online

Více informací →

Umíme anglicky recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (11 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem