Ferratum Recenze

Ferratum Bank Recenze


Výhody
+První půjčka je zcela bez poplatků při řádném a včasném splacení, navíc se vám díky tomu zvedá důvěryhodnost.

Nevýhody
-Ferratum Bank nenabízí možnost refinancování ani pojištění schopnosti splácet, což může vést ve výsledku k dalším finančním obtížím klientů.


Navštívit stránku →

Shrnutí:

Ferratum je součástí finanční skupiny Ferratum Group, která má pobočky v 25 zemích světa a poskytuje rychlé půjčky bez ručení. Jedná se o první společnost, která začala poskytovat mobilní mikropůjčky v Evropě. Jejich sloganem je Více než peníze pro všechny. Půjčky poskytují přes internet a SMS, aby zajistili nejvyšší možnou rychlost a přístup k penězům. Pyšní se zodpovědnými a transparentními službami, profesionálním a etickým chováním, stejně jako rychlými reakcemi na potřeby svých zákazníků.

TIP!

Podívejte se na další nejlepší nebankovní půjčky.

Ferratum Bank – Recenze

Ferratum Bank je zákazníky po celém světě považována za důvěryhodnou společnost právě díky zodpovědným a transparentním službám, které nabízejí. Ve většině případů jsou půjčky schvalovány během několika minut a s minimální byrokracií. Úspěch Ferratum Bank spočívá v jednoduchém procesu žádosti o půjčku, rychlém servisu a přísném zabezpečení. A v neposlední řadě tkví také v odbornosti zaměstnanců, jejich obětavosti, know-how a schopnosti pomáhat udržet stávající zákazníky a získat doporučení a zákazníky nové.

Kolik půjčují2 5000 – 80 000 Kč
ÚrokIndividuální
Splátky od1 000 Kč
Poplatky1. půjčka zdarma při včasném splacení
Doba spláceníod 30 dnů
Minimální věk18 let, občan ČR
Schvalují se záznamem v registrech?
VýhodyPrvní půjčka zcela bez poplatků

Ferratum Bank jako nebankovní společnost nabízí krátkodobé půjčky ve výši 2 500 Kč až 80 000 Kč. Výše úroku je u každého klienta individuální. První půjčka je zcela bez poplatků při včasném splacení. První splátka je splatná za 30 dnů. Poté je každý měsíc třeba uhradit alespoň minimální splátku. Můžete si také sjednat platební prázdniny, nebo změnit datum splatnosti. To vše bez poplatku.

Možnosti Ferratum půjčky

Úroková sazba je systémem nabídnuta každému klientovi individuálně na základě vnitřních kritérií společnosti a pohybuje se obvykle v rozmezí od 0,1890 % do 0,3941 %. Úroky jsou počítány vždy pouze z částky, kterou aktuálně využíváte. Bez poplatku můžete čerpat finanční prostředky opakovaně, až do výše vašeho úvěrového limitu, který se na základě včasného splacení může navyšovat až do výš 80 000 Kč. Peníze můžete využít jako flexibilní finanční rezervu, kterou máte kdykoliv k dispozici, ale také pro každodenní financování vašich potřeb, bez dokládání účelu a zbytečného papírování.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění

Klienti u krátkodobých půjček nemají možnost uzavřít pojištění schopnosti splácet. Toto pojištění se uzavírá běžně u dlouhodobějšího splácení úvěrů. Výhodou je rozhodně možnost splatit půjčky kdykoliv předčasně, a to bez jakýchkoliv poplatků.

Jak uzavřít půjčku od Ferratum Bank?

Nejjednodušší řešení, jak si u Ferratum Bank půjčit peníze, je vyplnit vše on-line. Pokud byste si ale nebyli jisti, je možné zavolat i na klientskou linku, kde s vámi všechno pořeší. Nemají sice kamenné pobočky, ale zato pracují 7 dní v týdnu. Po schválení půjčky obdržíte autorizační SMS s kódem, kterým následně potvrdíte svůj souhlas se smluvní dokumentací, a peníze vám budou odeslány na uvedený bankovní účet. Peníze obvykle obdržíte do následujícího pracovní dne od schválení žádosti o půjčku.

Pracují i o víkendu
Žádost on-line?
Žádost telefonicky?
Mají pobočky

Pracovníci zákaznického servisu vám vždy rádi pomohou a zodpoví všechny vaše dotazy. Kontaktovat je můžete na zákaznické lince v pracovní dny od 7 do 20 hodin, v sobotu od 9 do 17 hodin a dokonce i v neděli od 8 do 20 hodin. Rovněž je možné zasílat dotazy prostřednictvím emailu, kdy odpověď získáte nejpozději následující pracovní den. Pokud máte raději přímý kontakt, ale nechcete telefonovat, je možnost také chatovat online, a to ve všední dny od 8 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 17 hodin a v neděli od 12 do 16 hodin.

Jak zažádat o půjčku

Na webových stránkách Ferratum Bank si nejprve zvolíte částku, kterou byste si rádi půjčili a následně jen stačí vyplnit osobní údaje, jakými jsou jméno, příjmení, email, rodné číslo a číslo mobilního telefonu. Potvrdíte a čekáte na schválení půjčky nebo kontaktování ze zákaznického centra ohledně doplnění některých důležitých údajů rozhodujících o výsledném verdiktu.

Jak splatit půjčku

Půjčku je třeba vždy splatit řádně a včas před datem splatnosti. Učinit tak můžete přímo na účet Ferratum Bank, a to buď převodem z vašeho účtu, nebo poštovní poukázkou. Při platbě je nutné vždy uvést variabilní symbol, aby mohla být platba správně spárována s půjčkou. Platební údaje najde klient vždy na faktuře, kterou obdržel s poskytnutou půjčkou nebo v zákaznickém účtu. Klient má možnost splatit půjčku i před datem splatnosti, a to kdykoliv a bez jakýchkoliv sankcí.

Nestihnete splatit půjčku včas?

Pokud víte, že nestihnete splatit vaši půjčku v termínu, máte několik možností, jak tuto situaci řešit. Půjčku můžete prodloužit kdykoliv před termínem splatnosti až o 30 dní, a to celkem dvakrát. Nebo můžete požádat o pomoc na zákaznické lince, kde se s vámi dohodnou na náhradním termínu splatnosti.

Prodloužení půjčky

Klienti mohou získat více času k uhrazení celé částky prostřednictvím prodloužení splatnosti jejich půjčky. Půjčku mohou prodloužit až o 60 dní navíc. Tuto změnu splatnosti lze provést celkem dvakrát (vždy o 30 dní). Odložením platby jednoduše online nebo přes SMS získají čas navíc. Odpověď na žádost o prodloužení půjčky přijde obratem. Za prodloužení data splatnosti úvěru je klient povinen zaplatit poplatek stanovený v sazebníku. Ten bude připočítán k celkové dlužné částce.

Sankce za nesplácení půjčky

Za opoždění platby může být účtován poplatek ve výši 250 – 500 Kč (v závislosti na druhu půjčky) jakožto náhrada účelně vynaložených nákladů s prodlením a dále smluvní pokuta ve výši 0,1 % denně z částky, ohledně níž bude klient v prodlení. Dostane-li se klient do prodlení se splacením 1 splátky po dobu delší než 2 měsíce nebo se dostane do prodlení se splacením více než 2 splátek, může být celý úvěr zesplatněn.

Podpora

Podpora pro své klienty je u Ferratum Bank opravdu dostatečná, díky různorodým možnostem kontaktování zákaznického centra. Klienti mají k dispozici on-line chat, kontaktní formulář/e-mail i klientskou linku.

On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů4/5
Kvalita podporyDostatečná

Pracovníci jsou vysoce kvalifikovaní a očividně vyškolení na nejrůznější dotazy. Nemusíte mít obavy je kontaktovat, jelikož je vždy lepší se ujistit a zeptat na vše, co vás zajímá, předtím než si půjčíte větší finanční obnos. Můžeme doporučit online chat i telefonickou konzultaci. Jednání a vystupování zaměstnanců Ferratum Bank je profesionální, a pokud některé informace neví hned, nabídnou vám, že je pro vás co nejdříve zjistí a budou vás zpětně kontaktovat.

Ferratum Bank Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.24 (110 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem