ExpressCash Recenze

ExpressCashVýhody
+Hotovostní půjčka ExpressCash se uzavírá osobně s obchodním zástupcem, který za vámi přijede na místo, kam si přejete a v předem dohodnutém čase.

Nevýhody
-Půjčku ExpressCash není možné splácet na bankovní účet.

ExpressCash - logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

ExpressCash poskytuje hotovostní půjčky od 5.000 Kč do 70.000 Kč na dobu 14 až 20 měsíců, která se určuje vždy podle výše půjčky. Úrok je přitom nastaven od 15 do 25 %. Stejně jako doba splatnosti je závislý na výši půjčované částky. Nejvýhodnější na této půjčce je, že ji s vámi uzavře obchodní zástupce, který je přidělen při žádosti o půjčku. Domluví se s vámi individuálně na místě, které vám vyhovuje, stejně jako na individuálním čase. Veškeré změny, které pak budete ve smlouvě potřebovat nastavit (prodloužení splatnosti, mimořádné splátky, předčasné splacení), pak budete řešit pouze s ním.

TIP!

Víte, že máme celé srovnání nebankovních půjček?

ExpressCash – Recenze

ExpressCash je produkt nebankovní společnosti EC Financial Services, a.s. poskytující hotovostní půjčky pro soukromé osoby i pro podnikatele už od roku 2012. na její činnost dohlíží Česká národní banka, od které obdrželi licenci. Předností je pro ně rychlost poskytnutí požadovaného úvěru, stejně jako osobní přístup. Vstřícnost pocítí už klient zavoláním na klientskou linku, kde mu vše pečlivě vysvětlí, jsou milí a ochotní.

Kolik půjčují5.000 - 70.000 Kč
Úrok15 -25 %
Splátky odDle výše půjčky a doby splatnosti
PoplatkyDle podmínek půjčky
Doba splácení14 - 20 měsíců
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?Lze zažádat - schválení individuální
VýhodyObchodní zástupce přijde až domů dle předchozí domluvy

Na ExpressCash půjčce můžete získat hotovost od 5.000 Kč do 70.000 Kč. Doba splatnosti je volitelná podle výše půjčky. Vybrat si klient může z 14, 17 nebo 20 měsíců. Úrok je rovněž závislý na výši půjčky, a to od 15 – 25 %. Poplatky nejsou v kalkulačce na webových stránkách společnosti ihned viditelné. Klient se je dozví až na osobní schůzce s obchodním zástupcem v předsmluvní dokumentaci. Pro simulaci půjčky to však velký problém není, protože to podstatné – výši splátky a celkovou splatnou částku klient vidí okamžitě.

Schvalování s negativním záznamem v registrech

Pokud má klient negativní záznam v registru dlužníků, bývá to zpravidla problém. U některých společností nemá šanci žádnou, u ExpressCash je vše opět individuální. Nejlepší je odeslat žádost on-line nebo zažádat po telefonu a poté vyčkat na provedení prescoringu. Výsledek i následné možnosti se pak klient dozví od obchodního zástupce na osobní schůzce.

Možnosti půjčky

Hotovostní půjčka ExpressCash je použitelná prakticky na cokoliv. Klient nemusí předem vysvětlovat důvod, proč si o půjčku žádá. Není sice primárně určená k refinancování, ale pokud pak se získaným obnosem doplatí stávající úvěr, je to jen na něm. Je však dobré si předem propočítat, zda se mu doplacení stávajících úvěrů půjčkou ExpressCash vyplatí. Produkt určený přímo ke konsolidaci však společnost nenabízí.

NavýšeníLze více úvěrů souběžně
Půjčka
RefinancováníNe přímo
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění??? - domluvit s obchodním zástupcem na snížení splátky

Splácení hotovostní půjčky

Hotovostní půjčka ExpressCash je splácena opět hotovostně, tj. na ruku obchodnímu zástupci. Ten se s dlužníkem předem domluví na datu a času, kdy si může pro splátku přijít. Splátky se odevzdávají jednou měsíčně.

Navýšení půjčky

Pokud klient v průběhu splácení zjistí, že potřebuje objem peněz navýšit, může požádat o další půjčku. ExpressCash nemá problém se souběžnými úvěry, jen je potřeba dodržet podmínky a zažádat o novou půjčku ve správný čas. Nejprve by měl mít nějaké splátky stávající půjčky už uhrazeny. Podmínky, kdy může zažádat o další půjčku mu sdělí určený obchodní zástupce. Navýšení již stávající půjčky však možné není.

Předčasné splacení

Hotovostní půjčka ExpressCash je velmi variabilní. I když má klient smluvně určenou výši splátek i datum splatnosti, je možné se opět domluvit s obchodním zástupcem individuálně a odevzdávat vyšší splátky, nebo úvěr předčasně doplatit.

Prodloužení splatnosti

Někdy se stane, i když si klient při žádosti o půjčku vše dobře promyslí a je schopen domluvené částky splácet, že najednou nastane komplikace a jeho finanční možnosti se zcela změní. K nebankovním půjčkám většinou není možné uzavírat pro tyto případy vhodné pojištění schopnosti splácet, ale ExpressCash se snaží i v těchto záležitostech vycházet svým klientům vstříc. Nenabízí sice výše zmíněné pojištění, ale je možné se s obchodním zástupcem domluvit na prodloužení splatnosti a snížení splátek, popř. na dalších možnostech. Klient se tak nemusí bát, že v případě nemoci nebo ztráty zaměstnání hned spadne do finanční krize.

Jak uzavřít hotovostní půjčku ExpressCash

Uzavření hotovostní půjčky u ExpressCash je jednoduché a rychlé. Ostatně právě na rychlosti si společnost zakládá. Nepracují sice o víkendu, ale ve všední dny je možné zažádat o půjčku telefonicky, nebo pomocí on-line formuláře. Po odeslání žádosti je klientovi proveden tzv. prescoring, tj. je prověřena jeho bonita a finanční minulost a následně je kontaktován přiděleným obchodním zástupcem, který s ním vše potřebné dořeší.

Pracují i o víkendu
Žádost on-line?
Žádost telefonicky?
Mají pobočkyNe (obchodní zástupci)

On-line žádost o hotovostní půjčku

Prvním krokem je nastavení simulační kalkulačky na stránkách ExpressCash na hodnoty, které klientovi nejlépe vyhovují. Tj. vybere si potřebnou výši půjčky a dobu, za kterou je schopen úvěr splatit. Může se při tom orientovat i podle výše splátek, které mu okamžitě po nastavení tabulky naskakují po pravé straně. Ve chvíli, kdy je s hodnotami spokojen, klikne na tlačítko „chci půjčku“ a dostane se na další krok.

Po vyplnění všech potřebných údajů, jako je jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště a další osobní údaje, odešle žádost k posouzení. Poté čeká, až jej kontaktuje obchodní zástupce, který se s ním domluví na osobní schůzce.

Vzhledem k tomu, že většinu údajů znovu ověřuje a zapisuje obchodní zástupce přímo na sjednané schůzce, může klient ještě změnit výši půjčky i dobu splatnosti. Po prescoringu s ním zástupce probere jeho finanční možnosti a upraví půjčku tak, aby klientovi vyhovovala a byl skutečně schopen ji splatit. Doplní případně chybějící údaje, ověří si platnost osobních dokladů či příjmy klienta a odešle žádost k finálnímu schválení. Pokud je půjčka schválena, vyplatí klientovi peníze a to do 24 hodin.

Podpora

Klientskou podporu má společnost ExpressCash velmi dobře řešenou. Nemá sice k dispozici on-line chat na webových stránkách, je však možné se na ně obrátit telefonicky nebo e-mailem. Jelikož mají širokou síť obchodních zástupců, kteří se s klientem domluví na osobní schůzce a vše jim jednoduše a srozumitelně vysvětlí přímo na místě, je možné si na stránkách společnosti vybrat místo bydliště klienta a pak získat rovnou svého obchodního zástupce.

On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyVelmi dobrá

My jsme zvolili klientskou linku, kde jsme chviličku čekali z důvodů obsazení linky předchozími klienty, ale o to více jsme pak byli odměněni milým jednáním operátorky i vysvětlením všech našich dotazů. Slečna vysvětlila téměř vše, na co jsme se ptali. U některých dotazů si nebyla jista, ale byli jsme ujištěni, že nám je bez problémů vysvětlí obchodní zástupce osobně. Několikrát ochotně nabídla sjednání zástupce i odeslání žádosti o půjčku přímo přes telefon. Netlačila na nás, jen slušně nabídla možnosti. Takové jednání i klientský servis hodnotíme velmi pozitivně.

ExpressCash Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.31 (68 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem