BBC Learning English recenze

BBC Learning English


Výhody
+ Velmi propracovaná a profesionální platforma
+ Řada praktických úloh a ukázek moderní angličtiny
+ Obsahuje speciální sekci pro výuku business angličtiny
+ Zahrnuje i užitečné tipy pro učitele


Nevýhody
– Nepříliš zábavné zpracování lekcí
– Pouze v anglickém jazyce, nehodí se tak pro úplné začátečníky

 

bbc-learning-english-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Pokud hledáte ucelené kurzy angličtiny na vysoké úrovni, bude možná platforma BBC Learning English trefou do černého. Vyniká totiž profesionálním zpracováním a obsahuje kurzy rozdělené podle obtížnosti, které můžete studovat jak postupně, tak i na přeskáčku. Samostatně pak můžete trénovat i gramatiku, slovíčka či výslovnost a to i na pokročilé úrovni.

Výhodou kurzů BBC je, že se zaměřují na moderní angličtinu používanou v běžném životě a vysvětlují i aktuální hovorové fráze. Pokud angličtinu využíváte především v zaměstnání, potěší vás speciální sekce “business” zaměřená právě na pracovní fráze a situace. Zajímavé jsou i kurzy “6 Minute”, které vás mohou přimět přestat se vymlouvat na nedostatek času. Jak už název napovídá, k jejich splnění vám totiž stačí pár minut.

Všichni učitelé anglického jazyka pak nejspíš ocení sekci “The Teacher’s Room”, kde je k dispozici celá řada tipů, jak výuku pojmout či jak vysvětlovat určité fráze a jevy.

Ačkoliv platforma nabízí řadu forem výuky a zabývá se zajímavými a aktuálními tématy, samotný styl učení není příliš zábavný a na první pohled úplně nenadchne. Pokud to však s výukou angličtiny myslíte vážně, vyzkoušejte ji, stojí za to.

 

Vysoce propracovaná platforma pro všechny, koho angličtina baví a ocení profesionální formu výuky.

Finance

Všechny lekce zcela zdarma, bez možnosti upgradu

Nabízí BBC Learning English platformu bezplatně? Je možnost upgradovat a přejít na obsáhlejší prémiové členství? A pokud ano, musíte platit pravidelně nebo jde o jednorázovou platbu? Sestavili jsme tabulku, jež odpoví:

Cenazdarma
Verze zdarma
Časově neomezená verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze-
Jedna platba za všechny úrovně-

Učební metody

Široká škála metod od videí až po kvízy

Abyste dostali vaši angličtinu na plynulou úroveň, potřebujete systematicky pracovat na všech jejích součástech: poslechu, mluvení, čtení i psaní. Dobrá platforma se pozná už jen, když pomáhá zlepšovat alespoň jednu z těchto sfér, avšak pochopitelně čím více oblastí angličtiny si v rámci platformy zlepšujete tím lépe. Pokud služba nabízí i něco navíc v podobě interaktivních her, výuka vás bude i více bavit. Jak je na tom BBC Learning English?

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Nadstandartní interaktivní funkce
Škola hrou

Rozsah výuky

Vhodná pro méně i více pokročilé studenty, naučí i pracovní angličtinu

Některé platformy nabízejí učení jazyka podle úrovní. Mezi takové patří například OnlineJazyky.cz nebo Easylingo, jiné naopak nepodporují přímo rozdělování na úrovně v rámci výuky, avšak soustředí na učení jazyka komplexně. Ať je to tak či onak, v tabulce se dozvíte, co konkrétně můžete od BBC Learning English očekávat.

Možnost výběru obtížnosti
Vhodné i pro pokročilé?
Specializované kurzy
Příprava na FCE či CAE

Kompatibilita

Spustíte ji na počítačích, tabletech i telefonech

Jde pouze o web či webovou aplikaci, nebo mají i mobilní aplikaci? Jestliže nemají, je jejich design responzivní, abyste web rozjeli i na mobilním zařízení? A můžete se díky platformě učit i bez připojení k internetu?

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivní design
Funguje offline?

Jednoduchost

Ovládání je snadné, hodí se však základní znalost angličtiny

Pokud jste rozhodnutí, že angličtinu chcete ovládnout, neintuitivní prostředí vás spíše neodradí, ale pokud je zážitek v platformě dobrý, o to více se na výuku budete těšit. Díky intuitivnímu a příjemného prostředí s platformou budete spíše pravidelně pracovat než v opačném případě. Proto považujeme jednoduchost za nezanedbatelný faktor při výběru online kurzu angličtiny.

Intuitivní ovládánívynikající
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Není pro vás BBC Learning English to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání angličtiny online

Více informací →

BBC Learning English recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (5 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem