PRONTO Půjčka Recenze

PRONTO PůjčkaVýhody
+ Líbí se nám rychlost při vyřízení půjčky i to, že není potřeba žádné ručení ani ručitel.

Nevýhody
-Půjčku nezískáte, pokud je proti vám vedeno exekuční řízení nebo byl podán návrh na zahájení insolvenčního řízení.

Pronto pujcka - logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

PRONTO půjčka je jedním z online poskytovatelů spotřebitelských úvěrů a půjček, založena byla v roce 2007. Nabízí rychlé půjčky prostřednictvím internetové registrace, a to ve výši až 100 000 Kč. Peníze získáte velmi rychle a jsou vhodné pro pokrytí nečekaných výdajů i běžných výdajů, na které nestačí váš rodinný rozpočet. Nevýhodou je, že u simulace půjčky se nedozvíte výši úroků, poplatků apod. Je potřeba se nejprve zaregistrovat na webových stránkách, tj. předat společnosti své osobní údaje, a až v předsmluvní dokumentaci se dozvíte podrobnosti o žádané půjčce.

TIP!

Pokud Pronto Půjčka nesplnila vaše očekávání, podívejte se na srovnání nebankovních půjček.

PRONTO půjčka – Recenze

PRONTO půjčka poskytuje svým klientům peníze do 48 hodin. Nemusíte chodit do banky, zdůvodňovat použití poskytnutých finančních prostředků. Jediné, co potřebujete, je přístup k internetu a chvilka času pro vyplnění registračního formuláře. PRONTO půjčka poskytuje rychlé nebankovní půjčky v rozmezí 10 000 Kč až 100 000 Kč. Doba splácení je fixně dána v rozmezí 12 až 48 měsíců. Výše úroku i výše splátky je individuální a odvíjí se od půjčené částky a zvolené doby splácení.

Kolik půjčují10 000 Kč – 100 000 Kč
ÚrokIndividuální
Splátky odIndividuální
Poplatky
Doba splácení12 – 48 měsíců
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?
VýhodyMožnost předčasného splacení půjčky

Podmínky pro získání PRONTO půjčky

PRONTO půjčka je maximálně komfortní. Pro její získání musíte splnit několik zásadních podmínek. Musíte mít trvalý pobyt na území České republiky, mít prokazatelné zaměstnání nebo být OSVČ s pravidelným a dostatečným příjmem, vlastnit bankovní účet, mobilní telefon a email. A samozřejmě proti vám nesmí být vedeno exekuční řízení nebo podán návrh na zahájení insolvenčního řízení.

Potřebné dokumenty

Pro získání půjčky je třeba předložit dva doklady totožnosti, a to občanský průkaz a řidičský průkaz nebo cestovní pas či rodný list. Dále doklady k doložení příjmu a alespoň jeden z tzv. kontaktních dokladů (výpis z bankovního účtu, SIPO, vyúčtování za elektřinu, služby, plyn a podobně).

Jak PRONTO půjčka funguje?

Postup pro získání půjčky je velice jednoduchý. Na webu společnosti si zvolíte výši půjčky a délku splácení. V dalším kroku provedete registraci, zažádáte o půjčku a obdržíte přístupová hesla. A nakonec do 48 hodin obdržíte peníze na uvedený bankovní účet, přičemž je můžete použít, na cokoliv chcete. Nemusíte se obávat ani žádných poplatků předem. Pokud vám žádost schválena nebude, nic neplatíte.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění

Výhody i nevýhody

Klienti, kteří si půjčí peníze od PRONTO půjčky, nemají možnost navýšení půjčky v jejím průběhu, mimořádné splátky ani refinancování. Mnoho výhod tedy pro nás tato společnost neskýtá. Pozitivní naopak je, že při řádném splácení si můžete zažádat o další půjčku. Je však potřeba počítat s tím, že s novou žádostí bude vaše finanční situace znovu posouzena. Velkou výhodou PRONTO půjčky je pak možnost předčasného splacení.

Jak získat půjčku

Nejdříve si vyberete půjčku a následně ve dvou krocích vyplníte registrační formulář, kam zadáte vaše jméno, rodné číslo, emailovou adresu, číslo mobilního telefonu a další doplňující informace. Po úspěšném dokončení registrace v dalším kroku potvrdíte zvolenou výši a trvání půjčky. Vaše žádost bude vyřízena v co nejkratší možné době. Minimální částka půjčky je 10 000 Kč, a maximálně můžete zažádat o 100 000 Kč. Doba splácení se pak pohybuje od 12 do 48 měsíců. V případě kladného vyřízení žádosti, budete kontaktování a obdržíte informace nutné k podpisu smlouvy, která vám bude doručena poštou nebo kurýrem. Po jejím podpisu vám budou peníze neprodleně převedeny na bankovní účet.

Pracují i o víkendu
Žádost on-line?
Žádost telefonicky?
Mají pobočky

S pracovníky PRONTO půjčky se můžete spojit v pracovní dny v době od 9 do 17 hodin. Žádosti o půjčku jsou přijímány pouze online, jelikož nemají žádné pobočky, kam byste mohli zajít osobně. To šetří čas nejen vám, ale také pracovníkům PRONTO půjčky, kteří tak mohou pracovat efektivněji a naplno se věnovat žádostem zákazníků, bez zbytečných administrativních prodlev.

Jak splatit půjčku

Půjčku je třeba samozřejmě splatit ve stanoveném termínu, a to bankovním převodem. Splácí se v měsíčních splátkách, které jsou po celou dobu splácení ve stejné výši.

Podpora

PRONTO Credit nabízí dostačující kvalitu podpory. K dispozici máte možnost kontaktování prostřednictvím emailu nebo telefonicky. On-line chat, který bychom bývali uvítali, bohužel nemají. Vzhledem ke skoupým informacím na jejich webových stránkách bychom uvítali větší ochotu zodpovědět naše otázky.

On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů7/10
Kvalita podporyDostačující

Pracovníci na zákaznické lince jsou velice ochotní a vstřícní, ovšem získat některé informace je poměrně obtížné. Hlavně pokud chcete vědět konkrétní výši úroku a kolik celkem zaplatíte. Vše se samozřejmě dozvíte před podpisem smlouvy (výši splátky, délku splácení i přesnou částku, kolik celkem zaplatíte), ale až po zadání žádosti. Toto nemusí vyhovovat každému a ani nám to nepřišlo příliš důvěryhodné.

PRONTO Půjčka Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.29 (51 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem