Home Credit Recenze

Home Credit – Flexibilní půjčka | Recenze


Výhody
+Flexibilní půjčka je revolvingový úvěr, který klientům umožňuje peníze opakovaně čerpat a splácet podle jejich přání a potřeby.
+ Možnost pojištění úvěru a odklad nebo změna výše splátek.

Nevýhody
-U simulace úvěru na webových stránkách nám chybí alespoň orientační nabídka úroků. Ty se klient dozví až po individuálním prověření jeho žádosti.
– Neschvalují se záznamem v registrech.

homecredit logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Home Credit je společnost, která klientům umožňuje uzavírat různé druhy půjček podle jejich aktuální potřeby a situace. Námi sledovaná Flexibilní půjčka umožňuje klientům mít vždy schválený určitý obnos peněz, který mohou opakovaně čerpat a splácet tak, jak jim to vyhovuje. Samozřejmostí je vracet vždy minimální výši splátky. Klienti ale mohou bez jakýchkoliv poplatků vložit mimořádnou splátku, nebo úvěr zcela doplatit. Za poplatek si mohou splátky odložit, nebo změnit jejich výši a dobu splatnosti úvěru.

Home Credit – Flexibilní půjčka

Základní parametry

Homecredit Predstaveni

Home credit je společnost, která působí na českém trhu už od roku 1997. S jejími produkty se můžete setkat i v obchodech při sjednávání zboží na splátky, nebo při koupi auta. Vedle klasické půjčky poskytují i úvěry na automobily, nákupy na splátky, kreditní karty, revolvingové úvěry a samozřejmě refinancování. Jsou součástí globální fintech skupiny, která ve svém oboru patří k největším na světě a vedle svých produktů stojí Home Credit např. i za dalšími značkami a projekty, jako jsou Air bank nebo Zonky.

TIP!
Pokud potřebujete sloučit více půjček do jedné, tak pak se vám bude nejspíš hodit služba Home Credit konsolidace půjček.

Flexibilní půjčka od Home Credit vám poskytne od 10.000 Kč do 250.000 Kč. Záleží jen na vás, zda ji pojmete jako klasickou půjčku a budete splácet až do umoření dluhu, nebo ji využijete jako revolvingový úvěr a budete si vrácenou částku opakovaně půjčovat znovu. K Flexibilní půjčce můžete mít i kartu, která vám zjednoduší manipulaci při čerpání půjčené částky. Splátky na Flexibilní půjčce jsou nastaveny od tří měsíců do přibližně 75 měsíců, záleží však vždy na výši úvěru a možnostech, kolik můžete splácet. Na webových stránkách si můžete vyzkoušet simulaci, kde vám půjde nastavit minimální splátka 3000 Kč, ale po odeslání žádosti je možné, že dostanete nabídku i na nižší splátku. Nabídka Home Creditu je totiž individuální.

Kolik půjčují10,000 Kč - 250,000Kč
úrokindividuálně
Splátky od3000.-
Poplatky
Doba spláceníFlexibilní
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?
Výhodymožnost revolvingového úvěru, odložení splátky

Náš tip!

Chcete spolehlivou půjčku, která vás nebude omezovat a kterou budete moci doplácet a opakovaně čerpat, jak budete sami chtít? Flexibilní půjčka toto všechno dokáže. Můžete k ní získat i kreditní kartu pro snadnější čerpání a dokonce si půjčku pojistit proti neschopnosti splácet ze zdravotních důvodů.

Individuální jsou i úroky. Na simulaci vůbec nezjistíte, jaký úrok vám bude při uzavírání půjčky nabídnut a stejně tak nezjistíte výši přeplacené částky. Poplatky na Flexibilní půjčce nejsou žádné, ale na úrok si musí žadatel počkat, až ho po odeslání žádosti kontaktují pracovníci společnosti s nabídkou.

Minimální věk pro uzavření půjčky u Home Credit je 18 let a předpokládá se, že klient není v exekuci, nemá insolvenci, a dokonce nesmí mít ani negativní záznam v registrech dlužníků. Pokud negativní záznam existuje, s největší pravděpodobností mu společnost půjčku neschválí.

Jaké jsou možnosti Flexibilní půjčky od Home Credit

Homecredit Kalkulacka Pujcky

Jak už jsme zmínili výše, vedle klasické půjčky si klient může u Home Credit uzavřít revolvingový úvěr, nebo své úvěry refinancovat. Problém není s opakovaným čerpáním schválené částky, s navýšením úvěru, ani s mimořádnou splátkou nebo předčasným doplacením.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
mimořádná splátka
předčasné splacení
Možnost pojištění

Pojištění půjčky

Homecredit Pojisteni

K Flexibilní půjčce si můžete sjednat hned dva typy pojištění schopnosti splácet. Vybírat můžete z Pojištění bezpečí, které vás stojí 2,5 % z minimální splátky úvěru. Tento typ pojištění vám hradí splátky v případě hospitalizace úrazem. U druhého typu, tzv. Pojištění bezpečí+, zaplatíte 8,9 % z minimální splátky úvěru a splátky vám budou hrazeny v případě hospitalizace úrazem, pracovní neschopnosti, a dokonce i při ztrátě zaměstnání. Oba dva typy pojištění vám doplatí celý zbytek úvěru v případě smrti, nebo v případě III. stupně invalidity a vydání průkazu ZTP/P.

Velkou výhodou těchto pojistek je, že pokud momentálně nemáte na Flexi půjčce (kreditní kartě) nic vyčerpáno, nehradíte ani žádné pojistné. To se platí vždy jen při čerpání úvěru a jeho výše je tvořena procenty z minimální výše splátky. Zjednodušeně – když nečerpáte úvěr, neplatíte pojistné!

Revolvingový úvěr a karta

Flexibilní půjčka od Home Credit je revolvingový úvěr, ke kterému můžete mít kartu pro snadnější placení v obchodech apod., ale nemusíte. V každém případě je jen na vás, jak budete svůj úvěr využívat. Můžete totiž opakovaně schválený obnos čerpat a zase si peníze libovolně vracet zpět. Podmínkou je samozřejmě dodržet vždy minimální splátku. Pokud si ale vložíte na úvěr více, budou vám peníze automaticky započítány jako mimořádná splátka. Zároveň je možné revolvingový úvěr doplatit celý. To vše bez poplatků za vyřízení, vedení i doplacení.

Odložení splátek a změna podmínek splácení

Někdy se stane, že potřebujete splátky odložit, nebo upravit jejich výši a dobu splácení. Ani toto není u Home Credit nemožné. Společnost se skutečně snaží vycházet svým klientům maximálně vstříc. Odložení splátek a Změna výše a počtu splátek je sice doplňková služba, která je zpoplatněná, umožňuje však klientům maximální komfort a klid při uzavírání, a především při splácení úvěru, protože díky nim se dá úvěr vždy upravit podle momentálních životních a finančních podmínek.

Odložit splátku je možné po každých zaplacených 6 měsících jednoduše tím, že zavoláte na telefonní číslo uvedené na webových stránkách Home Credit a domluvíte se s operátorem. Stejné podmínky platí i v druhém případě – při změně výše splátky, nebo prodloužení doby splatnosti. Pokud potřebujete tuto změnu udělat jednorázově, nemusíte nikam volat. Stačí na webových stránkách vyplnit a odeslat žádost, za kterou zaplatíte jednorázový poplatek 199 Kč.

Jak si sjednat půjčku od Home Credit

Homecredit Sjednani Pujcky Online

Sjednat si Flexibilní půjčku u Home Credit je rychlé a jednoduché. Pokud nenastanou problémy ve schvalovacím procesu, může mít klient vše vyřízeno během 20 minut. Home Credit pracuje o víkendu na klientské lince či online. Nemá sice pobočky, ale jejich online a telefonický systém je velmi dobře propracovaný, takže je žádost rychlá a pohodlná.

Pracují i o víkendu
žádost on-line?
žádost telefonicky?
mají pobočky

Žádost o půjčku u Home Creditu

V první řadě je dobré vyzkoušet si na webových stránkách společnosti simulaci úvěru. Navolíte si požadovanou výši půjčky i splátky. Po přepočítání se dozvíte, jak dlouho byste takový úvěr spláceli a jaká by byla minimální výše splátky.

Dalším krokem je sjednání půjčky online, nebo telefonicky. Vyplníte potřebné informace o své osobě a odešlete žádost. Připravíte si zároveň dva doklady totožnosti pro ověření. Prvním je občanský průkaz, druhým může být řidičský průkaz, pas, rodný list atd. U cizinců je samozřejmostí povolení k trvalému pobytu na území České republiky.

Po schválení vaší žádosti dostanete konečnou nabídku, kde už budete znát i výši splátky a úroky. Pokud vám takto bude půjčka vyhovovat, můžete přejít k podpisům. Podepisování probíhá poštou – po podepsání smlouvy ji zašlete zase zpět a váš úvěr bude uveden do chodu. Nebo, pokud máte u Home Credit založený účet ve Správci financí, ověříte váš podpis pomocí SMS zprávy. To je jednodušší, pohodlnější a samozřejmě i rychlejší. Po podepsání smlouvy můžete čerpat schválený obnos.

Podpora

Homecredit Podpora

S pracovníky Home Credit mohou klienti komunikovat hned několika způsoby. Na webových stránkách nám chybět live chat. Spojit se s nimi můžete pomocí e-mailu. A nejrychlejší variantou je pak zavolání na klientskou linku. Vedle toho mohou klienti využívat i mobilní aplikaci Home Credit, která jim umožňuje kontrolu úvěru okamžitě a kdykoli potřebují. V nabídce aplikací ji najdou majitelé operačních systémů iOS i Android.

My jsme využili e-mail a klientskou linku. Pracovníci byli velmi ochotní, vstřícní, zbytečně nám nenutili uzavření půjčky, ale zároveň se nabídli, že nám s žádostí pomohou. Na naše dotazy odpovídali bez většího otálení. Na email přišla odpověď během 10 hodin.

Mobilní aplikace Android/iOS
On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů5/5
Odpověď do 24 hodin
Kvalita podporyVelmi dobrá
Home Credit Recenze
homecredit logo

Název: Home Credit Recenze

Shrnutí:
✅ Navýšení
✅ Půjčka
✅ Refinancování
✅ mimořádná splátka
✅ Předčasné splacení
✅ Možnost pojištění
✅ žádost on-line

Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.37 (87 Recenzí)

Více informací →

Pokud Home Credit není to pravé pro vás, podívejte se na srovnání nebankovních půjček.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

6 Příspěvků

  1. Anonym 25.8.2020
  2. Anonym 25.8.2020
  3. Anonym 25.8.2020
  4. Anonym 25.8.2020
  5. Anonym 25.8.2020
  6. Pavel Wagner 23.5.2020

Přispět názorem

Odesílám