Sim Půjčka Mini Recenze

Sim Půjčka MiniVýhody
+Vstřícné jednání pracovníků klientské linky, peníze rychle na ruku i na účet, jednoduchá žádost on-line.

Nevýhody
-Sim Půjčku nelze sjednat po telefonu – je nutno nejprve vyplnit žádost on-line. Sim Půjčku Mini nelze pojistit a není možné si půjčit s negativním záznamem v registru dlužníků.

SIM pujcka - logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Sim Půjčka je společnost, která poskytuje krátkodobé a střednědobé spotřebitelské úvěry. Mezi jejich produkty patří Sim Mini a Sim Plus. Snaží se vycházet vstříc klientům, kteří potřebují rychle získat menší obnos pro překlenutí kritického období před výplatou. Kladou důraz na vstřícnost, transparentnost a loajalitu. Sim Půjčka Mini poskytne od 2.000 Kč do 12.000 Kč na dobu až 30 dní. Úrok na této půjčce je individuální, stejně jako poplatky.

TIP!

Podívejte se na naše srovnání nebankovních půjček.

Sim Půjčka Mini – Recenze

U společnosti Sim Půjčka, s.r.o jsme se zaměřili na první typ poskytovaného úvěru – Sim Mini. U této půjčky může klient získat od 2.000 Kč do 12.000 Kč, a to se splatností 7 až 30 dní. Výše splátky se neuvádí, jelikož se předpokládá, že klient vrátí celou částku v určený termín najednou. Úrok se vypočítává individuálně, stejně jako poplatky. Záleží na tom, kolik si klient půjčí a za jak dlouho je schopen peníze vrátit. Velkou výhodou této půjčky je její rychlé vyřízení on-line. Klient získá peníze poměrně rychlým způsobem, aniž by musel chodit někam na pobočku. Oceňujeme ale, že pokud by raději volil osobní kontakt na pobočce, je to možné, protože Sim Půjčka jich má po České republice dokonce 14.

Kolik půjčují2000 - 12000
ÚrokDle výše a splatnosti půjčky
Splátky odVrácení celé částky
PoplatkyDle výše a splatnosti půjčky
Doba splácení7 - 30 dní
Minimální věk18 let, Občan či TP v ČR
Schvalují se záznamem v registrech?
VýhodyPeníze rychle na ruku i na účet

Kdo může získat Sim Mini

Sim Půjčku Mini mohou získat klienti, kterým již bylo 18 let a jsou občany České republiky, nebo zde mají trvalý pobyt. To samozřejmě při žádosti musí dokázat patřičnými dokumenty. Aby klient půjčku získat, musí být schopen doložit také pravidelný příjem. O tom si ale více povíme níže.

Pokud mají žadatelé negativní záznam v registru dlužníků, půjčku s největší pravděpodobností nezískají. Mohou si samozřejmě žádost poslat a vyzkoušet si, zda bude schválena. Měli by však pamatovat na to, že každá zamítnutá žádost jim zhoršuje úvěrový „rating“, na který některé společnosti rovněž při žádosti o půjčku pohlíží.

Možnosti půjčky

Sim Mini můžete mít vždy jen jednu. Není možné zažádat si o více půjček najednou (ani postupně) a není možné již schválenou a čerpanou půjčku navyšovat. Vždy je nutné nejprve doplatit stávající Sim Mini a pak teprve může klient požádat o další.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění

K čemu je Sim Mini určená

Sim Mini je určena především ke krátkodobému překlenutí finančních problémů. Bývá označována také jako rychlá půjčka před výplatou, což je více než výmluvné. Není možné – a ani logické – ji použít na konsolidaci úvěrů a na doplacení jakýchkoli úvěrových produktů vůbec, ale není ani možné ji pojistit. Pojištění proti schopnosti splácet u tak nízké částky (max. 12.000Kč) a na dobu 30 dní je zbytečné.

Předčasné doplacení

Sim Mini je možné kdykoli dříve doplatit, nebo splatit alespoň její část. Je potřeba předem informovat na klientské lince nebo jiným způsobem. Klient, který splatí svůj úvěr předčasně, má nárok i na snížení úroku a dalších nákladů, které by v případě řádné splatnosti zaplatil.

Prodloužení splatnosti

Půjčku Sim Mini je možné i prodloužit. Pokud zjistíte, že vaše finanční krize potrvá o něco déle, než jste čekali, můžete požádat o prodloužení půjčky a určený obnos vrátit o něco později. Prodloužit splatnost je možné o 7 až 30 dní a stačí jen poslat žádost vyplněním kraťoučkého formuláře na webových stránkách společnosti. U prodlužování splatnosti je potřeba počítat i dalšími poplatky a úroky, které prodloužení logicky obnáší.

Jak uzavřít Sim Půjčku

Společnost Sim Půjčka je klientům k dispozici ve všední dny, jak na klientské lince a on-line, tak na svých 14 pobočkách. Půjčku je možné uzavřít na pobočkách osobně, nebo on-line. Není možné ji uzavírat zavoláním na klientskou linku. Vždy je potřeba nejprve na webových stránkách nastavit parametry žádané půjčky a odeslat žádost spolu s vyplněním požadovaných informací.

Pracují i o víkendu
Žádost on-line?
Žádost telefonicky?
Mají pobočkyano (14)

Jak uzavřít půjčku on-line

Na webových stránkách Sim Půjčky si nejprve nastavíte požadované parametry. Výši půjčky, tedy takovou částku, kterou na překlenutí své finanční krize potřebujete a také dobu splatnosti, za jakou jste schopni půjčený obnos vrátit. V tabulce Sim Mini se vám okamžitě ukáže, jaké podmínky bude vaše půjčka mít – výše úvěru, poplatek za zřízení a správu, úroky atd. Pokud vám to vyhovuje a souhlasíte, kliknete na tlačítko „požádat“.

V následujícím kroku je potřeba vyplnit formuláře s osobními údaji, jako je jméno, příjmení, adresa, rodné číslo, číslo občanského průkazu, e-mail a telefon. Po odkliknutí pokračujícího tlačítka se vám otevře další část formuláře, kde už budete podrobněji odpovídat na informace o vašich příjmech, výdajích atd. A samozřejmě zaškrtnete políčka o správnosti uvedených údajů, přečtení a vašem souhlasu s VOP atd.

Doklady a dokumenty potřebné ke schválení

Aby vám mohla být půjčka schválena, je potřeba doložit i kopie dokladů a některých dokumentů. Připravte si dva doklady pro ověření vaší totožnosti (občanský průkaz a např. řidičák). U cizinců cestovní pas a doklad o trvalém pobytu. A dále pak doklady, které potvrdí vaše příjmy za poslední dva měsíce (výpis z účtu, potvrzení o příjmu od zaměstnavatele atd.)

Těmito dokumenty to však nekončí. Sim Půjčka požaduje i doložení informací o vašich výdajích. Nejjednodušší je připravit si výpis z účtu, kde je vidět splácení vašeho nájmu, vody, elektřiny atd. – platíte-li vše přes účet. V opačném případě je potřeba nachystat si i nájemní smlouvy, roční rozpočet záloh na vodu, elektřinu atd.

Pokud máte veškeré doklady a dokumenty v pořádku, můžete odeslat žádost ke schválení. Půjčený obnos pak můžete získat v hotovosti, ale i na účet, což je jistě rychlejší a pohodlnější.

Podpora

Přestože nemá společnost Sim Půjčka na stránkách zřízený on-line chat, podporu má zvládnutou velmi dobře. K dispozici je zájemcům informační e-mail, ale i klientská linka a dokonce 14 poboček po České republice. My jsme zvolili telefonní linku.

On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyVýborná

Pracovník linky byl velmi příjemný a vstřícný. Vše nám rychle a jednoduše zodpověděl, vysvětlil, a dokonce nám našel adresu a kontakt na nejbližší pobočku, kde bychom si mohli Sim Půjčku uzavřít osobně.

Sim Půjčka Mini Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3 (1 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem