Seznamte.se recenze

Seznamte.se – seznamka


Výhody
+ Z velké části bezplatná seznamka
+ Uživatelsky přívětivé prostředí a řada funkcí (např. rychloseznamka, chatování s lidmi, jenž jsou online či porovnávání protějšku s vaším ideálním partnerem)
+ Seznamování podle okresů
+ Seznamka dle shody ve zvěrokruhu


Nevýhody
– Netransparentní komunikace toho, co člověk dostane s prémiovým členstvím
– Větší riziko falešných profilů (bezplatná seznamka)

seznamtese-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Portál Seznamte.se má vše, co byste od seznamky čekali, až na základnu uživatelů, která není až tak ohromující jako např. konkurenční eDarling či Štěstí.cz. Jelikož jde z velké části o neplacenou seznamku (pro ženy je bezplatná zcela), je poměr kvality a “ceny” obstojný. K seznámení pomáhá řada funkcí: můžete volně brouzdat a vyhledávat mezi profily uživatelů, dívat se kdo je online, využívat funkce rychloseznamky podobné té na Badoo či porovnávat profily svých protějšků se svými navolenými požadavky. Zajímavá je i fotoseznamka, hledání podle okresů nebo shoda podle horoskopu. Většinou si vystačíte s bezplatným členstvím, takže ani není nutné řešit případné poplatky.

Uživatelsky přívětivá seznamka s obstojnou základnou uživatelů

Finance – 7.6/10

Bezplatná seznamka s možností navýšení na prémiový tarif

Seznamtese Ceska Seznamka

Jde primárně o bezplatnou seznamku, přičemž však v určitý moment narazíte na určité limity tarifu zdarma jako: omezení počtu zpráv či informací, jež o sobě můžete sdělit. Více funkcí si můžete odemknout placeným ročním členstvím za 2699 Kč. Záleží však na tom, zda jste muž či žena. Ženy totiž mají Seznamte.se zcela zdarma, bez jakýchkoli omezení.

VIP členství si ale můžete vyzkoušet i na mnohem kratší dobu. Zaplatit si můžete 1 týden na zkoušku za 99 Kč, členství na 1 měsíc od 349 Kč (Vždy záleží na tom, jaký druh platby zvolíte – převod z účtu na účet je nejdražší, platba kartou online je naopak nejlevnější). Členství na tři měsíce je od 899 Kč a členství na 6 měsíců od 1499 Kč. Jak vidíte, záleží je na vás, kolik budete chtít do nalezení budoucího partnera investovat a jakou formu předplatného zvolíte.

Cena0 Kč až 2699 Kč (ročně)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Náš tip!

Chcete se seznamovat zábavnou formou a prohlížet fotografie ostatních uživatelů? Pak využijte speciální fuknci – Fotoseznamku. Výhodou jsou i mobilní aplikace, které vám umožní seznamovat se kdekoliv jste a kdykoliv si vzpomenete.

Důležité parametry – 8.9/10

Silný (nikoli nejsilnější) hráč mezi seznamkami

Seznamtese Dotaznik

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Seznamte.se je online seznamka fungující na základě vědeckého způsobu seznámení. Při zakládání svého profilu si vyplníte dotazník, který má několik částí. Tak dáte najevo, o jakého partnera stojíte, zda hledáte muže či ženu, jak by měl vypadat, jaké by měl mít koníčky, vzdělání, charakteristiku apod. Totéž samozřejmě můžete sdělit o sobě. Čím víc do dotazníku popravdě vyplníte a napíšete, tím vyšší šanci na seznámení s “tím pravým/tou pravou” budete mít.

Celkově je zde registrováno kolem 308 000 uživatelů. Počet měsíčních návštěv webu je kolem 100 000. Seznamte.se nově schvaluje profily manuálně. Pokud čekáte na ověření delší dobu, je možné požádat o ověření. Pak vše proběhne během chvilinky.

Jelikož je seznamka z větší části bezplatná, je dost možné, že hodně profilů je dnes již neaktivních a celkové číslo registrovaných uživatelů tedy zkreslují.

Velkou výhodou při seznamování, kterou Seznamte.se nabízí, je novinka – Fotoseznamka. U této funkce se můžete bavit procházením různých profilů, prohlížením fotografií uživatelů, udělovat jim sympatie a budovat si tak komunitu uživatelů, kteří vás zajímají a které třeba zaujmete i vy sami.

Hledání si můžete usnadnit i využitím rozdělení uživatelů podle jednotlivých okresů, nebo zkusit doporučení horoskopu.

Vědecká metoda seznámení
Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Placená seznamka (méně falešných profilů)kombinace
Vhodné spíše pro:flirt i vážná známost
Počet měsíčních návštěv100000 návštěv
Počet registrovaných uživatelů307692 (v ČR)

Podpora a kompatibilita – 8.4/10

Žádná appka a podpora pouze přes kontaktní formulář

Seznamtese Mobilni Aplikace

Seznamte.se je česká seznamka, se kterou se spojíte pouze pomocí kontaktního formuláře. Jejich reakce je ale velmi rychlá, takže se nemusíte bát, že budete na vysvětlení a odpovědi svých dorazů dlouho čekat.

Na webu bohužel nenajdete kontaktní e-mail, telefon ani online chat. Vzhledem k rychlosti odpovědí přes kontaktní formulář to však nevidíme jako velké mínus.

Seznamku Seznamte.se můžete využívat nejen v počítači, ale i na svých telefonech. K dispozici jsou aplikace na systémy Android i iOS. Komunikovat se svým vybraným protějškem, nebo naopak hledat další příležitosti tak můžete kdykoli a kdekoliv jste.

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Nenašli jste partnera/partnerku na seznamce seznamte.se? Nesmutněte a podívejte se na další námi recenzované seznamky.

Více informací →

Seznamte.se recenze
 • Finance - 7.6/10
  7.6/10
 • Důležité parametry - 8.9/10
  8.9/10
 • Podpora a kompatibilita - 8.7/10
  8.7/10
8.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.11 (18 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

3 Příspěvky

 1. Michal 31.7.2019
 2. Pavel 9.5.2019
 3. Michal 29.1.2019

Přispět názorem