Credit Go Recenze

Credit GoVýhody
+Rychlá půjčka před výplatou, kterou lze uzavřít on-line z pohodlí svého domova. Není nutné chodit nikam do banky, nebo někam volat. V případě nutnosti je možné prodloužit dobu splatnosti.
+Půjčku mohou získat i matky na mateřské dovolené.

Nevýhody
-K půjčce Credit Go nelze uzavřít pojištění

CreditGo - logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Credit Gopůjčku za pár kliků provozuje Emma´s credit s.r.o. Poskytuje rychlé a jednoduché půjčky na trhu, které pomáhají klientům překlenout krátké období finanční krize, nebo vyřešit náhlé a nečekané finanční komplikace. Na půjčce Credit Go může stávající klient získat až 15. 000 Kč se splatností až 30 dní. Velkou výhodou je, že pokud z nějakého důvodu nemůže dostát lhůtě splatnosti podepsané ve smlouvě, může požádat o prodloužení. Oproti tomu však není možné úvěr doplatit dříve (pokud by náhle klient získat peníze dřív, než si domluvil ve smlouvě), ani není možné vložit mimořádnou splátku.

TIP!

Podívejte se na srovnání nebankovních půjček.

Credit Go – Recenze

Credit Go je tzv. krátkodobá půjčka, nebo také rychlá půjčka před výplatou. Nový klient si může půjčit od 500 Kč do 10.000 Kč a stávající klient dokonce 15.000 Kč se splatností od 5 do 30 dnů. Credit Go nepočítá s žádnými pravidelnými splátkami. Vzhledem ke krátké době trvání půjčky je potřeba vrátit celou částku s úroky a poplatky najednou. Úrok i poplatky zjistí klienti individuálně, když si na stránkách společnosti zadají do kalkulačky potřebnou výši úvěru a datum splatnosti. Úrok zpravidla zůstává na 36 % (výše úroků se může měnit podle aktuální akce) a výše poplatků se mění podle různých zadání.

Kolik půjčují500 Kč - 10.000 Kč (15.000 Kč pro stávající klienty)
Úrok36 %
Splátky odVrácení celé částky
PoplatkyDle výše půjčky a době splatnosti
Doba splácení5 - 30 dní
Minimální věk18 let, občan či TP v ČR
Schvalují se záznamem v registrech?
VýhodyPůjčují i matkám na mateřské dovolené

Půjčku Credit Go mohou získat klienti starší 18 let, kteří jsou občany České republiky, nebo zde mají trvalý pobyt. Vše musí samozřejmě při žádosti doložit kopiemi patřičných dokladů totožnosti. Pokud má klient negativní záznam v registru dlužníků, může o půjčku požádat, je však pravděpodobné, že schválena nebude. Společnost při posuzování do registru dlužníků nahlíží a hodnotí nejen bonitu klienta, ale i jeho finanční historii.

Možnosti půjčky Credit Go

Pokud si chcete u Credit Go o půjčku zažádat, dobře promýšlejte své možnosti a potřeby. Částka, o kterou ve finále požádáte již nejde změnit. Půjčku nelze navyšovat. Musí se dodržovat podmínky nastavené ve smlouvě. Pokud si tedy půjčíte méně, než ve skutečnosti potřebujete, nebude možnost si objem navýšit ani zažádat o další půjčku. O tu je možné zažádat až ve chvíli, kdy tu stávající řádně doplatíte.

Navýšení
Půjčka
Refinancování
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění

Peníze získané půjčkou Credit Go je možné použít prakticky na cokoliv. Společnost nezjišťuje, na co si klient peníze půjčuje a je tak pouze na něm, jak je využije. Credit Go neposkytuje jiný produkt, než je zmíněná půjčka. Pokud klient potřebuje konsolidovat své stávající úvěry, s touto společností problém nevyřeší. Může samozřejmě půjčený obnos od Credit Go sám použít ke splacení jiného úvěrového produktu nebo jeho splátky, je to však nevýhodné. Obecně je nevhodné používat krátkodobé úvěry na splácení či doplácení jiných. Vzhledem k podmínkám, výši úroků a poplatkům se to nevyplatí. Ke krátkodobým úvěrům nebývá nabízeno ani pojištění schopnosti splácet a u Credit Go je to stejné. Pojištění v nabídce nenajdete.

Prodloužení splatnosti půjčky

Pokud klienti zjistí, že nemohou svou půjčku splatit v době splatnosti stanovené ve smlouvě, mají možnost zažádat o její prodloužení. V takovém případě je jim zaslán dodatek o smlouvě, kde mají mimo jiné i novou výši úroků.

Jak uzavřít půjčku Credit Go

Požádat o půjčku u Credit Go je možné pouze on-line. Emma´s credit s.r.o nemá pobočky, pouze sídlo v Praze na Novém Městě. O půjčku tedy není možné zažádat ani osobně na pobočce, ani telefonicky. I když se pak některé záležitosti mohou telefonicky dojednat, prvotní je vždy žádost klienta podaná on-line.

Pracovníci Credit Go jsou k dispozici pouze ve všední dny, zpravidla od 8:00 nebo od 9:00 do 18:00. Záleží na tom, zda klient volá na klientskou linku, nebo píše dotaz chatem/e-mailem.

Pracují i o víkendu
Žádost on-line?
Žádost telefonicky?
Mají pobočky

Žádost o půjčku Credit Go

Prvním krokem je registrace nového klienta – nebo přihlášení stávajícího – na stránkách Credit Go. Poté, co vyplníte požadované údaje o vaší osobě, jako je jméno, příjmení, adresa, rodné číslo, číslo občanského průkazu, kontakty, ale i informace o vašich příjmech a výdajích, můžete přejít k žádosti o půjčku.

Udělat to ale můžete i obráceně. Nejprve si na stránkách Credit Go najdete kalkulačku půjčky, kde si nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti, které vám vyhovují. Po pravé straně kalkulačky hned vidíte, jaké jsou podmínky vaší půjčky. Jak vysoký je úrok, kolik vás budou stát poplatky i kolik zaplatíte celkem. Můžete se tak rozhodnout, zda se vám vyplatí půjčku přes Credit Go uzavřít.

Pokud jste s nastavením spokojeni, přejdete dále tlačítkem „ZÍSKAT“. Dostanete se tak k dalšímu kroku, kterým je výše zmíněná registrace. Po jejím vyplnění a odeslání se rozběhne celý proces zpracování vaší žádosti.

Ve chvíli, kdy registraci odešlete, dostanete e-mail s dalšími pokyny a postupem. V procesu zpracování se s vámi může spojit operátor klientské linky, který s vámi probere chybějící či nejasné informace. Nezapomeňte, že je potřeba doložit kopii občanského průkazu, druhého průkazu totožnosti a také doklady o vašem zaměstnání, a hlavně o příjmech – výpis z účtu, potvrzení od zaměstnavatele atd. Naskenujete je na e-mail uvedený na webových stránkách, nebo v pokynech obdržených e-mailem.

Pokud je vše v pořádku a půjčka je schválena, obdržíte své peníze na účet, který jste v žádosti uvedli. Výhodou je, že půjčku Credit Go mohou získat i klienti, kteří nemají vlastní bankovní účet. Mohou použít i cizí, ale musí na něm mít zřízeno dispoziční právo. Tuto možnost většina nebankovních společností neposkytuje a požaduje, aby klienti měli účet vlastní.

Zaregistrovaný klient má možnost zažádat o půjčku přes web, automatický odkaz v námi zasílané sms, tel.hovor či email.

Podpora

Credit Go má k dispozici veškeré možnosti komunikace s klienty. Na webových stránkách najdete on-line chat fungující ve všední dny, kontaktní formulář s žádostí o zavolání, e-mail, na který je možnost zaslat své dotazy a samozřejmě klientskou linku, kam je možné zavolat. My jsme tentokrát zvolili on-line chat, který nám přijde nejpohodlnější a nestačili jsme se divit.

On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů5/10
Kvalita podporyŠpatná

Operátor Radek nás hned od prvních dotazů začal odkazovat na webové stránky, kde údajně vše dohledáme. Je to možné, ale my jsme se ptali jen na to, co jsme nemohli na stránkách najít. To jsme mu také napsali – s vykřičníkem na konci věty. Byli jsme upozorněni, že nemáme používat vykřičník!

Na některé dotazy nám nakonec pan Radek odpověděl, ale až po našem několikátém optání. I když je k dispozici na stránkách Credit Go on-line chat, my s ním spokojeni nejsme a nedoporučujeme ho.

Credit Go Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.82 (22 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem