Seznamte.se recenze

Seznamte.se – seznamka


Výhody
+ Z velké části bezplatná seznamka
+ Uživatelsky přívětivé prostředí a řada funkcí (např. rychloseznamka, chatování s lidmi, jenž jsou online či porovnávání protějšku s vaším ideálním partnerem)


Nevýhody
– Netransparentní komunikace toho, co člověk dostane s prémiovým členstvím
– Větší riziko falešných profilů (bezplatná seznamka)

 

seznamtese-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Portál Seznamte.se má vše, co byste od seznamky čekali, až na gigantickou základnu uživatelů, kterou nemá až tak ohromující – měsíční návštěvnost má více než 8x menší než např. konkurenční eDarling či Štěstí.cz. Jelikož jde z velké části o neplacenou seznamku, je poměr kvality a “ceny” obstojný. Ačkoli musíte mít na paměti, že u bezplatných seznamek je větší procento falešných profilů z řad vtipálků či podvodníků, stále je zde velký prostor na seznámení.

K tomu pomáhá řada funkcí: můžete volně brouzdat a vyhledávat mezi profily uživatelů, dívat se kdo je online, využívat funkce rychloseznamky podobné té na Badoo či porovnávat profily svých protějšků se svými navolenými požadavky. Pokud nelpíte na mobilní aplikaci, jde o uživatelsky přívětivou a funkcionálně našlapanou seznamku. Bohužel však není kompletně vše zdarma a pokud si nezaplatíte, máte omezený přístup do profilů, počet zpráv a množství informací, jenž můžete na profilu o sobě sdělit. Přecházet na prémiové členství však není dle řady uživatelů nutné a vystačíte si s bezplatným. Jestliže hledáte bezplatnou seznamku na flirt či vážnou známost s uživatelsky přívětivým prostředím, přitom budete mít na paměti, že je zde větší riziko falešných profilů, pak vám Seznamte.se může dobře posloužit.

Uživatelsky přívětivá seznamka s obstojnou základnou uživatelů

Finance – 7,6/10

Bezplatná seznamka s možností navýšení na prémiový tarif

Jde primárně o bezplatnou seznamku, přičemž však v určitý moment narazíte na určité limity tarifu zdarma jako: omezení počtu zpráv či informací, jež o sobě můžete sdělit. Více funkcí si můžete odemknout placeným ročním členstvím za 2699 Kč.

Cena0 Kč až 2699 Kč (ročně)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry – 8,4/10

Silný (nikoli nejsilnější) hráč mezi seznamkami

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Vědecká metoda seznámení
Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Placená seznamka (méně falešných profilů)kombinace
Vhodné spíše pro:flirt i vážná známost
Počet měsíčních návštěv100000 návštěv
Počet registrovaných uživatelů307692 (v ČR)

Podpora a kompatibilita – 7,9/10

Žádná appka a podpora pouze přes kontaktní formulář

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Seznamte.se i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Nenašli jste partnera/partnerku na seznamce seznamte.se? Nesmutněte a podívejte se na další námi recenzované seznamky.

Více informací →

Seznamte.se recenze
 • Finance - 7.6/10
  7.6/10
 • Důležité parametry - 8.4/10
  8.4/10
 • Podpora a kompatibilita - 7.9/10
  7.9/10
8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.25 (8 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

3 Příspěvky

 1. Michal 31.7.2019
 2. Pavel 9.5.2019
 3. Michal 29.1.2019

Přispět názorem