Cofidis Recenze

Cofidis – Půjčka pro jednotlivce Recenze

Výhody+Zaujal nás nízký úrok, možnost vzít si úvěr i s partnerem a velmi vstřícné jednání pracovníků klientské podpory.

Nevýhody
-K půjčce od Cofidis nemáme téměř žádné výhrady, snad jen, že nepracují v neděli.

Cofidis - logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Cofidis je mezinárodní společnost, která poskytuje spotřebitelské a revolvingové úvěry na účet i v hotovosti. Jsou schopni pomoci klientům s refinancováním jejich úvěrů a žádosti posuzují individuálně, ke spokojenosti žadatelů. Jejich úvěry je možné pojistit proti neschopnosti splácet. Na půjčce pro jednotlivce je možné zapůjčit si až 500.000 Kč. Klienti mohou úvěr kdykoli doplatit, nebo vkládat mimořádné splátky. V případě potřeby mohou půjčku navýšit, nebo si vzít další.

Pokud není Cofidis to pravé pro vás, zkuste se podívat na naše srovnání nebankovních půjček.

Cofidis – Půjčka pro jednotlivce

Cofidis je mezinárodní nebankovní společnost, která poskytuje spotřebitelské úvěry, revolvingové úvěry a kreditní karty, pomáhá získávat zboží na splátky, nebo díky refinancování ulevuje klientům od příliš vysokých splátek. Nabízí půjčku pro jednotlivce i pro páry a veškeré žádosti posuzuje individuálně, takže si mohou být klienti jisti, že úvěr, který dostanou, jim bude vytvořen „na míru“. My jsme se zaměřili na půjčku pro jednotlivce, kterou Cofidis nabízí už od 4,49 %. Zažádat je možné o finance od 20.000 Kč až do 500.000 Kč a dobu splácení je možné nastavit od 12 do 84 měsíců.

Kolik půjčují20.000.- - 500.000 .-
Úrokod 4,49 %
Splátky odDle výše půjčky
Poplatky0.-
Doba splácení12-84 měsíců
Minimální věk18 let
Schvalují se záznamem v registrech?

Velkou výhodou je absence skrytých poplatků. U Cofidis mají klienti jistotu, že se jim nebudou podmínky úvěru v průběhu splácení měnit, navyšovat úroky, ani se neobjeví žádné nečekané poplatky. Ostatně ne nadarmo získal Cofidis ocenění Czech Superbrands a ocenění Nejlepší zákaznická péče. Můžeme potvrdit, že to bylo oprávněné, neboť naše zkušenost s péčí o zákazníky byla velmi pozitivní.

Podmínky získání úvěru

Půjčku u Cofidis může získat občan České republiky, popř. Slovák s trvalým pobytem v ČR. Musí být starší 18-ti let a musí mít doložitelný příjem. Ten se počítá buď z hlavního pracovního poměru a klient nesmí být ve zkušení době, ani mít výpověď, dále z podnikání, popř. z důchodu. Pokud má klient negativní záznam v registru, úvěr u Cofidis nezíská. Chápeme, že to je pro někoho velké mínus, ale my to hodnotíme pozitivně. Čím méně úvěrů získají lidé, kteří mají problémy se splácením, tím lépe pro ně!
Dále musí mít žadatel vytvořen osobní účet na své vlastní jméno a měl by mít i vlastní telefonický kontakt. Pokud toto vše žadatel splňuje a je schopen to i doložit, může žádost o půjčku vyřešit i do 5 minut a do druhého dne mít peníze na účtu.

Možnosti půjčky u Cofidis

Cofidis se specializuje na spotřebitelské úvěry, ale poskytuje i možnost refinancování, nebo kreditních karet a revolvingových úvěrů. Půjčka pro jednotlivce má splátky nastavené od 12 – 84 měsíců. Záleží vždy na výši úvěru a klientových finančních možnostech. Může se při tom stát, že půjčky budou mít individuálně stanovenou i jinou dobu splatnosti. Pokud chce klient vkládat mimořádné splátky nebo úvěr předčasně doplatit, je to možné.
Pokud se stane, že požadovaná výše úvěru nestačí, má žadatel možnost si úvěr navýšit, nebo si k němu vzít ještě druhý. Obojí je však možné až po zaplacení prvních třech splátek. Vzít si více úvěrů najednou (tj. ve stejnou dobu) možné není.

Navýšeníano - po třech měsících
Půjčka
Refinancováníano-speciální produkt
Mimořádná splátka
Předčasné splacení
Možnost pojištění

Pojištění schopnosti splácet

Úvěr pro jednotlivce od společnosti Cofidis je možné pojistit. U úvěrů tak vysokých částek to předpokládáme. Potěšilo nás, na co všechno se pojištění JISTOTA vztahuje. Pomáhá splácet úvěr v případě ztráty zaměstnání a dočasné pracovní neschopnosti a zcela vyřeší situaci v případě, že klient zemře, nebo ho postihne úplná a nezvratná ztráta samostatnosti. Žadatelé o půjčku u Cofidis si tak mohou být jisti, že v případě jejich platební neschopnosti nebudou muset situaci řešit jejich blízcí, děti, případně další příbuzní.

Jak uzavřít půjčku u Cofidis?

Uzavřít půjčku u Cofidis je možné pouze na webových stránkách on-line formulářem, nebo telefonicky na zákaznické lince. Ta je k dispozici šest dní v týdnu. Kromě všedních dní i ve zkrácený čas v sobotu. Kamenné pobočky Cofidis nemá. Díky tomu nemusí „živit“ velké množství zaměstnanců, ani platit nájmy a může to využít tak, že nabídne klientům výhodnější úroky příp. odstraní poplatky na svých produktech.

Pracují i o víkendu ?Jen v sobotu
Žádost on-line?
Žádost telefonicky?
Mají pobočky ?

Uzavření půjčky Cofidis on-line

Na webových stránkách si klienti vyhledají požadovaný druh půjčky a na simulátoru si nastaví požadovanou výši úvěru a délku splatnosti tak, jak by jim to vyhovovalo. Pak přejdou na vyplnění žádosti on-line. Ve formuláři nejprve vyplní základní údaje, jako je jméno, příjmení, rodinný stav a počet dětí. V tomto formuláři je potřeba zadat i rodné číslo. Vzhledem k tomu, že se jedná o závaznou žádost klienta, nepovažujeme to za nevhodné. V dalším kroku klient zapíše adresu a v následujícím je potřeba vyplnit veškeré údaje o zaměstnání, popř. o tom, jaký má klient příjem a z čeho.
Po vyplnění všech údajů se žádost odesílá ke zpracování a schválení. Pokud mají schvalovatelé veškeré potřebné údaje i dokumenty – tj. doklady o příjmech a doklady k ověření totožnosti, je žádost rychle zpracována. Po schválení je možné zaslat klientovi peníze do 24 hodin.
U půjčky pro jednotlivce se počítá se zasláním půjčené částky na osobní účet žadatele. Pokud by klienti potřebovali peníze v hotovosti, i toto je možné. Jedná se však už o jiný produkt – jiný druh půjčky, a je potřeba počítat s jinými podmínkami, např. výškou úvěru pouze do 100.000 Kč.

Podpora

Cofidis je jedna z nebankovních společností, která má klientskou podporu zpracovanou opravdu velmi precizně. Jejich pracovníci jsou ochotní a vstřícní, nenutí klientovi úvěr za každou cenu, ale jsou nápomocni, jakmile klient sám požádá o radu. Ostatně dosvědčuje to i získaná cena za nejlepší zákaznickou péči.

On-line chat
Dotazy přes kontaktní formulář/e-mail
Dotazy po telefonu
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyVýborná

Můžete se s nimi spojit jednoduše přes on-line chat, zaslat dotaz přes kontaktní formulář, nebo zavolat na klientskou linku. My jsme využili chat a telefon. V obou případech se nám dostalo téměř okamžitého přijetí a velmi příjemného jednání. Na všechny naše dotazy pracovníci ochotně odpověděli, a dokonce poslali i nějaká upřesnění do chatu navíc, což nám usnadnilo další kroky. Za sebe můžeme Cofidis doporučit.

Cofidis – Půjčka pro jednotlivce Recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.28 (103 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem